Şimdi Ara

AVG Internet Security 2015 & Antivirus Pro 2015 for 1 yıl ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
2
Favori
2.534
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AVG internet security 2015 bir yıl boyunca ücretsiz olarak kullanmak mümkün , Ürünün 2014 versiyonu kurulduktan sonra 2015 versiyonuna güncelleme imkanı veriyor.
    Bunun için aşağıdaki adresi ziyaret edip yönergeleri takip edin , Antivirus ve internet security için kullanılacak lisans anahtarı söz konusu web sayfasında verilmiş durumda .
    Herkese faydası olur umarım

Not : Web sitesi ingilizce ama sağ alt köşedeki "translate" butonuna basarsanız Türkçe dil desteği mevcut.

Link : kampanya linki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluviaggiatore -- 21 Ocak 2015; 19:53:37 >

• internet security linki patlak
  • Takipteyim bakalım ne çıkacak...
  • Tavsiye etmem kurduğum bilgisayarları çok yavaşlattı,kaldırmaya çalışınca kaldırmadı.Bi de avg'yi silmek için program indirdim.
  • Bende hepsi çalışıyor tekrar denermisin
  • Avg gordugum en iyi antivirus, bitdefender ve comodo firewall da sikinti cikariyor, comodo firewall icin manuel deaktif, bitdefender ise firewall konusunda deaktid etse de uyumsuzluk olusturuyor.. Avast, AVG den fazla ram yer, Avira desen, paranoyakligin dibine vurur.

AVG ise windows ile tamamen uyumlu ve kaldirilirken filan kalkmamasi hikaye..

Avg ilk acilists inanilmaz disk yer, ama sonra pc yi rahatsiz etmez..

Kurulumu arayuzu vs iyidir, 3 senelik bedava key kullandim, 1 senelik ile devam ediyorum. Keyler hep aynidir, senelerdir ayni keyleri veriyor..

Kisacasi aslinda AVG bedava bir antivirus programi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bazen13 -- 21 Ocak 2015; 23:58:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bazen13

Avg gordugum en iyi antivirus, bitdefender ve comodo firewall da sikinti cikariyor, comodo firewall icin manuel deaktif, bitdefender ise firewall konusunda deaktid etse de uyumsuzluk olusturuyor.. Avast, AVG den fazla ram yer, Avira desen, paranoyakligin dibine vurur.

Kurulumu arayuzu vs iyidir, 3 senelik bedava key kullandim, 1 senelik ile devam ediyorum. Keyler hep aynidir, senelerdir ayni keyleri veriyor..

ben de üç bilgisayarda kuruu, lakin kesinlikle kaldırılmıyor, netbookumu çok yavaşlattı ve açılışı 10 sn arttırıyor, bunu ben değil YAC söylüyor , ama ne yapalım el mahkum....

kaldırmak için ben de programı indirdim ama elim değipte açamadım netbooku, intertte avg uninstall yazarsanız gelir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: moguz

quote:

Orijinalden alıntı: bazen13

Avg gordugum en iyi antivirus, bitdefender ve comodo firewall da sikinti cikariyor, comodo firewall icin manuel deaktif, bitdefender ise firewall konusunda deaktid etse de uyumsuzluk olusturuyor.. Avast, AVG den fazla ram yer, Avira desen, paranoyakligin dibine vurur.

ben de üç bilgisayarda kuruu, lakin kesinlikle kaldırılmıyor, netbookumu çok yavaşlattı ve açılışı 10 sn arttırıyor, bunu ben değil YAC söylüyor , ama ne yapalım el mahkum....

kaldırmak için ben de programı indirdim ama elim değipte açamadım netbooku, intertte avg uninstall yazarsanız gelir :)

Yillardir ya avg ya da mcafee kullanirim, ikisi de kaldirilmaz der herkes tarafindan, lakin bildigin denetim masasindan kaldir deyip kaldirmisligim cok olmusur, gerisinde artik klasor bile birakmadan kalkiyorlar.Hos hangi antivirusu yuklersen yukle kaldirmak kayit defterine hasar verir ve en guzeli format atmaktir..

Avg verimli calisir hocam, 2 cekirdek, 2 gb ram li bilgisayardan bahsediyorsaniz kasmasi elbette normal.

Ayrica, YAC bir virus programidir.. Kaldirin onu bilgisayardan, tescillendi yahu global olarak :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bazen13 -- 22 Ocak 2015; 0:19:44 >

• bazen13 kullanıcısına yanıt
    katılıyorum.
    daha önce bitdefender kullandım kastı.
    avira fena değildi.
    comodo biraz kasıyordu ama bitdefenderda bu da iyi program gibi. ben öyle görüyorum.
    avast kurdum. bazı arakadaşlar faydalı bulmadı hatta program açıkları var dediler. bir kaç kez virüs buldu. idare ediyordu. ama söylenenlere bakınca başka program baktım.
    malwarebytesin anlık yani gerçek koruma denilen koruması olanı kurdum çok iyiydi. diğerlerinin uyarmadığı web sitelerini söylüyordu. sonra deneme süresi bitti kullanmadım. olsaydı tam sürüm süreli de olsa kullanabilirdim.

