Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Avengers: Infinity War ön satışları rekor kırdı

21
Cevap
0
Favori
437
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Avengers: Infinity War ön satışları rekor kırdı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    24092 Mesaj

Marvel’in Black Panther filmi 1 milyar doları aşkın hasılat ve üst üste 5 hafta box office liderliği ile sinematik evrenin en başarılı yapımı olma yolunda ilerlerken, Avengers: Infinity War daha iddialı geliyor.

Vizyona girmeden rekorlar başladı

Gösterim tarihi 27 Nisan’a çekilen ve büyük bir merakla beklenen film Black Panther’dan daha fazla ilgi görecek gibi duruyor. Sinematik evrenin on dokuzuncu filmi bilet ön satışlarında rekor kırdı.

Fandango platformu tarafından verilen bilgilere göre bugüne kadar ön satışlarda hız rekoru Black Panther yapımına aitti. Avengers: Infinity War filmi ise sadece 6 saatte Black Panther’in rekorunu da geride bıraktı.

Ayrıca Bkz.DonanımHaber iOS uygulaması AppStore’da yayında!

Platform ayrıca Black Panther filminin ilginin artmasında önemli bir rol oynadığını belirtiyor. Yapılan ankette katılımcıların yüzde 60’ı Black Panther filminin Avengers: Infinity War için kendilerinde daha fazla heyecan oluşturduğunu ifade etmiş.

Captain America: Winter Soldier ve Captain America: Civil War'un da yönetmenleri olan Anthony ve Joe Russo'un yönetmenliğini üstlendiği Avengers: Infinity War; Marvel sinematik evreninin şu ana kadar olan kısmı için sonun başlangıcı olacak. Avengers ve Guardians of the Galaxy ekiplerini ilk kez bir araya getirecek film, bu iki ekibi Marvel çizgi romanlarının en güçlü kötülerinden biri olan Thanos ile karşı karşıya getirecek.

Robert Downey Jr., Chris Evans, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Mark Ruffalo, Jeremy Renner, Elizabeth Olsen, Anthony Mackie, Paul Rudd, Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Pom Klementieff, Tom Holland, Benedict Cumberbatch, Chadwick Boseman ve Sebastian Stan'in diğer Marvel filmlerindeki rolleriyle geri döneceği filmde Thanos'u ünlü oyuncu Josh Brolin canlandıracak. Avengers: Infinity War, 27 Nisan 2018'de vizyona girecek.

|
    |

• Teğmen
    217 Mesaj
    Ben DC fanıyım. Ama sinematik evrende "birlik" filmlerinde Marvel daha güzel ve başarılı.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    491 Mesaj
    Birde çocuklara değilde yetişkinlere hitap etse şu filmler. Dünya yok oluyor adamalar espiri yapmaya çalışıyor arkadaş.
    |
    |
  • Teğmen
    165 Mesaj
    Dc daha çok yetişkinlere göre Marvel daha çok çocuklara hitap ediyor Örnek olarak süperman olabilir.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    749 Mesaj
    Scarlett abla varsa izlenir :)
  • Yarbay
    4268 Mesaj
    Gunumuzde artik filmlerin gise rekoru kirmasi icin kalite senaryo, oyunculuk vs gibi seylere ihtiyac olmadiginin en buyuk kaniti bu super kahramanlar coplugu filmler
  • Yüzbaşı
    285 Mesaj

ağır ve gereksiz yorum.
    |
    |
    eric13 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: eric13

Gunumuzde artik filmlerin gise rekoru kirmasi icin kalite senaryo, oyunculuk vs gibi seylere ihtiyac olmadiginin en buyuk kaniti bu super kahramanlar coplugu filmler

İyice cilki cikti katiliyorum. Fakat cizgi romanlar kucuklugunde yer edinen benim gibi insanlar icin güzel oluyor. Kaliteli filmler de çıkmıyor değil ama çoğu bizde vizyona bile girmiyor. Çünkü bizimkilerin gişe cok yapacağı filmler belli. Cinemaximum sayfasina bakip film yok yeaaa diyo insanlar varda burda yok yav.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Şaka mısın sen birader? Süper kahraman filmlerinde de iyi oyunculuk, iyi senaryo ihtiyacı vardır. Ne kadar ön yargılısınız hayret.
    Kaptan Amerika neden sakal bırakmış?
  • Yarbay
    2520 Mesaj
    Marvel vs DC diye bir film yapin, bir karakteri iki kisi oynasin, kadro o kadar buyuk ki geriye oyuncu kalmadi.

|
    |

Mimarlık
  • Teğmen
    146 Mesaj
    Konu olmadan sadece efekt ve aksiyon ile nereye kadar, mesela spiderman homecoming filmini resmen seyredemedim.sıkıcı saçma... Filmi izlettiren sürükleyici bir konudur. Örnek mi ? xmen firstclass izleyin izlettirin...
    |
    |
  • Yarbay
    3519 Mesaj

Enes Batur'la karıştırdın galiba. Oyunculuk istiyorsan aç Captain America: Winter Soldier'ı ya da Spider-Man Homecoming'i. Bir yorum yazarken iki kere okuyun ben ne yazıyorum diye

|
    |

Adam savaşta saç sakal ile mi uğraşsın?
    |
    |
    farevel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    106 Mesaj

Thanos duymasın.
    |
    |
    hareketliperde kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1467 Mesaj

Aynşıtayn was here
    |
    |
    1835 Mesaj
    aslolan kış askeridir gerisi yalandır
    |
    |
  • Yüzbaşı
    449 Mesaj

Birileri çok bir halt bildiğini sanıyor yine... Eleştirmenler bile böyle yorumlar yapmazken, her şeye çöp yazmayı amaç edinmiş bir topluluk daha ne izlediğini anlamadan yorum yapıyor.

|
    |
    Kimse bu filmlerin Dünya'nın en iyi filmleri olduğunu , başyapıt olduğunu veya size çok şey kattığını söylemiyor. Bu filme çöp demek saçmalıktır. Eğlenmelik , çizgi romanları seven kişilerin daha bir keyifle izleyeceği bir film olucak.
    |
    |
    Sorun????
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Blogio
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,331
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.