Şimdi Ara

AVEA GSMobiLe TEK TAKIM TEK YÜREK TEK HAT TEK KONU TEK BAŞLIK (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
751
Cevap
4
Favori
84.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lionking42

quote:

selam arkadaşlar

yaklaşık 6 ay önce numaramı taşayıp GSMobile 2 de 1 tarifesine geçtim.

ayda 20 tl yükleyerek her yönü 2 dk 20 krş ye arayabiliyorum
    sormak istediğim

6 aydan sonra bu aylık yükleme miktarı 30 tl mi olmak zorunda

teşekkürler

papi kardeş ve tüm arkadaşlar

dün gsmobile den sms geldi
    şampiyonuz tarifesi mi ne yapmışlar

artık 2 de 1 tarifede
    aylık 20 tl yüklemye her yöne dakikası 20 krş+ gsmobile lılarla 1905 dk
    aylık 30 tl yüklemeye her yöne 2 dakikası 20 krş

yani anlayacağınız zam geldi

2de 1 tarifesi aynen devam ediyor. senin bahsetmiş olduğun yeni Şampiyon Tarifedir. 2de 1 tarifesine nt yoluyla gelen aboneler 20 tl yükleyerek halen faydalanabilmekteler.

• yok üstad dün direkt mh yi arayıp görüştüm ben

2' de 1 filan yok artık

istiyorsan cep telini ver sms ile gelen yazıyı atıyım sana
  • evet haklısın. sitede tarifenin isminin olduğunu görünce düşünmemiştim ama kartal ve fenercellde 2de 1 tarifeleri kalkmış. gsmobilede ise duruyor fakat bilgiler gelmiyor.
  • eskiaçık tarifesinde forma hediyesi varmış bu kampanyadan yararlanan var mı acaba? ne kadar sürede geliyor forma
  • güncel fatura sorgulama internet üzerinden 1 tl ile mi ücretlendiriliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiRWoLf

eskiaçık tarifesinde forma hediyesi varmış bu kampanyadan yararlanan var mı acaba? ne kadar sürede geliyor forma

12 ekimde aveadan 8 tl kart ücreti vererek geçiş yaptım. 1 gün sonra 2 defa aranarak forma için kulübünüze bildirildi denildi. bakalım ne kadar sürede gelecek. geldiğinde yazarım.
  • GSMobile Şampiyon Tarife
    Her yöne avantajlı konuşup takımının hatlarıyla da bedava konuşmak isteyen taraftarlara GSMobile’dan Şampiyon Tarife geliyor! Şampiyon Tarife’de, hem her yönü 2 dakikası 20 kuruşa arama avantajı var, hem de tüm GSMobile sahiplerini bedava arama fırsatı!

Her yöne aralamalar yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini kapsar

1905 dakika GSMobile içi ücretsiz süre, tek seferde 20 TL ve üzeri yüklendiğinde, faturalı ve faturasız tüm GSMobile tarifelerine doğru yapılan aramalarda geçerlidir. Fiyatlar, tek seferde yükleme yapıldığında 30 gün boyunca yurtiçi aramalar için geçerlidir. GSMobile içi 1905 dakikanın aşılması durumunda yükleme koşulları için belirtilen ücretlendirmeler geçerli olacaktır. 20 TL'nin altında yükleme yapılması durumunda yurtiçi her yöne fiyat 40 kr/dk’dır. Ücretlendirme periyodu 2 dk.'sı 20 kuruş için 120 saniye, dk’sı 20 kuruş ve 40 kuruş için 60 saniye'dir.

GSMobile | tek takım, tek yürek, tek hat!

20 TL yüklemeye 30 TL yüklemeye
    Ücretsiz GSMobile içi sure 1905 dk
    Yurt içi Her Yöne 20 Kr/dk 20 Kr/2 dk
    SMS 50 Kr 50 Kr

• quote:

Orijinalden alıntı: papi40

quote:

eskiaçık tarifesinde forma hediyesi varmış bu kampanyadan yararlanan var mı acaba? ne kadar sürede geliyor forma

12 ekimde aveadan 8 tl kart ücreti vererek geçiş yaptım. 1 gün sonra 2 defa aranarak forma için kulübünüze bildirildi denildi. bakalım ne kadar sürede gelecek. geldiğinde yazarım.

