Şimdi Ara

Avea Hediye 1 GB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Boyle bir mesaj geldi bu yer ve hat bilgilerini inceleme bilgileri nedir
     Avea Hediye 1 GB

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: vlkn216

Boyle bir mesaj geldi bu yer ve hat bilgilerini inceleme bilgileri nedir
     Avea Hediye 1 GB

kısaca 3.firmalara numaranı satalım sana da bunun karşılığı 1 gb hediye verelim demiş.

• Gereksiz bir sey o zaman yapmaya gerek yok @yafess_

• Yukardaki mesaja evet yazip gondermedim ve yarin paketim yenilenecegi icin 40 lira yukleme yaptim otomatik hediye geldi 1 gb
     Avea Hediye 1 GB

• En az 30 tl de yükleme yapılması isteniyor.
  • 4.5G SIM yazıp 5555 e yollayınca da geliyor 1 gb hediye.

• Bu tür mesajlara onay vermeyin hocam

• Onay almak ıcın napacaklarını sasırıyorlar madem verecekler 1 aylık versınler. yetersiz bence
  • yuhh
    bide 30 yükleme şartlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: yafess_

quote:

Orijinalden alıntı: vlkn216

Boyle bir mesaj geldi bu yer ve hat bilgilerini inceleme bilgileri nedir
     Avea Hediye 1 GB

kısaca 3.firmalara numaranı satalım sana da bunun karşılığı 1 gb hediye verelim demiş.

Hocam hatanız var 3. şahıslara verilmiyor numara. Öyle şeyleri senden izin almadan asla yapamaz bir telekom şirketi. Bir sürü yaptırım, regülasyon ile BTK sürekli tepesinde.

Burada sadece, verini işleme izni istiyor. Böylece senin kullanım alışkanlıklarına göre sana daha uygun teklifler yapabilecek. Mesela paketindeki interneti sürekli günü gelmeden bitiriyorsan, daha yüksek bir paket teklif edecek ya da, çok yurtdışına giden biriysen atıyorum flypgs ile ortak işbirliği kampanyasını sana tanıtacak vs. vs. Yani bu tarz şeyler aslında yararınıza da olabilir. Güzel teklifler yapabiliyorlar, mesela bana taahütümün biteceği ve fiyatımın artacağı gün fiyat artmadan kalabileceğim aynı içerikte başka bir paket önermişlerdi.

Ama gelen smsler rahatsız ediyorsa iptal diyebilirsiniz

• hocam üç operatörde veri kullanım için izin istiyorlar. Anlık günlük yada 1 aylık paket karşılığı. Ben zannetmiyorum ki operatörler bizi çok düşündüğü için bu izni istiyor. Kendi çıkarları olmasa bu kadar uğraşmaz her müşteriye tekrar tekrar gelin verilerinizi işleyelim hadi bi onay verin demez. Btk 1 mayıs 2015 tarihinde reklam sms i gelmeyecek demişti. Ama görüyoruz ki hala devam ediyor. Şikayette bulunsa bile sanki dikkate almıyorlar gibi. Bu spam mesajların yaygınlaşması da operatörlerin 3. Şahıslara bilgilerimizi işleyerek ücret karşılığı satmasıdır. Kısaca veri işleme gibi şeyler dikkat etmeli

• Jan!ssaRy kullanıcısına yanıt
    Zamanında babamın üzerine olan ev telefonu aboneliğinde benim cep numaram vardı yıl olmuş 2016 halen babamın ismiyle bana dolandırıcılık içerikli mesajlar geliyor. Bu kadar iyi niyetli olmayın derim. Türkiye'deki bütün operatör ve iss'ler abone bilgilerini dolandırıcılara kadar satıyor ve eğer tespit edilirse, kazandıkları miktardan çok daha az bir para cezasıyla yırtıyorlar.
  • Hergun mutlaka beni aramayan yada sms atmayan firma yoktur.
    zamanında bir torba makarna bir sos için formu dolduruyorduk.şimdi habire mesajlar aramalar geliyor.alıştım artık pek rahatsız olmuyorum.haftada en az bi defa bir dolandırıcı ile karşı karşıya geliyorum.ama beni aradığına pişman ettiriyorum onu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.