Şimdi Ara

AVON ESSENCE ERKEK PARFÜMÜ BULABİLME İMKÂNIM VAR MI ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
10.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Geç te olsa aldığım bi tavsiye sonucu satıştan kaldırılan Avon Essence erkek parfümü aramaya başladım ancak hiçbir yerde bulamadım, avon ürünleri satanların ellerinde kalmışsa bulabilirsin ancak diyenler oldu. Bunun haricinde satan bir yer yok mu ki...

Bu konu hakkında fikri olan, yardımcı olabilecek arkadaş var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam bende çok aradım o parfümü. Neyazıkki piyasa da yok. Gitti gidiyor da satanlar var ama kaç senelik parfüm bayat ihtimali sebebiyle almadım. Bu parfüme benzer koku aradım ama bulamadım Bi türlü...

• neden kaldırdılar anlamış değilim
  • bende var bir adet son ürün ( ben avon temsilcisiyim) stok çalıştığım zamandan son bir adet sıfır kutusunda ürün kaldı. Bilginize.
  • sahibinden.com sitesinde ilanı var ürünün.
  • fulyasahinler kullanıcısına yanıt
    piyasada kalmadı diye 120 lirayı yapıştırmışsınız. Fırsatçılığın bu kadarı :)

Zor satarsınız.

Bu arada, bende aramaktayım bu parfümü, benzer bir koku filan bulan varsa pm atsın :)
  • Aynısını ya da benzerini bulan olursa beni de yeşillendirsin :)
  • beğenerek kullandığım bi parfümdü 4-5 tane alıp arabaya , iş te çekmeceye vs.. ama bugün baktım son şişe bitmek üzere.. İnternet aradım bulamadım... avon kime yaptırıyordu acaba bu parfümü :)

şu aralar vakko nun mavi şişesine sardım bakalım birazda bununla devam...
  • Avon parfümleri pek kalıcı değil. Bence boş yere uğraşmaya değmez.

Forumda beğenilen Eser bey'in parfumlerini deneyin.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=85853049&p=1&anchorToGo=85853049#85853049

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senersongur -- 15 Nisan 2016; 12:10:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir ara ben de kullandım çok güzel kokuydu. Niye kaldırdılar anlamıyorum. Bir de Surrender vardı o da iyiydi, satışı yok sanırım.
  • konuyu hortlatayım aynı içeriğe sahip koku falan yokmu bildiğiniz yıllardır bulamadım bende arıyorum
  • Harbiden efsane koku ya... Öğrenci evinde yaşadığım dönemde, sınav zamanları bende kalan arkadaşım kullanıyordu. O zamanlar Davidoff Coolwater ve Burberry Summer kullandığım halde dadanmıştım ona
  • valla ben de arıyorum çok aradım bulamadım ama yılmadım bulucam
  • Varmı benzerini yada orijinalini bulan ?
  • yav konuyu bi canlandıram yok mu bir allahın kulu şu kokuyu yıllardır bize hasret bıraktılar. bitmiş şişeyi koklayıp duruyoruz hergün

• teenator kullanıcısına yanıt
    yıllar önce kullanmıştım sonra Bvlgari Aqva aldığımda benzer koku olduğunu fark etmiştim.

Kıyaslamanızı öneririm. ben de Essence bulabilsem de kıyaslasam keşke unuttum kokusunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapon

yıllar önce kullanmıştım sonra Bvlgari Aqva aldığımda benzer koku olduğunu fark etmiştim.

Kıyaslamanızı öneririm. ben de Essence bulabilsem de kıyaslasam keşke unuttum kokusunu

Hangi modeliydi alıp deniyeyim hemen 😀

• teenator kullanıcısına yanıt
    Bvlgari Aqua çok benzemiyor ya kimse halen bulamadı mı bu parfümü

• parfümden bende var sadece essence değil bir çok kaldırılan ve hala satışı devam eden avon oriflame farmasi ürünleri var 19 yıldır avon işiyle uğraşıyorum niğdede dükkanım var ve ürünlerim depoda serin ortamda ve güneş görmeden saklanıyor kendimde kullanıyorum günlük olarak değil tabi ki sadece özel günlerde

AVON ESSENCE ERKEK PARFÜMÜ BULABİLME İMKÂNIM VAR MI ?

• swatlar5151 S kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar bu post bana aittir partümden temin etmek isteyenler bu hesabıma mesaj atabilirler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.