Şimdi Ara

AVG Internet Security 2015 & Antivirus Pro 2015 for 1 yıl ücretsiz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
2
Favori
2.534
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: gostronger

hocam zaten iptal olan freeye döndüren key 2018 e kadar olan keydi :) neyseki başka bir key girdim bu da 2018 e kadar olan başka bir key. umarım bu da gitmez :)

Allalah. :)) O kadar kullandik tek sorun yasamamistim. Nasil oldu da size denk geldi anlamadim :)

Sikmayin caninizi hocam, avg de key bol, :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bazen13 kullanıcısına yanıt
    başka key denedik bakalım artık. dedğim gibi umarım bu da gitmez yoksa avg yi kullanmama ihtimalimizde var ve umarım avg kullanmaya devam ederiz :)
  • quote:

başka key denedik bakalım artık. dedğim gibi umarım bu da gitmez yoksa avg yi kullanmama ihtimalimizde var ve umarım avg kullanmaya devam ederiz :)

Bazı keyler çok kişi tarafından kullanıldığı zaman karalisteye girip iptal oluyor sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypericum

quote:

Bazı keyler çok kişi tarafından kullanıldığı zaman karalisteye girip iptal oluyor sanırım.

dediğiniz olabilir. keylerin kullanılmasına mı bakıyorlar başka şey mi var bilemedim. nasıl olduysa bir an baktım avg freeye dönmüş. neyseki sonradan silip tekrardan kurup başka bir key girdim. umarım bu da böyle olmaz :)
  • ya arkadaşlar bu antivürüs ile internet securty arasındaki farkı bilen biri anlatabilir mi? ikisi de aynı işi görmüyor mu? yada hangisi pc de yüklü olmalı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cobane

ya arkadaşlar bu antivürüs ile internet securty arasındaki farkı bilen biri anlatabilir mi? ikisi de aynı işi görmüyor mu? yada hangisi pc de yüklü olmalı?

selamlar.

internet secuirty antivirüsden daha gelişmiş hali. bazı antivirüslerde güvenlik duvarı yokken internet securitylerin çoğunda vardır güvenlik duvarı. ve internet securityin ayrıca ekstra özellikleri vardır. bunun için diğerlerini de arkadaşlar söyler herhalde. ben bu kadar söyleyebilirim.
  • teşekkürler hocam
  • Bende de 2018 yılına kadar lisans gözüküyor du ama hafta başında iptal olmuş. Umarım key bulabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Official Installers

dediğine göre sitelerde bulunan crack versiyonlarla aynısı tam olarak yasal lisanslı değil yani tırt
  • cobane kullanıcısına yanıt
    rica ederim
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.