Şimdi Ara

Avea microsim satışına başlamış....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
3.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi beni müşteri hizmetlerinden aradılar mail atmıştım gidip avea'lardan alabilirsiniz dün itibarı ile satışına başladık dediler daha fazla bilgim yok ama bilgi alırsam sizinle paylaşırım. İyi oldu kartı kesmekle uğraşmaktansa orjinal almak daha mantıklı olacak

• Türkiyede micro simle çalısan telefon var mı ki daha iPhone4 duydum bir tek ama oda türkiyede resmi olarak satılmıyor avea resmi olarak satılmayan bir ürün için micro sim cıkarmaz bence
  • aynısını türkcelldende bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeyLu

aynısını türkcelldende bekliyoruz

eger bir firma yaparsa digerleri zaten rekabet icin kesinlikle cikarir.hem bu cihazlar yasal olarak ulkemize girmeden de aceleye gerek yok.
  • Ya ben okudum biyerde microsim satışına Turkcell başladı diye gittim TİM'e, yo başlamadı daha iPhone 4 ile başlayacak dediler
  • http://www.turkcell.com.tr/bireysel/cihazlar/turkcellmikrosim

adresinde mikrosim satışı yaptıklarını yazmışlar.
  • Şimdi aradım avea'yı yarın geliyor dedi bizede yazısı yeni geldi dediler yani gerçekmiş getiriyolar ipad ve iphone kullananlar hep mail attı sanırımki böyle bir yol seçmişler. Mutlaka diğer telefonlardada başlar yakın zamanda bu uygulama.
  • Eger haber dogruysa helal olsun avea'a :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeyLu

aynısını türkcelldende bekliyoruz

Turkcell çoktan başladı zaten, iPhone tanıtımından bile önceydi, bilenler bilir GPS li çocuk saati içerisinde de microsim kullanılıyor...
  • mikrosim kartlarinin avantajlari nedir arkadaslar ? biras daha kucuk olmasi ve apple son zamanlarda kullanmasi disinda ?
  • avea iphone getirmiyo ama sim kartını hazırlıyor helal valla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ROONEY324

mikrosim kartlarinin avantajlari nedir arkadaslar ? biras daha kucuk olmasi ve apple son zamanlarda kullanmasi disinda ?

hiç bir avantajı yok bildiğin sim kart sadece boyutu farklı o kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ROONEY324

mikrosim kartlarinin avantajlari nedir arkadaslar ? biras daha kucuk olmasi ve apple son zamanlarda kullanmasi disinda ?

Sadece boyutu küçük diğer herşeyi aynı.
  • Abone merkezi ve Tim'lere dağıtılıyor, alırken hangi cihazda kullanacağınızı söyleyin çünkü ipad için olan ayrı sim kartlar mevcut bunlarla görüşme yapılamıyor sadece data aktarımı için. Fiyatı ise 8 TL normal sim kart ile aynı fiyat.
  • Ne gereği var oturur keserim sim kartımı
  • Vodafone ne zaman başlar acaba?
  • ben de bunu çok merak ediyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: ejlover

Vodafone ne zaman başlar acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

ben de bunu çok merak ediyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: ejlover

Vodafone ne zaman başlar acaba?

Bence o da 1 ay içerisinde satışa sunar.
  • turkcell'in yaptığı da tam saçmalık olmuş..ipad'in satışı yokken kart çıkartıyor ama gsm özelliğini eklemiyor karta..iphone 4 çıkınca bi daha kart alınsın diye yapmadıkları şey yok...iyi ki vodafone'a geçmişim diyorum turkcell'in bu şeytanlıklarını gördükçe...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

turkcell'in yaptığı da tam saçmalık olmuş..ipad'in satışı yokken kart çıkartıyor ama gsm özelliğini eklemiyor karta..iphone 4 çıkınca bi daha kart alınsın diye yapmadıkları şey yok...iyi ki vodafone'a geçmişim diyorum turkcell'in bu şeytanlıklarını gördükçe...

iPad çıkmadan kartlarını hazır ediyorlar. 2-3 ay sonra da iPhone 4 çıkmadan görüşme özelliklilerini çıkartırlar. Daha Vodafone mikrosim çıkarmadı.
    Bu mikrosim sizi niye bu kadar endişelendiriyor, bir maket bıçağıyla yapılabilecek kolay bir işlem önce telefon gelsin de.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.