Şimdi Ara

Avg Anti-Virüste indirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
655
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Burası sıcak fırsat, buradaki çoğu kişi gibi bende bedava lisanslı program veren sitelerden bedavaya getiriyorum antivirüsü. Gerekli araştırmaları yaparak sizde bulabilirsiniz, forumda konuları mevcut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • orjinal sitesi doğrudur tabi ama antivirüs yerine internet security almanızı öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benonur -- 2 Mart 2017; 17:4:39 >
  • Kaldıki avg bu paraya değmez hocam. Avg en son para verilecek programlardan biri.

• benonur kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler üstad tavsiyeniz için

• sınırsız cihaz için uygun fiyat. fakat avg için değer mi? değmez mi bilemem. internette avg lisans numarasınıda kolaylıkla bulabiliyorsunuz. tavsiyem gg'dan 20 liraya 1 yıllık eset almanız. ben öyle yaptım.:)
  • Usbehci kullanıcısına yanıt
    Iyide 200 tl alisveris yapman gerekiyor.Birde 3-5 ay lisans suresi ugrasmaya degmez.

• Usbehci kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi yaptım şimdilik 90 günlük bitdefender yükledim. Teşekkürler

• bir çok bankanında bedava antivürüsü var garanti bankası webroot veriyor odsa gayet iyi çalışıyor
  • panda free antivirüs tavsiyemdir. silmeden veya karantinaya atmadan önce virüslü işlemi durduruyor sonra size soruyor, dokunma derseniz birdahaki program açılışında karışmıyor.

başka antivirüsler ya direk siler yada sağ tık yapıp kapatmanız gerekir çok sorunu vardı avg nin. bide kapanış hızını etkiliyordu niye bilmem. ondan sonra pandayı buldum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.