birde vodafone u taşıyacam aveaya kaç gün sürer ortalama acaba?
  • 4-5 gün ortalama
  • quote:

güncel fatura sorgulama internet üzerinden 1 tl ile mi ücretlendiriliyor

EVET 0,99 KURUŞ
    AYRICA FORMA EVRAKLAR GS KULÜBÜNE ULAŞTIKTAN 15 GÜN İÇİNDE TESLİM EDİLİYOR.
    Bana inanmadığını düşünmekteyim sirwolf :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bico

quote:

güncel fatura sorgulama internet üzerinden 1 tl ile mi ücretlendiriliyor

EVET 0,99 KURUŞ
    AYRICA FORMA EVRAKLAR GS KULÜBÜNE ULAŞTIKTAN 15 GÜN İÇİNDE TESLİM EDİLİYOR.
    Bana inanmadığını düşünmekteyim sirwolf :(

ben sadece 1 liraya şaşkınlığımdan dolayı yazdım onu:)
  • arkadaşlar be bir şey sormak istiyorum.
    gsmobile 3g aldım (usb modem). 4 gb kullanım 29 TL, Galatasarayımızın attığığı her gol içinde 100mb hediye veriyor. Şimdi ben 4 gb kullanım hakkını doldurduktan sonra 100 MB fazladan kullandım, ancek dün Galatasaray 2 gol atınca 200 MB hediye yüklendi.200 mb bundan sonraki kullanımlar için mi yoksa geriye dönük olarak 100 mb fazla kullanım hakkım buradan mahsup ediliyrmu?
  • quote:

quote:

selam arkadaşlar

yaklaşık 6 ay önce numaramı taşayıp GSMobile 2 de 1 tarifesine geçtim.

ayda 20 tl yükleyerek her yönü 2 dk 20 krş ye arayabiliyorum
    sormak istediğim

6 aydan sonra bu aylık yükleme miktarı 30 tl mi olmak zorunda

teşekkürler

papi kardeş ve tüm arkadaşlar

dün gsmobile den sms geldi
    şampiyonuz tarifesi mi ne yapmışlar

artık 2 de 1 tarifede
    aylık 20 tl yüklemye her yöne dakikası 20 krş+ gsmobile lılarla 1905 dk
    aylık 30 tl yüklemeye her yöne 2 dakikası 20 krş

yani anlayacağınız zam geldi

Tarifenin web linki >:http://gsmobile.com.tr/tarifeler/faturasiz_gsmobile_sampiyon_tarife.aspx

Aslında tarifeyi iyi analiz ederseniz zamlı olmadığı anlaşılacaktır,aksine daha önce GSMobile aboneleri ile konuşmak için verilmeyen 1905 dakikanın verildiği görülmeli.Yani heryöne dakikası 20 kuruş yada 30 TL yükleyene 2 dakikası 20 kuruş konuşmanın yanında tüm GSmobile aboneleri ile 1905 dakika ücretsiz konuşma hakkı eklenmiş.Yani tarife öncekine göre ekstra avantajlı bir tarife.

Bu tarife ile 1905 tarife ve 2 de 1 tarifesi revize edilip birleştirilmiş,1905 tarifesi kullananların Şampiyon tarifesşne geçmesi oldukça daha avantajlı,çünkü 30 TL yüklediklerinde ayrıca diğer yönlerle 2 dakikası 20 kuruştan konuşacaklar,20 TL yüklediklerinde ise dakikası 20 kuruş aynen devam ki,bana göre bu tür şebeke içi avantajlı tarifelerde heryöne dakikası 20 kuruş yada 2 dakikası 20 kuruş olması oldukça avantaj sayılır.Çünkü dikkat ediniz,şebeke içi avantajlı,oldukça fazla bedava dakika veren tarifelerde diğer yönleri aramak pahalıdır,bu bazı operatörlerde 40 kuruş bazılarında 64 kuruştur.20 kuruş nerde 40 kuruş nerde 60 kuruş nerde...

Şampiyon tarifesibence oldukça mantıklı bir düzenleme.30 TL yükleyebilenler için avantaj daha da artıyor.

Şöyle düşünün,2 de 1 tarifesinde şebeke içi 1905 dakika bedava yoktu,ama şu an bu tarifede en az 20 TL yüklemeye şebeke içi 1905 dakika bedava var ayrıca.Son zamanlarda gördüğüm en orantılı,mantıklıve ne şişin yanacağı kebabın yanacağı bir tarife diyebilirim.Zaten bu yüzden oldukça iddialı bir tarife olarak bütün taraftar hatlarında aynı isimle aynı anda uygulanıyor.

Ben Avea dan,diğer taraftar hatlarıyla da,Galatasaraylının,fenerliyle,yada bütün takım taraftarlarının kendi aralarında çok avantajlı konuşabilecekleri bir tarife bekliyorum,bu konuda da ara sıra e-mail atıyorum.Bütün taraftar hatları kendi aralarında avantajlı konuşabilmeli,mesela 1905 dakikayı fenercellilerle,kartallcellilerle konuşurken de kullanabilmeliyiz.Böyle bir tarife taraftar hatlarına geçişi hızlandırır,çünkü hepimizin farklı takımdan arkadaşı vardır sık sık konuştuğu,ve o arkadaşımızı kendi hattımıza geçirmek zor olacaktır,o kendi takımının tarifesine geçince avantajlı konuşamıyacaksak aramızda bu durumda ne işimize yarıyorki deyip eski operatörümüzde kalmaya devam ediyoruz,bunu bir türlü analiz edemedi AVEA.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 22 Ekim 2010; 20:56:13 >

