Şimdi Ara

Avea OF BE! dedirtti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Avea , edge , gsm 1800 , tümKamu , mobilOgrenci, hepsiBir, personelPlus , etc..
    Güzel kampanyalari var fakat müsteri hizmetleri beni az önce delirtti.
    Ben yaklasik 1 senedir Personel Plus kullanmaktayim. Yakin cevrem, ailem herkes ayni tarifede.
    Gectigimiz günlerde ogretmen olan bir yakinim Avea Iletisim Merkezi'ne gidiyor ve orada ona "Ogretmenler en fazla 3 adet MEB hatti satin alabilir" diyorlar.
    Kendisine , eşine , annesi ve babasina alacakken sadece 2 ogretmen hatti 2 tane de TümKamuPlus hatti satin aliyor.
    Tamamen yanlis. Cünkü 3 hat sinirlamasi 1 sene once kaldirildi. Ogretmenler artik 5 hat alabiliyor.Anne babasi kendilerini 1000dakika arayabilecek, kendisi ise anne babasini ve esini sınırsız arayabilecek.
    Neyse ki 31 gün sonra tarife degisikligi yapilabiliyormus Eylül'de tümü ogretmen hattina geçecek.

Gelelim diger konuya,
    TümkamuPlus > Ogretmen
    Ogretmen > TümkamuPlus birbirlerini ararken kac dakika ücretsiz, kac dakikadan sonra ücret, varsa ücret ne kadar?, gibi sorulari yöneltmek icin 500'ü aradim.
    Nevin adinda biri cikti. (Bu bayan karsiniza cikarsa yüzüne kapatin.Bilmiyor uyduruyor)
    Neyse uzatmayayim benim bildigim seyleri yanlis söylemeye basladi. Personel plus hattinin olmadigini , oyle birseyi bilmedigini sacmaladi durdu.
    Sonra bir adamla görüstüm, istedigim yanitlari verdi.
    Fakat bu bilgilere ulasana kadar 30 dakika bekledim. Bilgilerinize sunarim

• SİZ ŞİMDİ MÜŞTERİ HİZMETLERİNDENMİ
    ŞİKAYETÇİSİNİZ ANLAMADIMKİ BEN YOKSA AVEA
    NIN TARİFELERİNDENMİ NEYSE ARTIK 1 AY
    SONRA TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ YAPARSINIZ...
    SAYGILAR
  • Anlamayacak bir şey yok yine müşteri hizmetlerine bir tane kalas koymuşlar hiçbir şeyden haberi olmayan. Saçma sapan şeyler söylemiş. Bir de onların bir huyu vardır. Bilmedikleri için sizi suçlarlar sürekli kendilerini haklı çıkarmaya çalışırlar. Birinin artık avea ya müşteri ne dese haklıdır lafını öğretmesi lazım. Ya nedir bu böyle avea ne biçim müşteri hizmeti veriyor her konuda böyle bunlar. Ben kapsama alanı şikayetinde bulundum kanının bir dövmediği kaldı beni, forum da bir arkadaşın mms sorunu varmış mms gönderdiğiniz kişi bizi arasın şeklinde salakca bir cevap vermişler. Son olarak da bu olay. YA ARKADAŞLAR ARAP NE ANLAR TİCARETTEN BİLİMDEN. Aha böyle oluyor işte Arabın yaptığı iş
  • aynen öyle
  • GÜZEL KARDEŞİM SAKIN OLA ARAPLARA LAF ETME
    BİLİYORSUNKİ PEYGAMBERİMİZDE ARAPTIR VE
    ÇOK İYİ TİCARET YAPTI AMAN KARDEŞİM TÖVBE DE
    ŞU MUBAREK MİRAC KANDİLİ GECESİNDE...
  • quote:

Orjinalden alıntı: CLeoX

GÜZEL KARDEŞİM SAKIN OLA ARAPLARA LAF ETME

YA ONLAR ARAP DEĞİL Kİ ZATEN YAHUDİ AVEA NIN HİSSELERİNİN %81 İ OGER TELECOMUN NE ARABI SALLAMAYIN LÜTFEN
  • Onlar gerçekten yahudiyse ben de Mars lıyım. Bir yahudi nin böyle bir ticari hata yapacağına inanamıyorum. Yahudi=çok pis yolarım ama en kaliteli hizmetide ben veririm
  • Bir konu açtık olay ırk savaşına dönmüş
  • quote:

GÜZEL KARDEŞİM SAKIN OLA ARAPLARA LAF ETME

demişsin. araplara laf ederim. yeni umreye gttim geleli 3 gün oldu umreden. bi görsen bu kdr pis bir toplum olamaz! hem kabe olsun hem çevresi olsun gerekli önemi ve saygıyı vermiolar! kabenn tam arkasına 60 katlı binalar dikmişler! Peygamber efendimzn arap olması o dönemde arapların bozuk olmasından dolayı peygamber o topluma gönderilmiştir. bzm osmanlı kalesini yıkıp yerine 60 katlı binalar yapan bir toplum araplar. Kuran ı Kerim i yere koyan bir toplum. Peygamber efendimiz (sas) soyuna saygım sonsuz ama sen arapların şu andaki halini bilmeden böle diyemessn! şu anda o topraklar türklerde olsa araplardan binlerce kat daha ii bakardık o topraklara! SAYENDE KONU NEREYE GELDİ YA!

