Şimdi Ara

AVEA GSMobiLe TEK TAKIM TEK YÜREK TEK HAT TEK KONU TEK BAŞLIK (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
750
Cevap
4
Favori
84.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayrıntılı Fatura olmamasın DEZAVANTAJI NEDİR.?

Sadece aradığın yönleri ve Kullandığın net mb'ını takip edebiliyorsun başka .?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roll

Yarından itibaren hattımı Avea'ya taşıyorum. Bunlara kazandırdığım 1 kuruş varsa haram zıkkım olsun. Gsmobaylmış. Peh !
    Ben klübe yararı olsun diye gidip hattını kullanıyım, onlar o paralarla köy takımına elensinler. Gerçek Galatasaray'lı olan bu hattı kullanmaz bundan sonra

Al benden de o kadar. Aynı şeyi ben de düşündüm.
    Şu takıma şu yönetime alınan formalar, kombineler ya da hatlar değer mi diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Runaway.

quote:

Yarından itibaren hattımı Avea'ya taşıyorum. Bunlara kazandırdığım 1 kuruş varsa haram zıkkım olsun. Gsmobaylmış. Peh !
    Ben klübe yararı olsun diye gidip hattını kullanıyım, onlar o paralarla köy takımına elensinler. Gerçek Galatasaray'lı olan bu hattı kullanmaz bundan sonra

biliyorum son zamanlarda futbol açısından hiçbir şey yolunda gitmiyor ve hepimizin sabrı taştı ama tüm bu olanlar Galatasaray'dan desteği çekmek anlamına gelmemeli.Bende sizler gibi çok sinirliyim ve üzgünüm fakat yönetimler futbolcular td hep gelip geçici kalıcı olan Galatasaray'ın kendisi, o yüzden baştaki insanlara kızıp hattınız taşımak ne kadar doğru bence bir kez daha düşünün.Tabi karar yine de sizlere ait

• quote:

Orijinalden alıntı: Peerless

quote:

Orijinalden alıntı: .Runaway.

quote:

biliyorum son zamanlarda futbol açısından hiçbir şey yolunda gitmiyor ve hepimizin sabrı taştı ama tüm bu olanlar Galatasaray'dan desteği çekmek anlamına gelmemeli.Bende sizler gibi çok sinirliyim ve üzgünüm fakat yönetimler futbolcular td hep gelip geçici kalıcı olan Galatasaray'ın kendisi, o yüzden baştaki insanlara kızıp hattınız taşımak ne kadar doğru bence bir kez daha düşünün.Tabi karar yine de sizlere ait

Haklısın Galatasaray sevgimiz ve desteğimiz kalıcı da şu yönetimin ya da daha doğrusu yönetemeyenlerin yaptıklarına değer mi ?
    Rosicky, Ledesma, Misimoviç, Emana beklerken Annanla İbricic gelirse kafayı oynatırım.

• ekle benide bende GS mobile - 1905 tarifesindeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bico

Ayrıntılı Fatura olmamasın DEZAVANTAJI NEDİR.?

Sadece aradığın yönleri ve Kullandığın net mb'ını takip edebiliyorsun başka .?

0,49 kuruş karşılığında ayrıntılı faturan geliyor,bence fazla değil ama ilerde karşına çıkabilecek sorunlar içinde belgen olur.Operatörünle sorun yaşayabilirsin mesela fatura miktarında mesela.Bazen ben mesela aylar önce aradığım bir numarayı öğrenmek istiyorum,faturadan buluyorum.Bence 0,49 kuruş için atlamamak lazım, ayrıntılı e-fatura çok işe yarar.

quote:

Orijinalden alıntı: FANATİK_25

ekle benide bende GS mobile - 1905 tarifesindeyim

FANATİK_25 ekledim dostum ilk sayfadaki listeye seni.Sorusu olanlara yardımcı olmak için gözünü burdan ayırma :)

