Şimdi Ara

AVL 2017-2018 2. Öneleme Turu | Galatasaray-Östersund | 20 Temmuz Perşembe | (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
397
Cevap
0
Favori
16.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Gençler bişi sorcam bazı konulara cevap yazamıyorum giriş yap diyor neden.bu konu da olmadı .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Balon transferler şişirme oyuncular kötü yönetim ve beceriksiz teknik adamla bu kadar olur.
  • Cohh eyy ama benana

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dursun ve Tudor bahaneniz nedir bu sefer?Bu iki sahıs hemen istifasını sunmalı ve bu kulübü terk etmeli!
  • RE-ZA-LET

• Deli Komutan kullanıcısına yanıt
    İyi de birader işsiz güçsüz gibi forumda dolanıp her yazılanı okumadık. Onları görmüş olsam ona da derdim. Bjk li olman da afedersin çokta fifi. O yüzden bişey dediğim yok. Ama bunu bahane edip yandaş çekme olayına girme.

Sen çıkıp bu salak fotolu savunan varmış diyorsun da futbolu savunanın olmadığını anlamamak daha büyük bir "saçmalık"

Gomisin yaptığı avrupa kafası,zamanında rijkard ta berabere kaldık puan iyidir dedi, geçen sene 8 dik bu sene 5 olduk dedi. Ama Sen ve senin düzeyinde statüsü olan insanlar adama küfür etti. Zamanında takım birbirini boğazlıyorken lincoln ve carlos elleri omuza atmış izliyordu. Yaşın tutuyor mu bunu hatırlamaya?

Neymiş alkışlamış. Senin aklinin almadığı şey adam herşeye rağmen buraya geldiniz desteklediniz demek için alkışlamış işte, bunu anlamamak için özel çaba sarfetmek lazım.

• Basın toplantısını izleyen var mı, gazeteciler dövecek tudor'u neredeyse, sorulara bak oha
  • Sanırım çeviren arkadaş bazı yerleri bilerek tudora söylemiyor. Benim anladığım bu
  • AVL 2017-2018 2. Öneleme Turu | Galatasaray-Östersund | 20 Temmuz Perşembe |
  • Yazik olmus. Galatasaray gibi Turkiye'nin en buyuk kuluplerinden birinin boylesine bir rakibe kaybetmesi pek olacak is degil. Gecmis olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

İyi de birader işsiz güçsüz gibi forumda dolanıp her yazılanı okumadık. Onları görmüş olsam ona da derdim. Bjk li olman da afedersin çokta fifi. O yüzden bişey dediğim yok. Ama bunu bahane edip yandaş çekme olayına girme.

Sen çıkıp bu salak fotolu savunan varmış diyorsun da futbolu savunanın olmadığını anlamamak daha büyük bir "saçmalık"

Gomisin yaptığı avrupa kafası,zamanında rijkard ta berabere kaldık puan iyidir dedi, geçen sene 8 dik bu sene 5 olduk dedi. Ama Sen ve senin düzeyinde statüsü olan insanlar adama küfür etti. Zamanında takım birbirini boğazlıyorken lincoln ve carlos elleri omuza atmış izliyordu. Yaşın tutuyor mu bunu hatırlamaya?

Neymiş alkışlamış. Senin aklinin almadığı şey adam herşeye rağmen buraya geldiniz desteklediniz demek için alkışlamış işte, bunu anlamamak için özel çaba sarfetmek lazım.

Yasim tutuyor muymus hahah yesinler senin yaşını. Akli sira modern olacak. Yandas falan cekme niyetim yok. Her seye ragmen buraya geldikleri icin alkişladu demek. O "her seye ragmen" olayin yasanmasina sebep olan o sahadaki futbolcular. Taraftari alkışlamaya hakki yok. Tur gitti elenildi. Modernligini humanistligini yesinler senin. Yine diyorum fb gelsin ic sahada 3-0 yensin o gomis in alkislayan ellerini adama monte ederler.

Sen benim düzeyimi statümü sorgulayabilecek bir varlik değilsin. Seni katlar zevkine 5 e çarparım. "Şey" kelimesini ayri yazamayan gelmis milletin statüsünu sorguluyo komik cocuk seni

• Geçmiş olsun Galatasaray'lı dostlara. En kısa sürede Aziz ve Dursun'u göndermek dileğiyle...
  • Deli Komutan kullanıcısına yanıt
    he canım he, yandaş toplama niyetinde olmadığın için bjk logosu geyiklerine girdin. ayrıca isteyen istediğini alkışlar bunu da normnal görenler de olur. ne zamandan beri otorite oldun da senden icazet almak zorundayız ?

