Şimdi Ara

Avengers: Infinity War l 27.04.2018 (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.174
Cevap
47
Favori
318.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sahneyi söylemem de filmi izleyen bir adam 2 after credits sahnesini de videoda anlatmış youtube'da denk geldi izledim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmedaltair kullanıcısına yanıt
    Nasi ya black panter sinemaya cikti mi kafam karisdi simdi

• general4242 kullanıcısına yanıt
    Eleştirmenler davetliler tonla izleyen var ama daha sinemaya çıkmadı hiçbir ülkeye Ama 14 Şubat'ta bazı ülkelerde çıkıyormuş spoiler istemeyen internetten uzak dursun 2 gün

Edit: dayanamadım attım konusuna isteyen okusun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmedaltair -- 7 Şubat 2018; 16:55:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MARVEL

Hulk ön planda olsun ve 3. filmde Thanos olsa iyi olur.

Aga bende seni arıyordum sinemalar.com sitesinde bir yorum gördüm Marvel hakkında haber vereyim dedim

yorum BLACK PANTHER FİLMİ hakkında şöyle;

tayt giyeni süper kahraman yapıyo mervel, başvurular başladı şartlar: ergen olması,, standart uzay gemisi, koldan bacaktan çıkan lazerli aletler,, kötü karakterle ilk bi dövüş kaybet sonra finalde kazan ve dünyayı kurtar,, seneryo 000000000
    film çıkışı: hihih süper filmdi hihhihi nasıl dövdü ama hihihih harika bu ya hihihihihihi

• Avengers: Infinity War l 27.04.2018
  • savaşın kazanılmasında Dr. Strange çok büyük rol oynayacak yazın bir kenara..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ESOES1981TR

quote:

Orijinalden alıntı: MARVEL

Hulk ön planda olsun ve 3. filmde Thanos olsa iyi olur.

Aga bende seni arıyordum sinemalar.com sitesinde bir yorum gördüm Marvel hakkında haber vereyim dedim

yorum BLACK PANTHER FİLMİ hakkında şöyle;

tayt giyeni süper kahraman yapıyo mervel, başvurular başladı şartlar: ergen olması,, standart uzay gemisi, koldan bacaktan çıkan lazerli aletler,, kötü karakterle ilk bi dövüş kaybet sonra finalde kazan ve dünyayı kurtar,, seneryo 000000000
    film çıkışı: hihih süper filmdi hihhihi nasıl dövdü ama hihihih harika bu ya hihihihihihi

O yoruma şöyle bir resimle cevap vermek lazımdı

Avengers: Infinity War l 27.04.2018

• crypto81 kullanıcısına yanıt
    Adamda buyuk ihtimal kaptiracak olsa da zaman tasi var. Digerlerinde yok. Vision da mecnun modunda gucunden haberi yok mal gibi alnindan kaptiriyor bir de tasi

• Avengers: Infinity War l 27.04.2018
  • RDJ'ın Civil War'daki göz altı morluğu duruyor sandım fotoğrafı ilk görünce

• Daredevil, punisher filan niye yok yav? Marvel neden netflix karakterlerini görmezden geliyor ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Kaptandaki asalete bak

RDJ deki havalı bakışlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Zaten benim anlamadığım daredevil, punisher, iron fist, luke cage vs bunlar çöp karekterler değil ki. Marvel evreninde önemli bir yere sahip süper kahramanlar. Özellikle daredevil ve punisher. Güzel hikayeye sahip kahramanlar. Umarım infinity warda ,netflix kahramanların hiç yoksa ismi filan geçsin abi yav. Çok merak ediyorum Marvel bunun nasıl üstesinden gelecek? Nasıl anlatacak? Savaş New York'ta. Bizim bu kahramanlarında armut toplayacak halleri yok herhalde?
  • quote:

Marvel'ın 10. yıl fotoğraf çekiminden bir video yayınlandı.

Yüksek çözünürlüklü:

Iron Man 3'teki velet bile var ama MCU'nun ilk filminden beri gözüken ve MCU'da en fazla ekran süresine sahip Clark Gregg yok

• Dizi evreni Marvel Studios'un değil.

@Charles Bartowski işi varmış gelememiş çekime. Olmayan bayağı oyuncu var zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmedaltair -- 9 Şubat 2018; 15:14:25 >
  • CaptainErturan kullanıcısına yanıt
    Ben yaptım.

Hepsi benim eserim.

Ben olmasam hiçbiriniz olamazdınız.

Filmlerin bütçesi bana akıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

quote:

Yüksek çözünürlüklü:

Iron Man 3'teki velet bile var ama MCU'nun ilk filminden beri gözüken ve MCU'da en fazla ekran süresine sahip Clark Gregg yok

Yorum troll mü bilmiyorum ama coulson kim allah aşkına.mcu da en sonda gelecek karakterlerdendir.listeye girmemesine şaşırmamalı.isterse 30 saat sahnede oynasın,2 saatlik filmi olan ( ki marvelın en zayıf filmi sayılıyor) antmanin popülaritesine yaklaşamaz bile.
    Agents of shield izleniyor mu sanıyorsun
    Laf üzerinde mcu'ya dahil olsa bile a.o.s daredevil gibi diziler mcu ya dahil değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 9 Şubat 2018; 16:58:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: LannisTargaryen

quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

quote:

Yüksek çözünürlüklü:

Yorum troll mü bilmiyorum ama coulson kim allah aşkına.mcu da en sonda gelecek karakterlerdendir.listeye girmemesine şaşırmamalı.isterse 30 saat sahnede oynasın,2 saatlik filmi olan ( ki marvelın en zayıf filmi sayılıyor) antmanin popülaritesine yaklaşamaz bile.
    Agents of shield izleniyor mu sanıyorsun
    Laf üzerinde mcu'ya dahil olsa bile a.o.s daredevil gibi diziler mcu ya dahil değildir.

Dizi evreni ile MCU birbirlerinden farklılar evet. Ama Coulson kim Allah aşkına demekte doğru değil. Sonuçta ilk fazın önemli karakterlerinden biri. Iron Man 1-2, Thor ve Avengers'ta görüyoruz. Arada 2 tane kısa filmde mevcut. Ayrıca Avengers'taki rolü de önemliydi. Filmin gidişatına doğruden etki etti. Bu yüzden bende Clark Gregg'in orada olması gerektiğini düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tritlum -- 9 Şubat 2018; 17:45:38 >

• mehmedaltair kullanıcısına yanıt
    Öyle diyorsunda karekter marvelin. Avengers 1 de olan her şey daredevilin ilk sezonundaki bazı olayları etkilemedi mi? Bide ınfinity war diyorsun. Her türlü karektere ihtiyaç var. Bide olay new yorkta gerçekleşiyor. Daredevil,luke cage, punisher filan yardım etmeyecekse kim yardım edecek?

• Marvel studios ve marvel tv tamamen ayrı firmalar. Derdini tüm hayallerimizin içine eden Ike Perlmutter denen hıyara anlatabilirsin o adam ölmeden iki firmanın birleşmesi yada birlikte iş yapması imkansız

• 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.