ama avg internet securityi kurdum bu sefer. evet başlangıçta yavaşlatıyor bilgisayarı ama sonra stabil gibi. fazla kasmıyor diğerleri gibi. pek birşey görmedim korumaya dair ama bir iki kez uyarı verdi. onun dışında bir şey görmedim. umarım iyi koruma vardır bunda :) bu arada bilgisayar 3gb ramli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strongergo -- 22 Ocak 2015; 1:45:06 >
  • arkadaşlar az önce avg internet security 2015 olan program birden avg freeye döndü. lisansmı iptalmı oldu nedir? sizde de böyle olan varmı?

ayrıca böyle olunca sonradan internet secuirty kurdum gene. umarım bu da sorun olmaz. çünkü konu başlığındaki lisansı girdiğimde ''bu lisansın bu bilgisayardaki süresi dolmuş'' yazısı geliyor. umarım sorun olmaz bunda. sizde de öyle olan varmı?
  • daha önce bana da olmuştu ,arkadaşların verdiği keyi yeniden girdim düzeldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: gostronger

arkadaşlar az önce avg internet security 2015 olan program birden avg freeye döndü. lisansmı iptalmı oldu nedir? sizde de böyle olan varmı?

ayrıca böyle olunca sonradan internet secuirty kurdum gene. umarım bu da sorun olmaz. çünkü konu başlığındaki lisansı girdiğimde ''bu lisansın bu bilgisayardaki süresi dolmuş'' yazısı geliyor. umarım sorun olmaz bunda. sizde de öyle olan varmı?

Google'da ara hocam bir sürü key bulursun. Gir birini sorun çözülür

• quote:

arkadaşlar az önce avg internet security 2015 olan program birden avg freeye döndü. lisansmı iptalmı oldu nedir? sizde de böyle olan varmı?

Iptal edilen keyin sonu ne ile bitiyor ?

• kemal1414 kullanıcısına yanıt
    mesajımda daha sonradan tekrardan internet security kurduğum yazıyor. ama tam ayrıntılı yazmadım. kusura bakmayın. avg free ye dönünce forumdan bir kaç key vardı. birini denedim. oldu. umarım bu da gitmez. :)
  • Hypericum kullanıcısına yanıt
    başka bir key girdim oldu. ama benim merak ettiğim bu key de gider mi?
    bilseydim kaydederdim. inanın kaydetmedim. yani hangisini söylersem yanlış olabilir. hangisiydi iptal edilen key hatırlamıyorum. ama 1 yıllık key yani olmayan key şuydu:

IBY9X-ESYXT-W4BZQ-QI4WX-A9LI7-INRS3

bunu daha önce bilgisayarımda kullanmışım ve sonra başka bir key girmişim. o yüzden tekrar girince olmadı sanırım. bundan başka 1 yıllık key varmıydı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strongergo -- 23 Ocak 2015; 0:12:51 >
  • quote:

bilseydim kaydederdim. inanın kaydetmedim. yani hangisini söylersem yanlış olabilir. hangisiydi iptal edilen key hatırlamıyorum. ama 1 yıllık key yani olmayan key şuydu:

IBY9X-ESYXT-W4BZQ-QI4WX-A9LI7-INRS3

bunu daha önce bilgisayarımda kullanmışım ve sonra başka bir key girmişim. o yüzden tekrar girince olmadı sanırım. bundan başka 1 yıllık key varmıydı?

Bu key avg nin dagittigi key. Iptal olmasi garip, bir de OEM keyler var 2018 e kadar olan. Onu kullanin, 2 yil kadar kullanmistim ;)

iptal değil. daha önceki mesajda da belirttim. herhalde benim bilgisayarda daha önce kullanmamdan dolayı lisans olmuyor. sonra başka key girmiş olabilirim çünkü. ayrıca zaten 2018 e kadar olan keylerden başka birini girdim. oldu ama bu da gider mi diye merak ediyorum. sizinkidemi freeye dönüştü 2 yıl sonra. yoksa başka bir antivirüs mü kullandınız 2yıldan sonra?

ayrıca şu konuda 1 yıllık başka keyler bulabilirsiniz. http://forum.donanimhaber.com/m_101679117/tm.htm

ama bu 2018e kadar olan keyde iptal olursa kullamayacağım avgyi galiba. bakalım artık. bu da iptal olmaz umarım.
  • quote:

iptal değil. daha önceki mesajda da belirttim. herhalde benim bilgisayarda daha önce kullanmamdan dolayı lisans olmuyor. sonra başka key girmiş olabilirim çünkü. ayrıca zaten 2018 e kadar olan keylerden başka birini girdim. oldu ama bu da gider mi diye merak ediyorum. sizinkidemi freeye dönüştü 2 yıl sonra. yoksa başka bir antivirüs mü kullandınız 2yıldan sonra?

ayrıca şu konuda 1 yıllık başka keyler bulabilirsiniz. http://forum.donanimhaber.com/m_101679117/tm.htm

ama bu 2018e kadar olan keyde iptal olursa kullamayacağım avgyi galiba. bakalım artık. bu da iptal olmaz umarım.

2018 e kadar olan keyler iptal olmaz hocam. 2 yil sonra format atmistim, 2 ay once tekrar avg ye dondum ve ayni keyi girdim, yine 2018 olani kullanmaya devam ediyorum..

Siz 2018 lik bir key girin kafaniz rahat olsun :)

hocam zaten iptal olan freeye döndüren key 2018 e kadar olan keydi :) neyseki başka bir key girdim bu da 2018 e kadar olan başka bir key. umarım bu da gitmez :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.