Şimdi Ara

AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS! (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.183
Cevap
64
Favori
277.829
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: inexo

içinde para varsa 30 yüklemeye gerek yok yani

İşin yoksa şimdi hattı KartalCell'e taşı yeniden iyimi.

Taşıyalım Kartacelle sonra tekrar Woops üzerinden bu tarifeyi yakalayabilirmiyim ki?
  • Ben şuan Avea Mobil Öğrencideyim ve bu pakete üyeyim. Gitsem KartalCell'e geçiş için başvursam. Geçişim tamamlandığında Woopsa üye oluyorum.

Her ay 23 lira ve üzeri yüklememde 2000dk kartalcell içi + Woops(500dk heryöne,5000sms heryöne,2gb internet) olarak yoluma devam ediyorum.

Doğrumudur?

• paket iptal olur.
    boşa gider. tekrar alırsınız ekstradan.
    +10 tl sim bedeli alirlar.
    + 100bin kişi dolarsa 28 tl olabilir paket

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

paket iptal olur.
    boşa gider. tekrar alırsınız ekstradan.
    +10 tl sim bedeli alirlar.
    + 100bin kişi dolarsa 28 tl olabilir paket

Peki şu an mevcut şartlarımda AVEA Şampiyon Tarifeye geçsem yine bu şekilde faydalanırmıyım?
  • paketler iptal olabilir. deneyen varsa yazabilir

• quote:

paketler iptal olabilir. deneyen varsa yazabilir

Mantıken paketlere bişey olmaması gerekiyor. Sonuçta numara taşıma vs değil. Sadece tarife değişikliği olacak.

Şansımı deneyesim var ne yalan söyleyim.

Aveada Şampiyon Tarifeye geçmek için ne yapmak gerek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzkagan11

Yikilan paketi iptal ettim, hattimda 30 tl para var fakat yine de pakete gecemiyorum. Gecen arkadaslar nasil gectiler? Bu arada tarifem katlayan tarife ve woopsa kayitliyim.

yardımcı olabilecek?
  • quote:

quote:

Yikilan paketi iptal ettim, hattimda 30 tl para var fakat yine de pakete gecemiyorum. Gecen arkadaslar nasil gectiler? Bu arada tarifem katlayan tarife ve woopsa kayitliyim.

yardımcı olabilecek?

Geçmek için ne yapıyosun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

quote:

quote:

yardımcı olabilecek?

Geçmek için ne yapıyosun?

Katlayan tarifeden mobil öğrenciye geçince pakete geçebildim, teşekkürler.
  • oguzkagan11 kullanıcısına yanıt
    mobil öğrenci mobil avea vs olması lazim galiba

• siteden alıntı yaptım.
  • quote:

quote:

paketler iptal olabilir. deneyen varsa yazabilir

Mantıken paketlere bişey olmaması gerekiyor. Sonuçta numara taşıma vs değil. Sadece tarife değişikliği olacak.

Şansımı deneyesim var ne yalan söyleyim.

Aveada Şampiyon Tarifeye geçmek için ne yapmak gerek?

vodafone da yaşadığım olayı anlatayım freezone un buna benzer paketleri vardı ve tarife şartı vardı özgürgenç tarifesi vs. sonradan bu şekil(şampiyon tarife gibi) tarifeler arası dk veren bir tarifeye geçtiğimde paket iptal oldu aradım müşteri hizmetlerini sadece kayıt olurken tarife şartı var sonradan değiştirebilirim dedim haklısınız şikayet kaydı oluşturalım dedi paketi tekrar tanımladılar ama tarifeyi de tekrardan özgürgenç e geçirdiler aradım tekrar ben şu tarifeye geçmek istiyorum dedim paket yine iptal olur dedi fazla da uğraşmadım belki emsal olur diye yazayım dedim

• beyler daha ben geciç filan yaptırmadım bugun geciş yaptırsam 1 hafta sonra elime hattı aldıgımda hala kampanya gecerli olurmu ?
  • Avealıyım, bugün MH den bu tarifenin aynısı faturalı olarak 1 sene taahhütle teklif edildi. 500dk,5000sms,2gb 12 ay sözünüze 23TL+1.39TL faturalı dendi, normalde 42TL lik tarife imiş. 1 sene sonra ne olacağı belli değil, yeni teklif alırsınız diyor, bana kalırsa 42'den kilitleyecek gibi. Seç 500 artı bişeylermiş paketin adı. Faturalı iyidir, geçeceğim sanırım.
  • inexo kullanıcısına yanıt
    Hocam bugun gittim iş çıkışı ilk avea bayii olmaz dedi, PTT cellden geçiş yapsanda woops olmuyomuş, kesinmi dedim kesin dedi. Geçenler var benide yönlendirdiler dedim, nasıl yaptıysalar bana da göstersinler aktivasyon merkezini aradım olmuyor dedi.

İkinci avea bayiside aynısı söyleyince, geçseniz bile 47 tl olur dedi. Müşteri hizmetlerini aradım, görevli yeni sim ile geçiş yapabilirsiniz sorun yok diyince geri döndüm bayiye, bayide benden günah gitti siz bilirsiniz dedi. Müşteri hizmetleri akyıt ediliyo konuşmalar sorun çıkarsa ararsınız tekrar dedi. Geçtim bende.

Şuan bir kuşkuyla bekliyorum. 3 güne geçermiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: duetyo

quote:

Orijinalden alıntı: smyrnaa35

quote:

Orijinalden alıntı: duetyo

yıkılan paketten süper fırsata geçtim 23 tlye 1gb kardayım

hocam yıklandan nasıl geçtin anlatır mısın bende yıkılandayım faturasızım

yıkılan paketim bitmeden önce 25 tl yükledim. tc yazıp 4545e yolladım (25yaştan küçük olmalı).sonra SUPER FIRSAT yazıp 4545e yolladım 23 tl aldı. yıkılan paketi iptal etmek için IPTAL yazıp 1991e yolladım. dün yaptığımda sınır dolmamış olacak ki 23 tl aldı eğer 100.000 kişilik kota dolarsa 28 tl oluyor aylık

Aynı işlemi bende yaptım şimdi ve oldu :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu iki tarife arasında farkı hala anlamış değilim. İkiside aynı olanakları sunuyor fakat biri 23 TL biri 28 TL. Mantıklı açıklaması nedir bunun?

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/SuperFirsatPaketiYeni

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/SuperUcluPaketYeniAvealilaraOzel

• badcatbad B kullanıcısına yanıt
    ben turkcelle geçtim ptt den
    yarın avea faturasız (taraftar) geçeceğim
    önümüzdeki haftaya geçiş tamamlanır diye düşünüyorum. gelişmeleri paylaşırım

• AVEA şampiyon tarifeye geçtiğimde taraftar hattı muamelesi mi görüyor hat yoksa avea muamelesi mi?

Şöyle ki ben arayabiliyorum taraftar hatları fakat taraftar hatlar beni arayabiliyolarmı ücretsiz olarak?
  • quote:

AVEA şampiyon tarifeye geçtiğimde taraftar hattı muamelesi mi görüyor hat yoksa avea muamelesi mi?

Şöyle ki ben arayabiliyorum taraftar hatları fakat taraftar hatlar beni arayabiliyolarmı ücretsiz olarak?

taraftarlar taraftar olarak
    avea lar avea olarak görüyor

• 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.