Şimdi Ara

AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS! (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.183
Cevap
64
Favori
277.830
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 bayi gezdim kartalcelle gecmek icin. 2 sinde simkart yok. 1 tanesinde var ama sistemleri kapatmislar.

Baslicam bole ise.

Simdide icimde korku var ya ben gecene kadar bu kampanya biterde hepten acikta kalirsam?

Nolcak bole ya?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biteceğini sanmıyorum. 50 bin sayı sınırının ise göz boyama olduğunu düşünüyorum şahsen. Milleti çekebilmek amacıyla böyle bir şey öne sürüyorlar.
  • Merhaba beyler,

Geçen hafta Avea'ya geçiş için talepte bulundum, mesaj geldi bugün geçiş işlemi yarın tamamlanıyormuş. Bu internet + sms + dakika paketini yapmak istiyorum ama kafam karıştı yok 23 lira yok 28 lira yok 30 lira... Yok biri 2 gb diğeri aynı paraya 1gb vs..

Ben 25 yaşının altındayım ve 23 liralık paket almak istiyorum (verdikleri şeyler her türlü bana yetiyor internet 1gb veya 2gb olmuş fark etmez) ne yazıp nereye yollamam gerekiyor? Birisi yardım edebilirse çok sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • NDS kullanıcısına yanıt
    Faturasız için yazıyorum;

TC'nizi yazıp 4545'e göndereceksiniz. Hattınızda 23 TL olması gerekiyor, yoksa yükleme yapın. Daha sonra da SUPER FIRSAT yazıp 4545'e gönderiyorsunuz. Bu kadar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Judgement..

Faturasız için yazıyorum;

TC'nizi yazıp 4545'e göndereceksiniz. Hattınızda 23 TL olması gerekiyor, yoksa yükleme yapın. Daha sonra da SUPER FIRSAT yazıp 4545'e gönderiyorsunuz. Bu kadar :)

Çok teşekkürler, evet yazmayı unutmuşum faturasız hat benimkisi

• NDS kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam :) Hayırlı olsun.
  • Ah ulan gecemedik kartalcelle ki kartalcellici 2binide beles cebe koyalim her ay.

• kimlik noda alt sinir nedir. 15 falan mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: havsu

kimlik noda alt sinir nedir. 15 falan mi?

25 hocam... Saçmalık bence de.
  • 1 senedir Vodafone komple ozgur kullanıyordum. (19 TL)
    Bugün bu tarifeye geçmek için müraacat ettim.
    Ben Vodafone da 1 yıldır telsiz ücreti ödemedim. Bu tarifede hat taşıyanlardan alıyorlar mı?

Vodafone kullanmak bir işkenceydi. Hat sık aralıklarla gidiyordu. İnternetini doğru dürüst kullanabilmek nasip olmadı.

Avea nasılsır bilemiyorum ama taahhüt olmadığı için memnun kalmazsam ayrılırım o avantajı var.

Bu arada Ankamall Avea dan işlem yaptım ve hiçbir ücret almadılar.
  • ancora kullanıcısına yanıt
    Normalde telsiz ücreti alınmıyor diye biliyorum.

Çekim kalitesi bölgeye göre değişiyor hocam, beğenmezseniz geçiş yaparsınız tekrardan.

Ücret alınmıyor zaten
  • Woops super firsattayim

Kalan dakika SMS ve interneti neyle takip ediyorsunuz?

Online işlemlerden mi android uygulamaları ile mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: havsu

kimlik noda alt sinir nedir. 15 falan mi?

7 -25 arasi

• quote:

Orijinalden alıntı: acnidre

Woops super firsattayim

Kalan dakika SMS ve interneti neyle takip ediyorsunuz?

Online işlemlerden mi android uygulamaları ile mi?

kalan super fırsat yazıp 4545 e yolluyorsun hocam
  • arkadaslar dun avea bayisine gittik bi arkadasi taraftar cell yapacaktik ve daha sonra woopsa uye olacakti.. bayiideki kiz boyle birsey mumkun degil dedi.. bende kendi hattimin ogle oldugunu soyleyince telefonla biyeri arayip bilgi aldi, daha sonra benden ozur diledi. bunun uzerine yeni hat alacak arkadasa hatasindan dolayi 1 yillik heryone 500 dk olan sureyi bir hediye kart ile 700 dk cikardi.. yeni hat alanlara yapilan birseymis.. bende biraz konusunca banada bi kart verdi birdahaki tl yuklemeden once sifreyi bir numaraya gondermemi istedi.. ama yeni hatlara taninan ek bir kampanya oldugu icin sizde olmayabilir dede..

isin kisasi :) sizde bu +200 dk lik hediye karti istemeyi ihmal etmeyin arkadaslar..
  • Avea Faturalı hat kullanıyorum, bu tarife geçmek için 1 mesaj halen geçerli mi?
  • quetm kullanıcısına yanıt
    İlginç...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Judgement..

İlginç...

aynen kardesim ama olay aynen boyle oldu.. sizinde faydalanmaniz dilegiyle.. ayrica konuyu acan arkadasada tesekkurler..

yani benim hattim 2000 dk taraftacellilerle 500dk+200dk<bir dahaki ay 1 seneligine gecerli olmak uzere dedi aveadaki calican> 5000 sms 2 gb internet oldu... :) sizinde yararlanmaniz umudu ile...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quetm -- 23 Ocak 2014; 1:25:55 >
  • Arkadaşlar sizlerden Telsiz kullanım ücreti alınıyor mu ?

Hattıma her ay lira yükleyip paket yenilediğim de mesaj geliyor,içeriği şöyle;

Hattınız için devlete ödenen 1,45 TL telsiz Kullanım Ücreti bakiyenizden tahsil edilmiştir.Detaylı bilgi için 9595'i arayınız.

Bir yolu yok mu alınmaması için ?
  • Rorschach-db kullanıcısına yanıt
    Geçiş yapman lazım hocam. Başka türlü mecbur..
  • 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.