Şimdi Ara

Avea Kurumsal ! 5 GB 19 TL / 8 GB 29 TL (+SINIRSIZ TTNET WİFİ + JET MODEM) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
10.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Avea nın başına güneş geçmiş
  • kurumsal da olsa guzel gelisme. Tahminimce bireysel icin de biseyler yapar. Avea da olmasa napardik
  • iddaa ediyorum kobifone alır bunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)

iddaa ediyorum kobifone alır bunu

ben 0 tl'ye sınırsız paket kullanıyorum. yemez
  • quote:

Orijinalden alıntı: kobifone

quote:

İngilizler onu sizin ceo ya bile vermez :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

İmkansiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

quote:

İmkansiz

sebep

• Kurumsal derken hani bazı bakanlıkların (mesela AVeanın Adalet bakanlığı ile) yaptığı gibi mi?

açıklamalı avea link sayfası varmı?

veya memur olup böyle krum içi ücretsiz görüşüpte bir de Avea jetten bu şekilde faydalanan varsa izah edebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

quote:

quote:

İngilizler onu sizin ceo ya bile vermez :D

herşey göründüğü gibi değildir volkan

• Demekki 5 gb 19 a verilebiliyor

Bu operatirler neden 1 gb 29 der i halde, kimse dur demezmi buna
  • muhteşem fiyatlar.taahhüt istemese data hattımı kesin aveaya gecirirdim ama taahhütlü olması uymuyor bana.
  • internete 0.010 kb/s ile girdikten sonra ne anlamı varki 5 gb in 8 gb in en vasat hizmet aveanın istanbulun orta yerinde yenibosnada edge bile zar zor çekiyor ne yapacam ben avea jeti vodafone vodem kullandım 4 5 ay telefon kutum yoktu stabil 2.5 3.00 mb hız alıyordum 4 diş çekiyordu 3g. onla bile çıldırıyordum bazen. o yüzden avea en son alınacak hizmettir heleki yazlıklarda asla..:) ist da çekmiyor yazlıkdamı çekecek tatilde hem jetten hemde laptopdan olur insan sitresten...
  • quote:

Orijinalden alıntı: selenga_68

internete 0.010 kb/s ile girdikten sonra ne anlamı varki 5 gb in 8 gb in en vasat hizmet aveanın istanbulun orta yerinde yenibosnada edge bile zar zor çekiyor ne yapacam ben avea jeti vodafone vodem kullandım 4 5 ay telefon kutum yoktu stabil 2.5 3.00 mb hız alıyordum 4 diş çekiyordu 3g. onla bile çıldırıyordum bazen. o yüzden avea en son alınacak hizmettir heleki yazlıklarda asla..:) ist da çekmiyor yazlıkdamı çekecek tatilde hem jetten hemde laptopdan olur insan sitresten...

avea 3g yazlıkta sorunsuz çalışıyor %25 le çekiyor ama 2 mbps hız görüyorum,çekmediği yer artık çok az yada ben çok şanslıyım.
  • yok yok bunlar kesin sıcaklardan ne yaptıklarını bilmiyorlar,
    bir kaç güne kendilerine gelip sitelerinden kaldırırlar bu kampanyayı
  • Avea'ya haksızlık etmeyin.İstanbul için konuşursam şu an için 3g çekim alanı oldukça yaygın, hız ve sayfa açılılş süreleri çok makul.dikkatimi çeken birşey var, o da şu aralar turkcell'in 3g sinde bariz bir yavaşlık var.son kampanyalarla beraber artan internet abonesi sayısı olumsuz etki yaptı sanırsam,ya da turkcell bizi cezalandırmaya devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engink

quote:

Orijinalden alıntı: selenga_68

internete 0.010 kb/s ile girdikten sonra ne anlamı varki 5 gb in 8 gb in en vasat hizmet aveanın istanbulun orta yerinde yenibosnada edge bile zar zor çekiyor ne yapacam ben avea jeti vodafone vodem kullandım 4 5 ay telefon kutum yoktu stabil 2.5 3.00 mb hız alıyordum 4 diş çekiyordu 3g. onla bile çıldırıyordum bazen. o yüzden avea en son alınacak hizmettir heleki yazlıklarda asla..:) ist da çekmiyor yazlıkdamı çekecek tatilde hem jetten hemde laptopdan olur insan sitresten...

avea 3g yazlıkta sorunsuz çalışıyor %25 le çekiyor ama 2 mbps hız görüyorum,çekmediği yer artık çok az yada ben çok şanslıyım.

sen şanslısın ozaman bilader çünkü ben bu 3g yi hiç ama hiç sevmedim 1 mb ulaşınca sevinçten kırk takla atıodum ya yoğunlukdan yada hizmet daha oturmadı ...

• başka bir yere yazdım ama asıl eleştirilecek yer burası aslında..

AVEANIN aylık 100 mb için hala 8 tl istemesi sizce de boykotluk bi durum degil mi..
    turkcell 250 mb için 7 tl, vf. ise kampanya olarak zaten yapacagını yapmış..
    Avea ise 5 tl ye doya doya 5 mb harcayın diye kafa buluyor. 8 tl ye de 100 mb... ???
    ben internet paket aboneligimi iptal ettirdim.
    ya artık bana da 3 tl ye 100 mb şeklinde bi mesaj gelecek ya da fiyatı 5 tl ye çekecekler. yoksa tekrar almayacagım..

bu arada bir taha taahhütlü hiç bi uygulamaya geçme taraftarı degilim. Çünkü Teknolojinin bu konudaki hızı diger gelişmelere göre çok daha fazla. Yani yarın birgün çok daha iyisini çok daha iyi fiyata VERMEK ZORUNDA KALACAKLAR.

ayrıca piyasaların durumunu da göz önünde bulundurdugumuzda, akıllı olup, luzumsuz harcamalardan uzaklaşmak en mantıklı olanı. Adamlar güya baş döndürecek kampanyalar yapıyorlar ama, biraz düşünürseniz aslında ihtiyacınız olmayan bişeyi pohpohlayarak lazımmış gibi ayak yapıyorlar.

• var mı bu kampanyadan faydalanan?
  • Evet konuyu hortlatalım artık.Bugün 8gb 29 tl aldım.Sırf laptop ile renk uyumu olsun diye kartalcell taraftar modemi seçtim.Her golde 100 mb de hediye.Denedim ttnet ten daha yavaş değil.1 saat içinde hat aktif hale geldi.Bu fiyata süper.Tabii ardık, film,dizi,oyun,indirmeye paydos.Ama mobilite ve antititinetci tavır için süper kampanya.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.