Şimdi Ara

Aver tv studio vista driver

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aver tv studio vista sürücüsü bulupta vista altında söz konusu tv kartını çalıştırabilen varmı arkadaşlar.
    Varsa ve linkini paylaşırsa sevnirim.

• Kolay bulabileceğini sanmıyorum. Bacanağın aldığı HP370 driver bulmak ve uygulamak için çok uğraştım. Vista ile çok zor kendini yazılımını bulsan bile Vista hep eksik buluyor. Allah yardımcınız olsun. [sm=s18.gif]
  • kontrol panelden driver guncelle dedim gitti nette buldu ama asla GUI yuklenmiyor yuklense bile tv ekranı icinde hata olustu uyarısı veriyor sitesinde baska bir uygulama var ama sanırım digital kartlar icin oda sonucta beklicez ben vistayı ultimate i gocertim firewall yuklicen diye hala uyumlu yok cok yavas bir yazılım üretimi destegi var vista icin,neyse korumalı moddan kurtardık durumu :4) ben begendim cogu sey aynı olsada alt yapıda fark var net ustunde cogu sey.
  • sırf tv kartımı desteklemeyeceğini düşündüğüm için yüklemiyorum vistayı. bu topic i görüncede hevesim iyice kaçtı açıkcası.

aver tv 98 var, xp de aver tv studios 5.0 sürümünü kullanıyorum
  • Vista 32 bit x878 çipsetli TV kartı sürücülerini Windows Update'te otomatik olarak yüklüyor ancak TV yazılımını elle kurmak zorundasınız. SÜrücüsü yüklendikten sonra XP'deki son sürücüde bulunan T yazılımı Vista 32'de sorunsuz çalışıyor. Ancak Vista 64 bit için herhangi bir sürücü hazırlanmış değil. Yine de alternatif olarak Vista 64 bit altında x878 çipsetleri tanıyan bir TV yazılımı var.http://beta.kastortv.org/?version=2.4Beta2 adresinde en alttaki linkte XP 64 bit satırında "telecharger"i tıklayarak indirebilirsiniz. Ancak programı "program files" altına kurarsanız mutlaka program exe'sini sağ tıklayarak "yönetici olarak çalıştır" ı seçerek açın, yoksa yaptığınız kanal ayarları ve diğer ayarlar kaydedilmez.

• xp deki son sürücüden kastınız ne acaba anlıyamadım ?!
  • Bu yazılımı eger kuran varsa ve yoluna soylerse memnun olurum !
  • Avermedia'nın
    quote:

Orjinalden alıntı: fsh77

xp deki son sürücüden kastınız ne acaba anlıyamadım ?!

Avermedia'nın sitesine gidip XP için kullanıma sunulan son sürücüsünü indirip Winzip veya WinRAR'la açarsanız içinde TV yazılımı kurulum dosyası olduğunu göreceksiniz. TV izleyebilmek için Vista kendisi Windows Update ile sürücüleri kurduktan sonra işte bu bahsettiğim TV yazılımını kurmanız gerekiyor. Ancak Aver'in kendi yazılımı olmasa da olur derseniz DScaler adlı TV yazılımını öneririm.
  • @emptyrean: deneyeceğim, verdiğin bilgiler için teşekkürler
  • Valla ben UYDU Aver TV kartını çalıştırdım

Yuklarda açıklanan uygulamayı yaptım çalıştı

Ama nasıl yaptığımı unuttum
    Zira 4 ay önceydi image alıp saklıyom

Bir sistem hatası var onu halledersem tekrar geçicem
  • Valla bende indirdim ama içinden teletex yazılımı cıktı onda sorun yok zaten
    dscaler dada radyo yok :4( simdi baska birini indiriyorum ama pek umudum kalmadı...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.