Şimdi Ara

AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS! (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.183
Cevap
64
Favori
277.830
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

AVEA şampiyon tarifeye geçtiğimde taraftar hattı muamelesi mi görüyor hat yoksa avea muamelesi mi?

Şöyle ki ben arayabiliyorum taraftar hatları fakat taraftar hatlar beni arayabiliyolarmı ücretsiz olarak?

taraftarlar taraftar olarak
    avea lar avea olarak görüyor

Analatamadım sanırım. Avea Şampiyon'da tüm taraftar hatlar aranabiliyor 2000dk fakat taraftar hatla avea şampiyon aranabiliyomu acaba?
  • Bence Avea bayileri işi bilmiyor, adamlar para kazanacak müşteriyi geri çeviriyolar. Bugun gelenler oldud yapmadık onlarıda diyor bide.

10 TL verdik, PTT cellden 3 ayda 100 TL kar edince 10 TL yi gözüm görmedi açıkcası :).

Eski sayfalarda kaç kişi geçmiş PTT cellden, şu bayileride öğretsinler artık işini.

Gelişmeleri paylaşırım.
  • quote:

quote:

quote:

AVEA şampiyon tarifeye geçtiğimde taraftar hattı muamelesi mi görüyor hat yoksa avea muamelesi mi?

Şöyle ki ben arayabiliyorum taraftar hatları fakat taraftar hatlar beni arayabiliyolarmı ücretsiz olarak?

Analatamadım sanırım. Avea Şampiyon'da tüm taraftar hatlar aranabiliyor 2000dk fakat taraftar hatla avea şampiyon aranabiliyomu acaba?

avea da şampiyon diye bir tarife var mı
    bu tarifedeysen eğer avea fener gs farketmiyor tarife içi mi diye bakıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

avea da şampiyon diye bir tarife var mı
    bu tarifedeysen eğer avea fener gs farketmiyor tarife içi mi diye bakıyor

Şampiyon eski tarifeymiş sanırım. Online işlemlerde göremedim öyle bi tarife.

Şu an yapılacak en mantıklı iş sanırım Kartalcelle geçip onun üzerinden Woopslamak. Hem kartalcell içi 2000dk kullanırım hemde her yöne Woops özellikleri kullanılabilir.

Ekstradan kazancım Kartalcell içi 2000dk olur bana.

• yalnızca kartalcell içi değil gs fb de aranabiliyor
    (şampiyon tarife olanları)

• Faturali hattim babam uzerine kayitli ve babam 44 yasinda.

Ben 24 yasindayim su lanet tarifeye gecmek istiyorum fakat bir turlu mumkun kilamadim? Nasil yapacagiz bu isi?
  • Şair-i Maderzat Ş kullanıcısına yanıt
    tc ni göndereceksin woopsa

• quote:

Orijinalden alıntı: bugurlu

Avea dan yeni hat alsam yeni hatlar ne kadar acaba?

Birde turkcell den onerebileceginiz kampanya var mi böyle uygun bisey taahhüt vermek istemiyorum.

Mumkunse 3 u bir arada olan paketlerden.

Merhaba,

Eğer kamu çalışanıysanız ya da kamudan referans olabilecek birini tanıyor iseniz Avea Kanu Mega tarfiesnie geçin derim ben.

Her yöne 1000 dk + 5000 sms + 4gb internet ve grup içi 5400dk 27 lira.

ben bundan kullanıyorum ve internetin hızı oldukça güzel :)
  • @inexo hocam 31 ocak ibaresini göremedim kaldırmışlar mı acaba uzamış olsa keşke
  • quote:

tc ni göndereceksin woopsa

Bu mesajinizi okumadan once SUPER 1000 tarifesine gecis yaptim hocam az once.. 60 liraya 4gb internet 1000dk konusma. Bana yeterli suan. Daha evvel 100 lira civari fatura oduyordum bu iyi oldu. Eyvallah sagol cevabin icin
  • dikkat etmedim

burada mıydı:
    http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/SuperFirsatPaketiYeni

detaylar çok soruluyor bunu ilk mesaja ekleyebiliriz aslında;

quote:

24 Aralık 2013 tarihi itibarıyla, Avea'nın bireysel faturasız tarifelerine son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat tesisi yoluyla gelen müşteriler, yurt içi her yöne 500 dakika, her yöne 5000 SMS ve 2 GB cepten internet içeren Süper Fırsat paketinden faydalanabileceklerdir.
    Süper Fırsat Paketi’nin ücreti 23 TL’dir.
    Süper Fırsat Paketi yeni müşteri teklifinden faydalanabilmek için, SUPER FIRSAT yazıp, 4545'e mesaj atarak Süper Fırsat Paketi teklifine kayıt olmaları gerekmektedir.