• Bu arada bir durum dikkatimi çekti,eğer sadece kendi tarifemizdeki bir arkadaşımızla konuşacaksak,diyelim ki bu sevgilimiz yada benzeri konumda bir yakınlıkta biri ve tarifesi kendi tarifemizle aynı olacaksa ve ayda en fazla 20 TL yükleyebiliyorsak,GS Mobile 10 Numara Kaptan tarifesi , Avea Mobil Öğrenci Tarifesinden daha ucuz,yada avea mobil öğrenci daha pahalı.Yanılıyormuyum,bilemiyorum,sizler ne düşünüyorsunuz öğrenmek isterim.
    Linkleri vereceğim ama karşılaştırmayı lütfen en fazla 20 TL yükleme şartıyla ve kendi tarifemizdeki kişiyle konuşma açısından değerlendirin.

GS Mobile 10 NUmara Kaptan tarifesinde 20 TL yüklemeye Tüm GSMobile aboneleri ile ve ayrıca Avea Mobil Öğrenci ve ayrıca Genç Tarife kullananlar ile 10 dakikası 20 kuruşa,yani 20 dakikası 40 kuruşa konuşabiliyoruz.

Mobil Öğrenci de ise 20 TL yükleyebilenler 10 dakikası 50 kuruş,20 dakikası 100 kuruşa konuşabiliyor tüm avealılar ile.Dolayısıyle kendi tarifesindeki arkadaşıyla da yani.

Bu verilerle baktığımızda:

Diyelimki kız arkadaşımızın tarifesi ile tarifem aynı olduğunu düşünürsek:

İkimiz de GSMobile 10 Numara Kaptan Kullandığımızda ve 20 TL yüklediğimde

10 dakikası 20 kuruş: 20 dakikası 40 Kuruş

Diyelim ki ikimiz de avea mobil öğrenciliyiz ve 20 TL yükleyebildiğimizde:

10 dakikası 50 kuruş: 20 dakikası 100 kuruş

-----------------------------

GSMobile 10 Numara Kaptan 20 dakikası 40 kuruş |-X-| Avea Mobil Öğrenci 20 dakikası 100 kuruş....

http://gsmobile.com.tr/tarifeler/faturasiz_10numara_kaptan.aspx

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/tarifeler/faturasiz/mobilogrenci.shtml?pagemenu=tarifeler.faturasiz.mobilogrenci#/fragment-12

-----------------------------------------------

Unutulmamalıdırki ve bilinmelidir ki,asla faturalı hat kullanamayıp ve ayda 20 TL den fazla yükleyemediği için 30 TL ve üstünde yükleyenlerin kazandığı avantajlardan yararlanamayan ve yararlanamayacak bir sürü insan var .

Olaya herkes 30 TL yükleyebilir mantığıyla bakmadan,sadece 20 TL yükleyebilenler açısından bakabilmek de lazım.Bırakın her ay 20 TL yüklemeyi,2 ayda sadece 20 TL yükleyebilen insanlarımız çok.

---------------------------------------

Bu açıdan bakıldığında,taraftar hatlarının tarifelerinin farklılılıklarından ve avantajlarından ucuzluklarından bir tanesini göstermek istedim.

Taraftar tarifelesinin her biri diğer operatör tarifeleri ile iyi şekilde analiz edildiğinde şaşırtıcı farklar ortaya çıkmakta.Bağlı bulunduğu Avea dan bile ucuz tarifeleri olduğu anlaşılması zor olsa da kafa yorunca anlaşılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 22 Ekim 2010; 21:17:24 >

• dün telefonuma gelen mesajda GS maçlarına ücretsiz bilet şansı yakalamak için Haber yazıp 1905e gönderin. GSdeki gelişmleri anında takip edin diye bir mesaj geldi. acaba sadece haber aboneliği olanlara mı bilet şansı veriliyor ?
  • quote:

quote:

forma geldi mi senin hocam?
  • hayır. bu hafta da gelmezse girişimlere başlayacağım. senin geldi mi ?
  • arkadaşlar gsmobile şampiyon tarifeye geçtim. verdikleri 1905 dakikadan konuştukça ne kadar kaldığını nasıl öğreniyoruz?
  • quote:

hayır. bu hafta da gelmezse girişimlere başlayacağım. senin geldi mi ?

benimde gelmedi arayıp sorduğumda maksimum 1 ay içerisinde geliyor dediler, benim 20 gün falan oldu, 10 gün falan daha gelmezse bende bişeyler yapacam
  • quote:

quote:

hayır. bu hafta da gelmezse girişimlere başlayacağım. senin geldi mi ?

benimde gelmedi arayıp sorduğumda maksimum 1 ay içerisinde geliyor dediler, benim 20 gün falan oldu, 10 gün falan daha gelmezse bende bişeyler yapacam

dün mh aramışken sordum. yoğun ilgiden dolayı kulüp forma gönderimlerini tamamlayamadı. 1 ay içerisinde tamamlanacak dedi.
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.