Şimdi Ara

avea taahütlü cihaz kampanyasından faydalanamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • faturalı hattımın son 3 faturası otomatik ödeme talimatı ile ödendiği halde cihaz kampanyasından faydalanamıyorum.bayiler sistem size hak tanımıyor diyor müşteri hizmetleri bu konuya biz bakmıyoruz diyor genel merkeze şikayet oluşturduğumda ise beni arayıp sistemde alabilir olduğumu söyleyip bayiye gitmem söyleniyor.gittiğimde ise yine cihaz alamadığım söyleniyor 1 haftadır dönen kısır bir döngü var ve hala cihaz alamadım.malesef kendi bayileri alamıyorsun diyor genel merkez alabiliyorsun diyor müşteri hizmetleri ise hiç müdahale hakkım yok demekten öteye geçemiyor.sürekli olarak birinin dediğini ötekine taşıyorum ve sonuç hala aynı...

• quote:

Orijinalden alıntı: kralcr1994

faturalı hattımın son 3 faturası otomatik ödeme talimatı ile ödendiği halde cihaz kampanyasından faydalanamıyorum.bayiler sistem size hak tanımıyor diyor müşteri hizmetleri bu konuya biz bakmıyoruz diyor genel merkeze şikayet oluşturduğumda ise beni arayıp sistemde alabilir olduğumu söyleyip bayiye gitmem söyleniyor.gittiğimde ise yine cihaz alamadığım söyleniyor 1 haftadır dönen kısır bir döngü var ve hala cihaz alamadım.malesef kendi bayileri alamıyorsun diyor genel merkez alabiliyorsun diyor müşteri hizmetleri ise hiç müdahale hakkım yok demekten öteye geçemiyor.sürekli olarak birinin dediğini ötekine taşıyorum ve sonuç hala aynı...

Aylik fatura tutari ne kadar kaç aylik faturali hat sahibisiniz hangi tarifedesiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• gefe16 kullanıcısına yanıt
    4 aydır aveadayım aylık tutar sadece tarife 39 tl fakat faturalarım paket vb eklerden dolayı 60+ geliyor profesyonel 600 tarifesindeyim
  • quote:

4 aydır aveadayım aylık tutar sadece tarife 39 tl fakat faturalarım paket vb eklerden dolayı 60+ geliyor profesyonel 600 tarifesindeyim

Taahhütlü prof 600 kullandiginizdan bu taahhüt cihaz taahhune girmenizi engelleyebilir veya 6 ay dolmadigindan alamayabilirsiniz veya avea.com.tr den almak istediğiniz cihaza bakin prof 600 tarifesine veriyorlar mi belki tarife değişikliği gerekebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gefe16 -- 11 Mart 2014; 21:46:46 >
    taahhütlü tarife cihaz alımına engel değil ve son 3 faturası otomatik ödeme ile ödenenler dediğiniz 6-8 ayın dışında tutuluyor avea sitesinde 2.grup bölümünde cihaz alabildiğim görünüyor
    ve zaten kimse cihaz alamazsın şu nedenden dolayı demiyor bir sıkıntı var hiçbiri çözemiyor
    zaten bir problem olsa bu belirgin şekilde ortaya çıkardı genel merkez alabilirsin diyor bayide alabilirsin diyor sonra ilerleme yapınca takılıp kalıyor
    ya sistemde bir problem var diyecem oda bir tek beni mi buluyor yada gittiğim bayilerden biri yanlış bir işlem yaptıda ondan mı kaldı böyle
    ne ben bir sonuca varabildim nede kimse bir sonuç verebildi bana
  • quote:

taahhütlü tarife cihaz alımına engel değil ve son 3 faturası otomatik ödeme ile ödenenler dediğiniz 6-8 ayın dışında tutuluyor avea sitesinde 2.grup bölümünde cihaz alabildiğim görünüyor
    ve zaten kimse cihaz alamazsın şu nedenden dolayı demiyor bir sıkıntı var hiçbiri çözemiyor
    zaten bir problem olsa bu belirgin şekilde ortaya çıkardı genel merkez alabilirsin diyor bayide alabilirsin diyor sonra ilerleme yapınca takılıp kalıyor
    ya sistemde bir problem var diyecem oda bir tek beni mi buluyor yada gittiğim bayilerden biri yanlış bir işlem yaptıda ondan mı kaldı böyle
    ne ben bir sonuca varabildim nede kimse bir sonuç verebildi bana

