Şimdi Ara

AVG Internet Security 1 Yıl Ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
2
Favori
1.096
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, 1 yıl ücretsiz AVG Internet Security. Işinizi görmesi dileğiyle.

KEY: IBY9X-ESYXT-W4BZQ-QI4WX-A9LI7-INRS3

AVG Internet Security

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1CB9793EF -- 13 Aralık 2018; 14:30:0 >

• Paylaşım için teşekkürler

License key:
    IBY9X-ESYXT-W4BZQ-QI4WX-A9LI7-INRS3

verilen key hep aynı ve yıllardır zaten bu keyi veriyor avg için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞAKACI -- 13 Aralık 2018; 14:37:2 >
  • Tesekkurler, ilk mesaja ekliyorum. Bende az once kontrol etmistim, ayni KEY.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paylaşım için teşekkürler. 5 yıldır antivirüs kullanmıyorum, girdiğim sitelere dikkat ettiğim için torrent kullanmama rağmen bir sıkıntı yaşamadım açıkçası. Ama beleş olunca indirsem mi bilemedim.
  • desu noto D kullanıcısına yanıt
    anne baba laptopu varsa onlar için lazım oluyor. dursun kenarda bence
  • 1 senedir vardı ve eşe dosta bayaa kullandım. Yanlız AVG kendi sitesinde yeni 2019 sürümüne geçtiği için verilen keyleri kabul etmiyor artık.
    Bir yerlerden 2018 sürümünü bulup denene bilir.
  • F‑Secure Internet Security aldık geçen gün, 5 cihaza 1 yıl
    https://forum.donanimhaber.com/f-secure-safe-internet-security-ucretsiz-5-cihaz-1-yil-normalde-79-99--130186894

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 13 Aralık 2018; 15:30:16 >
  • 12 ocak 2019 diyor lisansın sonlanma tarihine benmi biyerde yanlışlık yaptım?
  • shockwave error kullanıcısına yanıt
    Usb belleğe dosya atıp kırtasiyede çıkartıyorsanız da lazım oluyor. Usb Mutlaka virüsü kapıyor 😀.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.