senin mantığındaki herkesi ıssız adaya sürmek lazım da neyse, senin statü keyfine 5 e çarıp 3 e bölermiş şey kelimesine takılmış "şey" bey :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: adv11

Tepkimizi yine gosterirdik biz , Avrupa sizi konuşuyor çok iyi temsil ettiniz saolun, sebaya kufur eden kitleyle tüm taraftarlari genelleme yapamazsınhttps://m.youtube.com/watch?v=w807r1qFC2I

ne tepksi be quaresma gelince hepiniz demirörenci olmuştunuz be . adam sizin sırf bu insiyatifinizi bildiğinden ne zaman istifa deseler 2-3 yıldız alıp geçiştirip sizi de iyi kekledi yıllardır . fenerin şike davasını kurtarmak için bu adamı tff başkanı yapmasalar belki şu an ptt 1.ligte olurdunuz gelmişsin bana "yok tepkimizi gösterdik " ayağı yapıyorsun. ne tepkisi ? adam 10 yıldır sizin başınızda gitmedi ? ee bizimkiler de tesis basıyor yönetimi istifaya çağırıyor adam gidiyor mu ?

• Gecmıs olsun arkadaslar. Uzulmeyın bence ıkı hafta kadar sonra bızde uefadan elenıcez zaten..

• quote:

Orijinalden alıntı: Deli Komutan

quote:

he canım he, yandaş toplama niyetinde olmadığın için bjk logosu geyiklerine girdin. ayrıca isteyen istediğini alkışlar bunu da normnal görenler de olur. ne zamandan beri otorite oldun da senden icazet almak zorundayız ?

senin mantığındaki herkesi ıssız adaya sürmek lazım da neyse, senin statü keyfine 5 e çarıp 3 e bölermiş şey kelimesine takılmış "şey" bey :)

Ne yandas toplamasi koçum iki kisi +1 verince ne olacak küçük hesaplar peşinde olan küçük insanlar bunun derdine düşer. Bu forumda 2+2=4 ü rakip taraftar dedigi icin kabul etmeyen çok üye gördü bu gözler. Ben kimeye emir vermiyorum olacak seyden bahsediyorum insaların fikirlerinin ne olduğunu söylüyorum.

Benim mantığıma göre futbolcu topunu oynar karşılığında para alır başarılı olursa alkışını alır. Başarısız olursa cezasını çeker. Hayatında bir arada göremeyeceğin paralar kazanıyor adamlar yüzsüzce taraftari mi alkışlıyor bu leş sonuçtan sonra?

Komik çocuk tanımadığın insanlarin statüsünü sorgulama yenibosna çocuğu seni. Yenibosna da yasayan biriyle neyin statüsünü tartışıyorum zaten. Hadi bay yenibosnali statütü bey

he o yüzden ikide bir rakip takım rakip takım geyikleri yapıyosun :) ayrıca semtten statü sonucu çıkaracaksan sende işe yaramadığı belli, boşa kasma yani :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Deli Komutan

quote:

Ne yandas toplamasi koçum iki kisi +1 verince ne olacak küçük hesaplar peşinde olan küçük insanlar bunun derdine düşer. Bu forumda 2+2=4 ü rakip taraftar dedigi icin kabul etmeyen çok üye gördü bu gözler. Ben kimeye emir vermiyorum olacak seyden bahsediyorum insaların fikirlerinin ne olduğunu söylüyorum.

Benim mantığıma göre futbolcu topunu oynar karşılığında para alır başarılı olursa alkışını alır. Başarısız olursa cezasını çeker. Hayatında bir arada göremeyeceğin paralar kazanıyor adamlar yüzsüzce taraftari mi alkışlıyor bu leş sonuçtan sonra?

Komik çocuk tanımadığın insanlarin statüsünü sorgulama yenibosna çocuğu seni. Yenibosna da yasayan biriyle neyin statüsünü tartışıyorum zaten. Hadi bay yenibosnali statütü bey

he o yüzden ikide bir rakip takım rakip takım geyikleri yapıyosun :) ayrıca semtten statü sonucu çıkaracaksan sende işe yaramadığı belli, boşa kasma yani :)

Rakip takim lafini soylememin sebebini bir onceki mesajda açıkladım. Konu rakio taraftar olunca ne dedigine bakilmadan karsi cikan cok insan var ayni senin gibi o yuzden mesajin basinda belirterek cevap yazmak daha etkili oluyor. O statulu aklin bunu alamadi sabahtan beri.

Ben hangi semtte oturuyorum yenibosna cocugu soyle bakalim? Neye gore boyle bi sonuc cikardin? Yenibosna yi bilirim calisanlarimiz var orada oturan bagcilar in bir üst level hali semtinde neyin statüsünden bahsediyorsun sen?

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.