Son ödemesi henüz gelmemiş ama ödenmemiş fatura var mi belki o engelliyor olmasin varsa onu ayrıca ödeyip tekrar deneyin sisteme girişi faturayi ayrıca oderseniz otomatikten cekilmez

bu ayın 3 ünden beridir cihaz almaya çalışıyorum son faturam dün kesildi onun da daha tutarı bile belli değil ve dediğim gibi son faturalandırmadan bir hafta öncesinden beridir deniyorum olmuyor yani sorunun buna dayandığını sanmıyorum ama yinede tutar belli olunca ödeme yaparım
  • quote:

bu ayın 3 ünden beridir cihaz almaya çalışıyorum son faturam dün kesildi onun da daha tutarı bile belli değil ve dediğim gibi son faturalandırmadan bir hafta öncesinden beridir deniyorum olmuyor yani sorunun buna dayandığını sanmıyorum ama yinede tutar belli olunca ödeme yaparım

Avea bayisinde 02124601500 arayin bu numara avea genel müdürlük santral görevlisine genel müdürlük ile görüşmek istediğinizi söyleyin ve onlari bayi ile gorusturun sizi biraz hatta bekletebilirler merak etmeyin cevap vereceklerdir.Onların bir çözüm bulmasini isteyin ama bence sistem hatali olarak 6 ay kuralini uyguluyor size

deniyeceğim hocam teşekkür ederim
    durum tam olarak şöyle
    mesela numaramı alıp giriyorlar orda yazıyorki cihaz alabilir ondan sonra ileri ileri diyorlar cihaz seç bölümünde lütfen seçiniz dışında seçenek gelmiyor başka numara deniyorlar düzeliyor hepside topu birbirine atınca kalıyor insan böyle
  • Rica ederim,iyi forumlar

• 1.Konuyu pek okumadım ama hat yaşı 6 aydan büyük olmalı bu kesin bazı cihazlarda 8 ay
    s2.onra son 6/8 aylık fatura düzenli olmalı veya 3aylık otomatik ödeme tallmatı olmalı
    2. Madde tutuyo ama 1. Tutmadığı için 2 ay beklemeli

• Yusuf Saracen kullanıcısına yanıt
    8 aylık aboneliği olan ve ödemeleri düzgün yapanlar için otomatik ödeme gibi bir şart bulunmuyor,ve avea sitesinde yazdığı bayi ve müşteri hizmetlerinin onayladığı gibi son 3 faturası otomatik ödeme ile kesilenler içinde 8 aylık abonelik gerekmiyor
    kaynakwww.avea.com
    Kimler Faydalanabilir?
    Taahhüt alınan kampanya kurguları için;

Abonelik sözleşmesi imzalaması üzerinden en az 8 ay geçen ve 8 aydır faturalarını düzenli olarak son fatura ödeme tarihinden itibaren ortalama 30 gün içinde ödeyen veya aktif otomatik ödeme talimatı olan ve son 3 aydır faturalarını otomatik ödeme ile ödeyen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf Saracen

1.Konuyu pek okumadım ama hat yaşı 6 aydan büyük olmalı bu kesin bazı cihazlarda 8 ay
    s2.onra son 6/8 aylık fatura düzenli olmalı veya 3aylık otomatik ödeme tallmatı olmalı
    2. Madde tutuyo ama 1. Tutmadığı için 2 ay beklemeli

Üzülme Türk okumaz.

• ben internet faturamı ikügün geçirdim cihaz almama engel olurmu
  • hocam ttnet internet kullanıyom otamatik talimat bizler içinde geçerlimi bizede 3 fatura oluyormu
  • garaduran G kullanıcısına yanıt
    tsk ederim hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.