• AVEA YA GLNCE İĞRENÇ BERBAT TERRİBLE BİR ŞEBEKE!!! İZMİR DE ÇEKİMİ SIFIR!!!!! HEM ŞMDİ KAZIKLAMAYADA BAŞLADILAR! YAVAŞ YAVAŞ GEÇİRİYOLAR ARTIK!
  • quote:

Orjinalden alıntı: SKELETER

Onlar gerçekten yahudiyse ben de Mars lıyım. Bir yahudi nin böyle bir ticari hata yapacağına inanamıyorum. Yahudi=çok pis yolarım ama en kaliteli hizmetide ben veririm

NE ALAKASI VAR TÜRKİYEDE EN İYİ ŞEBEKEMİ DE YOLSUN BU OGER TELECOM GELDİĞİNDEN BERİ AVEA KORKUNÇ GELİŞTİ İŞTE YAHUDİ ZİHNİYETİ LİDER OLURLARSA ÇEKİM KONUSUNDA ŞAŞIRMAYIN. AVEANIN %81 HİSSESİ OGER TELECOMUN YANİ YAHUDİLERİN ARAPLARIN DEĞİL.
  • Arkadaşlar konunun böyle dallanıp budaklanacağını bilseydim yemin ederim açmazdım.
    Avea iyi hizmet veriyor.Ben sahsen memnunum.1 sene oncesinde gerek mobilogrenci gerek faturali kamu hatlarinda 10 dakikadan sonra hat aniden kesilirdi onu düzelttiler.
    Sikayetler icin 500 arayalim
  • quote:

Orjinalden alıntı: mustafa_(87)

quote:

Orjinalden alıntı: SKELETER

Onlar gerçekten yahudiyse ben de Mars lıyım. Bir yahudi nin böyle bir ticari hata yapacağına inanamıyorum. Yahudi=çok pis yolarım ama en kaliteli hizmetide ben veririm

NE ALAKASI VAR TÜRKİYEDE EN İYİ ŞEBEKEMİ DE YOLSUN BU OGER TELECOM GELDİĞİNDEN BERİ AVEA KORKUNÇ GELİŞTİ İŞTE YAHUDİ ZİHNİYETİ LİDER OLURLARSA ÇEKİM KONUSUNDA ŞAŞIRMAYIN. AVEANIN %81 HİSSESİ OGER TELECOMUN YANİ YAHUDİLERİN ARAPLARIN DEĞİL.

Henüz o kalteyi biz göremedik ya neyse. Bu arada bu OGER TELECOM Suudi şirketi değil mi yani ARap şirketi. Araplık bir din değildir. Ben size Arap diyorum bana yahudi diyorsunuz ne alakası var. ARAP ŞİRKETİ İŞTE

Şimdi inanmazsın diye google dan da arattım

"LÜBNAN eski Başbakanı Refik Hariri’nin şirketi Saudi Oger, 1978’de Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da kuruldu. Başlangıçta inşaat sektöründe faaliyet gösteren şirket, Suudi Arabistan’da 25 milyar dolarlık müteahhitlik projesine imza attı ve bu sektörde liderler arasına girdi. Suudi Arabistan dışında 16 ülkede daha yan ve bağlı kuruluşlarıyla büyüyen Saudi Oger, şu anda 30 bin kişilik istihdama sahip."

http://www.habervitrini.com/haber.asp?id=179804

Son olarak peygamberimi çok severim ama ırkını sevmek zorunda değilim. Elbetteki pek çok büyük. islamın önde gelen isimleri var Arap olan ama şu anki durumları da ortada. Ayrıca neticede ben bir Türk üm ve birinci dünya savaşında beni sırtımdan vuran Arapları unutmadım. Ayrıca şundan da eminim fırsatları olsun bizi bir kaşık suda boğarlar. Allah ordumuza zeval vermesin.

(inşallah konu kapanmaz)

• "Oger Telecom, Riyad merkezli Saudi Oger Limited çatısı altında faaliyet göstermektedir. Oger Telecom 3G/CDMA ve GSM/GPRS gibi ikinci ve üçüncü nesil sistemler üzerine kurulu teknolojilerle iletişim hizmetleri vermektedir. Şirket sabit hat iletişimi, mobil iletişim, özel ağ hizmetleri, VSAT de dahil olmak üzere geniş bant ve internet hizmetleri, televizyon yayıncılığı ve kablolu televizyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Oger Telecom Suudi Arabistan, Ürdün ve Lübnan'ın yanı sıra Güney Afrika, Romanya ve Portekiz'de faaliyet göstermektedir"

Kaynak:http://www.avea.com.tr/sta/hakkinda/hakkinda/tttim.shtml?pagemenu=hakkinda.ttim

Şimdi nere merkezli bu OGER: Riyad.

Şirkette kimler çalışıyor çoğunlukla Araplar.
  • @Skeleter seni tebrik ettim.
    Güzel bir araştırma yapmışsın
  • ABV avea sabahtan beri gitmiyo mesajlarım.Çağrı yapamıyorum.Lanet olsun ya lanet
  • AVEA araplara aitmis gercekten

http://www.ntvmsnbc.com/news/331286.asp
  • vay be araplarınmış ben bir yerden duymuştum ama neyse herkesten özürdilerim.yahudilerin eline geçmediği için mutluluk duydum aveanın.

HADİS-İ ŞERİF:ARAPLARI SEVİN ÇÜNKÜ BENDE ARABIM.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.