Şimdi Ara

AVL 2017-2018 2. Öneleme Turu | Galatasaray-Östersund | 20 Temmuz Perşembe | (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
398
Cevap
0
Favori
16.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kasten oynamiyorlar arkadaslar. Kasitli su an ki yapilan. Tudor a kasitli su an yapilan. Takimdaki 3 5 kisi sirf kendi egolari yuzunden Galatasarayi sabote ediyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gomis tribünleri alkışlıyo sanki normal bi lig maci kaybedildi. Bu adam nereye geldiginin farkinda degil sanırım. Su an sabri olsa sinirden ağlayarak soyunma odasina giderdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dursun ozbek yonetiminde gormedigimiz rezillik kalmadi. Bunlari protesto etmeyen adam Galatasarayliligini sorgulasin.

• Bizim uefa kupamız var len

• quote:

Orijinalden alıntı: alprkrkmz

Kasten oynamiyorlar arkadaslar. Kasitli su an ki yapilan. Tudor a kasitli su an yapilan. Takimdaki 3 5 kisi sirf kendi egolari yuzunden Galatasarayi sabote ediyorlar.

Yahu hocam bırakın Allah aşkına :) Oynayabilecek yetenekleri bu kadar bunların.

İroni değilse tabii :)

• BU SENE ŞAMPİYON GALATASARAY
  • Avrupa Fatihliği kalmadı .....

• Beyler inş erkenden toparlanırsınız Yoksa yine ortalığı jimnastiğe bırakacağız pardon Barça ya....

Bizim durum da belli değil sonumuz hayrola....

• Bjk ve fener den ne farkimiz kaldi bu onursuz tudor yüzünden

• Vah vah vah.Galatasarayın haline bak.Gene giden Türkiye'nin puanlarına oldu.

• Yazıklar olsun...Tek kelimeyle yazıklar olsun...Ne oynadı bu takım şimdi bu takım ne hale geldi?Tudor Özbek el ele takım kümeye...3.sınıf bir takıma yenemeden elenmek biraz utanması varsa Tudor denen futbol fakirinin bu gece istifa eder. Özbek beyefendi sende arkasından gidersin artık.Uçaklar inecek diyordu ya artık 2 uçakta kendinize alın ve defolun gidin...Sabri'ye,Hakan Balta'ya ve Sneijder'e yaptıklarınızın cezasını çekiyorsunuz.Beddua aldın Tudor senden bi cacık olmaz...
  • Basın tesisleri dursunun otellerini ama nerde siz sağilmaya alısmissiniz

• Gs tv de thy reklami donuyo "avrupa yolculuğunda yeni basarilara" diye ulan dalga geçiyolar herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: Unzerstörbar

Beyler inş erkenden toparlanırsınız Yoksa yine ortalığı jimnastiğe bırakacağız pardon Barça ya....

Bizim durum da belli değil sonumuz hayrola....

Barça değil Real Madrid, Türkiyenin 2 senedir açık ara en iyi takımına saygı duyun saygısızlık yapmayın önce kendinize bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeniBenSevdim..

olm bu stadtakiler niye susuyor lan acaip sinirlendim.

Sucuk ekmek için enerji harcamak istemiyorlardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tornavidaİsmail

Bjk ve fener den ne farkimiz kaldi bu onursuz tudor yüzünden

Sen hala kendini bu iki takımla mı kıyaslıyorsun? Enteresan
  • Kolay sinirlenen biri değilim ama şu an etrafı dağıtma isteğim var

En çok da sinirlendiğim göstere göstere felaketin gelmesi. Riekerink'i yollamayın dedik dedik dinletemedik; asıl sorun kadroda şimdiden sorunları çözmeye çalışın dedik. Hadi Tudor'u getirdin yine kadroda sorun vardı çözmeye çalışsana; yok adamdan mucize bekledik (Tudor iyi TD demiyorum ama şu kadro cidden çok kötü ki bana göre asıl değişmesi gereken yönetim ve kadroydu). Hadi bu transferleri zamanında bitiremiyorsun elindekileri kaçırma bari; Sneijder'i yollama en azından. Diğerlerini parayla sattın da Sneijder'i yollama. Yok çok maaş alıyormuş yok küçük maçların büyük oyuncusuymuş; al sana minnacık maç bir tane futbolcun skoru değiştirmekten aciz. Asıl sorun başka mevkilerde sen gidip en iyi oyuncunun yerine adam almak için milyonlar harcıyorsun.

Nitekim gelinen nokta ortada. Artık Avrupa'da da yokuz; transferler de daha zor olur. Bu sene Avrupa yokken ligde bir şeyler yapalım derdim de hala net 3-4 transfere ihtiyaç var ama kim bize niye gelsin? Türkiye'de oynamak kimsenin hayali değil. Ligde de bu kadroyla ilk 4'e bile giremeyiz.

• Beyler linnes bizim beklerden beter allah yardımcınız olsun en çok gözüme çarpan adamlarınız selçuk linnes ve garry oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: adv11

Basın tesisleri dursunun otellerini ama nerde siz sağilmaya alısmissiniz

sebaya küfür edip 10 yıl boyunca tüpçü hakimiyetinde olan bir takımın taraftarı mı söylüyor bunu ?

• En kötüsü de Dursunun takımı sampıyon yapmadan gitmicem demesi . Hala aklıma geliyor çıldırıyorum :D
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.