Faturasız tekliften Avea’nın, BİMcell, POCELL, Pttcell, Avea Çalışan, Avea Çalışan Aile, Standart, Mobil Ofis, Katlayan, Bayi tarifeleri hariç, bireysel faturasız tarifelerindeki müşteriler ve taraftar hat sahipleri yararlanabilir.

Paketten yalnızca Woops üyeleri faydalanabilmektedir.
    Fırsat 500 Paketi'nden faydalanan müşterilerimiz Süper Fırsat Paketi'nden yararlanamamaktadır.
    Süper Fırsat Paketi kapsamında sunulan tüm faydaların geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir.
    Süper Fırsat Paketi kapsamında sunulan ücretsiz hakların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
    Süper Fırsat Paketi 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteriler istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli TL yok ise, 29 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapıldığı anda Süper Fırsat Paketi otomatik olarak tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilemesi iptal olan müşteriler, tekrar SUPER FIRSAT yazıp 4545'e göndererek, Süper Fırsat Paketi'ni alabilirler.
    Otomatik yenilemenin iptali için IPTAL SUPER FIRSAT yazarak 4545'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
    Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
    Süper Fırsat Paketi kapsamında sunulan faydaların kullanımı sadece yurt içinde geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
    Paket aşımı durumunda yapılan aramalar her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Cepten internet paket aşımları ise 0.492KR/100KB ile ücretlendirilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 22 Ocak 2014; 18:05:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailvolkan

quote:

Avea dan yeni hat alsam yeni hatlar ne kadar acaba?

Birde turkcell den onerebileceginiz kampanya var mi böyle uygun bisey taahhüt vermek istemiyorum.

Mumkunse 3 u bir arada olan paketlerden.

Merhaba,

Eğer kamu çalışanıysanız ya da kamudan referans olabilecek birini tanıyor iseniz Avea Kanu Mega tarfiesnie geçin derim ben.

Her yöne 1000 dk + 5000 sms + 4gb internet ve grup içi 5400dk 27 lira.

ben bundan kullanıyorum ve internetin hızı oldukça güzel :)

Hocam şu mesajı daha önce yazamazmıydın. :)

woops geçişte sorun olursa. 15 lik bi kamu tarife buldum ona giçicem. 250dk+1gb+1000sms PTT cellde internet yetmiyodu bu tambenlik olmus.

• quote:

yalnızca kartalcell içi değil gs fb de aranabiliyor
    (şampiyon tarife olanları)

Taraftar hatlarında şampiyon tarifesi mi var?

Bu arada kesin olarak taraftar hatlarına geçiş yapan yani Avea'dan Kartalcell'e geçiş yapan biri Woops'a üye olup bu Süper Fırsattan faydalanabiliyo değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fr.BJK -- 22 Ocak 2014; 17:11:19 >
  • Hocam bugün itibariyle bu kampanyaya geçiş yaptım
    Yıkılan paket içinde 23 TL alınıyordu.
    Yine 23 TL ama artık mesaj 1000 değil 5000, internet 1 GB değil 2 GB.

Arkadaşlara tavsiye ederim 2 dk sürmedi işlemler.
    Yakında telefon alırsam internet işi güzel oldu.
  • ismailvolkan İ kullanıcısına yanıt
    Link verebilir misiniz acaba?

• Taraftar hattı kullanıpda Woopsa üye olabilen varmı?
  • önceden alan var yeni katılan göremedim varsa söylesin.
    zaten yukarıda şartları ekledim taraftar dahil

• Ben Üye Oldum. GS MObile Kullanıyordum.
  • quote:

Taraftar hattı kullanıpda Woopsa üye olabilen varmı?

var
  • quote:

Link verebilir misiniz acaba?

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Tarifeler/KamuMega
  • 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.