Şimdi Ara

AVEA Ulusoy-Varan Kampanyası (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
7
Favori
10.043
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fig00

quote:

Orijinalden alıntı: namebaris

quote:

Edirne de geçerli değil, ve bununla ilgili hiç bir açıklama yok.

Ilk denediğimde geçerliydi. Sonra kaldırmışlar Edirne'yi ve açıklama yok bunu nasıl şikayet edebiliriz? Ben zaten şikayet kaydı oluşturdum. Kampanya hatalarını şikayet etmek icin bir kurum var mı?

Ne gezer,

Şikayet vara yazdım kimsenin döndüğü yok.
    Çağrı merkezine bu durumun nedenini sorduğumda telefonu yüzüme kapattılar düşün!

Terbiyesiz firma terbiyesiz çalışanlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

quote:

Orijinalden alıntı: namebaris

quote:

Edirne de geçerli değil, ve bununla ilgili hiç bir açıklama yok.

Ilk denediğimde geçerliydi. Sonra kaldırmışlar Edirne'yi ve açıklama yok bunu nasıl şikayet edebiliriz? Ben zaten şikayet kaydı oluşturdum. Kampanya hatalarını şikayet etmek icin bir kurum var mı?

neyin şikayeti hocam? adam ister yapar ister yapmaz indirim zorunda falan değil yani şikayet etmenin bi işe yaramaz anlamsız çünkü...

Yapmayabilir, isterse hic kampanya yapmaz biz ona yap yap diye ısrar edemeyiz. Fakat ilk gun yapıp sonra kaldırması ve hic bir ibare olmadan kaldırması ticari ahlaka uygun bisey degil bana gore.
    Ayrıca kampanya şartlarını değiştirmeyi saklı tutacağını biliyorum fakat bunu yaptıktan sonra bir bilgilendirme yapması gerek açıklama koyması gerektiğini düşünüyorum

• ulusoy ve varan el değiştirdi diye biliyorum.yakında metrodan beter olurlar..
  • Ulusoy ile internetten bilet alımında bu kodları kullanamıyormuyuz?2 saattir kod girilecek yer arıyorum bulamadım.Bu kodlarla internet üzerinden bilet alan var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrtgb

Ulusoy ile internetten bilet alımında bu kodları kullanamıyormuyuz?2 saattir kod girilecek yer arıyorum bulamadım.Bu kodlarla internet üzerinden bilet alan var mı acaba?

Pc den giris yapin bilet alma isleminde koltuk secin altta ttnet avea kampanyasi filan var tiklayin kod alani acilacak kodu girin indirim yansir.

• holapsp kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum
  • Kod veya telefon numarası yanlış diyor.Kodu arkadaşıma aldırtmıştım illa onun numarasını mı girmem lazım?
  • Benzer bir kampanya ile geçen yıl Ulusoyu kullandım. 6 saat sürecek yolu 8.5 saatte gidince lanet olsun dedim varana hiç binmedim birsey deme şansım yok ama özellikle uzun yola gidecekler Ulusoy için tekrar düşünsün. İndirim Oranı iyi gibi ama değmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Litheart

4 bilet alsam hepsine ayrı kod mu almalıyım ?

ulusoyda 4 kişiye kadar yolcu sayısı seçeneği görmüştüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: SouthhPark

Benzer bir kampanya ile geçen yıl Ulusoyu kullandım. 6 saat sürecek yolu 8.5 saatte gidince lanet olsun dedim varana hiç binmedim birsey deme şansım yok ama özellikle uzun yola gidecekler Ulusoy için tekrar düşünsün. İndirim Oranı iyi gibi ama değmez.

her otobüs firmasında böyle şeyler oluyor. Metro turizme bakın yığınla şikayet görebilirsiniz..
    ben ucuz firma tercih ettiğim için 1 saatlik rötorları önemsemiyorum bile artık hatta geç giderse sarsıntı az olur veya daha fazla mola veriyor demektir,buda sigara molası için iyi de olabilir :)

• Rica ederim
  • Arladaşlar ulusoy ataşehir terminali ne oldu gözükmüyor ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Terminal kaldırılmış 4 adet ayrı ayrı bilet aldım toplamda 72 lira kâr ettim haber veren arkadaşa teşekkürler.

• esenler-bayrampaşa otogarından mı kalkıyor ulusoy eskiden öyle değildi değiştirdiler mi acaba?
  • Fütursuz01 F kullanıcısına yanıt
    Anadolu yakasını hareme almışlar avrupa yakasında da basın ekspres ve bir yer daha

• Ulusoyun sitesinde kampanyanın devam ettiği yazıyor.

• Avrupa yakasinda arnavutkoy terminaline ugruyordu sanirim. Ben oyle hatirliyorum.

• varanın sitesinde bilet alım da kod girecek yer göremiyorum. Nerden giriyoruz kodu?
  • KOD HALEN ÇALIŞIYOR

Bugün aldım bileti. bayağı bir iyi fiyata geldi.
  • dün yeğenime trabzon - istanbul gidiş dönüş aldım 70 küsür liradan 52 tl ye düştü fiyat...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.