Şimdi Ara

AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS! (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.183
Cevap
64
Favori
277.830
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Operatör değiştirme sonrası yıl sonuna kadar telsiz kullanım ücreti alınmaz. Numara taşıyarak kurtulabilirsiniz ya da git-gel yaparak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonurakar kullanıcısına yanıt
    Hocam hat halamın üzerine.Kendi üzerime aldırmak istediğimde 30-40 küsür liralardan bahsediyorlar.
    Kendisi burada değil,ulaşmam zor yani.
    Sitesinde standart tarifeye geçiş yaparsam alınmayacağı yazıyor ama mevcut woops tarifemi etkiler mi bilemiyorum.
    Sizin git-gel'den kastınız nedir ?
    Hattı kapattıracağım falan diye blöf yapmak mı ?
  • WOOPS faturasızda 500 dakikaya ek ücretsiz 200 dakika almak için taraftar hatlarına mı numara taşımak gerekiyor? Yapanlar nasıl yaptı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

WOOPS faturasızda 500 dakikaya ek ücretsiz 200 dakika almak için taraftar hatlarına mı numara taşımak gerekiyor? Yapanlar nasıl yaptı?

Hocam bu bayi kampanyası gibi bişey bazi bayiler şifre veriyor 7400 yolla 12 ay her ay 20 TL yüklemeye 200 dk hediye taraftar hatlarına özel olabilir ben cevahir teknosa avea dan taraftar hattina tasiyarak bu kampanyadan yararlandim 700 dk 5000 SMS 2 GB net olmuş oldu taraftar içini saymiyorum hatta konusu vardı forumda 700 dk ... 23-28 TL diye onu duyunca yaptirmistim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben türkcell de aylık 250 gb dosya indiriyorum, o bitsin hele bakarım. son 3 ay.
    2gb için 750 gb tan mı olayım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TEKİN 1881 -- 23 Ocak 2014; 4:19:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulan adaletsiz dünyaya bakın. ben sınırsız internet için aylık 15 lira veriyorum. siz 2 gb internet için o kadar para veriyorsunuz

eğer elektrik faturası derdi olmasa bir de telefonum 20 mbps olsa türkcell i batırırdım. telefonum 5800 3mbps yi geçmiyor

aylık 1000 gb garanti indiririm. hep onlar mı milleti soyacak. biraz da ben onları soyayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TEKİN 1881 -- 23 Ocak 2014; 4:18:11 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Faturasız tarifeden, şu anda pttcel kullanan biri yararlanamıyor mu yani? Anlamayadım kimileri evet kimileri hayır demiş
  • Turkcell li misiniz?? Sinirsiz interner mi kullaniyorsunuz?? Hangi tarife o acaba link var mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: TEKIN corp.

ulan adaletsiz dünyaya bakın. ben sınırsız internet için aylık 15 lira veriyorum. siz 2 gb internet için o kadar para veriyorsunuz

eğer elektrik faturası derdi olmasa bir de telefonum 20 mbps olsa türkcell i batırırdım. telefonum 5800 3mbps yi geçmiyor

aylık 1000 gb garanti indiririm. hep onlar mı milleti soyacak. biraz da ben onları soyayım

3mb ile hesabiniza gore aylik 250gb indirmeniz devamli indirmede olsa mumkun ancak

• quote:

ulan adaletsiz dünyaya bakın. ben sınırsız internet için aylık 15 lira veriyorum. siz 2 gb internet için o kadar para veriyorsunuz

konuyu aç bakalım nasıl alıyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nikosoft

quote:

konuyu aç bakalım nasıl alıyorsun.

1 gb akklı interneti sınırsız internet sanıyor saınırım

• gsmobile de bu kampanyadan faydalanabiliyor mu ?
  • Bugün Avea'dan KartalCell'e geçiş için başvursam normal taşıma gibi mi oluyor acaba? Kaç gün sürer?

Woops kampanyasını kaçırırmıyım? Çok berbat bi durumda kaldım valla. Yoksa tarife değişikliği gibi işlem yapıp anında hallolur mu?

Dimyat pirinç bulgur fln olmasın sonra halimiz.

Ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: manager79

Avea Faturalı hat kullanıyorum, bu tarife geçmek için 1 mesaj halen geçerli mi?

Güncel..
  • izmirde bu 700dk li olan tarifeyi yapan bi yer bilen varmi bugun almam lazim

• hattımı diyelim ki 30 unda aktardım
    aktarma süresi 4-5 gün oluyor
    yine de kampanyadan yararlanabiliyor muyum?

şimdi aktardım diyelim
    çok hat aktarmış birisi olarak10 günde zor aktarılan hattım da oldu
    iyi bir paketim var, ondan da olmayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailvolkan

quote:

Orijinalden alıntı: bugurlu

Link verebilir misiniz acaba?

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Tarifeler/KamuMega

Tarifeye yalnızca Emniyet Genel Müdürlüğü çalışan kimliğiyle veya Emniyet Genel Müdürlüğü Tarifelerine kayıtlı müşterilerin referansıyla kayıt olunabilir. Bir müşteri en fazla 3 kişiye referans olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: rlcos

hattımı diyelim ki 30 unda aktardım
    aktarma süresi 4-5 gün oluyor
    yine de kampanyadan yararlanabiliyor muyum?

şimdi aktardım diyelim
    çok hat aktarmış birisi olarak10 günde zor aktarılan hattım da oldu
    iyi bir paketim var, ondan da olmayalım.

Ben okumadım hiçbiyerde ama Woops kampanyaya geçiş için son gün 31 ocak diyolar.

Bende aynı durumdayım. Zaten woopstayım ama kartalcelle geçip taraftar içide 2000i almak için uğraşıcam. Olurda geçişi geciktirirlerse eldeki woopstanda olurum diye tırsıyorum.

Aslında bunların hepsi avea içi mevzular belki woopsa elleşmezler bile diye düşünüyorum da net bilgi bulamadım.
  • bencce zorlama şansını :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: rlcos

bencce zorlama şansını :)

Woops kampanyasının 31 ocak son başvuru tarihi olduğu kesin mi peki?
  • 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.