• Ayrıntılı fatura ücreti kaç sayfa olursa olsun 70 kuruştur.
    Bende kayıt oldum.
  • BÜYÜK HARFLERLE YAZIYORUM,FORUMDA BAZI YAZILARDA, 444' LÜ NUMARALARI ARAMANIN AVEA'DA ÜCRETLİ OLDUĞU YAZILMIŞ,ARKADAŞLAR BAKINIZ,BU BAŞLIKTAKİ BİRÇOK YAZIDA DETAYLARIYLA ANLATTIM VE YAZDIM,FATURAMI DA KANIT OLARAK BU BAŞLIKTAKİ ÖNCEKİ SAYFALARDA KOYDUM BURAYA.ŞİMDİ TEKRAR GÖZLERİNİZLE GÖRMENİZ İÇİN KANIT OLARAK SON FATURAMI DA KOYUYORUM,FATURAMDA GÖRÜLECEKTİR Kİ; 444 'LÜ NUMARALARI ARARKEN BAŞINA NUMARANIN BAĞLI OLDUĞU ŞEHİR KODLARINI EKLERSENİZ ÜCRET YANSIMIYOR,YANSIMAZ.TABİ EĞER SABİT HAT YÖNÜNE YADA HERYÖNE BEDAVA DAKİKALARINIZ VARSA.

BAKINIZ ARKADAŞLAR,TEKRAR YAZIYORUM,BU BAŞLIKTAKİ ÖNCEKİ SAYFALARDAKİ MESAJLARIMI YAZILARIMI DİKKATLE OKUYUNUZ,BİRÇOK DİKKAT ETMEMİZ GEREKEN NOKTALARI DETAYLARIYLA ANLATTIM.
    BUNLARDAN BİRİ DE,FATURASIZ HATLAR İLE 444 LÜ NUMARALARI İSTERSE BAŞINA 0212 EKLEYİN,ARADIĞINIZDA ÜCRETLİ KONUŞURSUNUZ.YANİ 444 LÜ NUMARALAR İLE BAŞINA MESELA 0212 EKLEYEREK ÜCRETSİZ KONUŞMAK SADECE BEDAVASI OLAN FATURALI HATLAR İÇİN GEÇERLİDİR,BEDAVASI OLSA BİLE FATURASIZ HATLAR İÇİN GEÇERLİ DEĞİLDİR.

YANİ,444 LÜ HATLARLA YADA NUMARALARLŞA ÜCRETSİZ GÖRÜŞEBİLMEK İÇİN,KONUŞTUĞUNUZDA BEDAVALARINIZDAN DÜŞMESİ İÇİN

1.)HATTINI FATURALI OLACAK.
    2.)HATTINIZDA SABİT HAT,EV-İŞ YÖNÜNE BEDAVA DAKİKANIZ OLACAK.TABİ BAŞINA ŞEHİR KODU EKLEYEREK KONUŞACAKSANIZ.0532 YADA 0542 444 DİYE EKLERSENİZ BU ANLATTIKLARIMA GİRMEZ.

BEN,AVEA GSMOBİLE ESKİ AÇIK TARİFESİ KULLANMAYA BAŞLADIĞIMDAN BERİ SÜREKLİ BANKALARI VE BİLEMEDİNİZ BİRÇOK 444 LÜ NUMARALARI ARIYORUM,DAKİKALARCA KONUŞUYORUM VE SABİT HAT YÖNÜNE VERİLEN 1000 DAKİKA BEDAVA DAKİKALARIMDAN DÜŞÜYOR,AYRICA ÜCRET YANSIMIYOR.ÇÜNKÜ BAŞINA 0212 EKLİYORUM(HER NUMARADA 0212 OLMAZ,BAZI NUMARALARDA,ŞİRKETİN BAĞLI OLDUĞU ŞEHİR GEÇERLİ)

KANIT OLARAK FATURAMIN RESMİNİ BURAYA EKLİYORUM,GÖREMİYORSANIZ,UĞRAŞIN,AÇIN,GEREKİRSE RESMİ İNDİRİN BİLGİSAYARINIZA ÖYLE AÇIN.

ÖNCEKİ SAYFALARDA ÖNCEKİ FATURALARIM DA MEVCUT,O FATURALAR DA DA AYNI GERÇEKLER GÖRÜLECEKTİR.BEN ŞİMDİYE KADAR 444 LÜ NUMARALARA ÜCRET ÖDEMEDİM.BU BİLGİYİ FORUMDA LÜTFEN KULLANIN ARKADAŞLAR,SÜREKLİ GÖRÜYORUM BU KONUDA BAŞLIKLAR ÇIKIYOR VE YANLIŞ BİLGİLER VERİLİYOR.YUKARDAKİ BİLGİLERİ GÖRMESİ İÇİN İHTİYACI OLANLARA BU SAYFANIN LİNKİNİ KOPYALAYIN YAZIN,GELSİNLER BURDA KESİN,GERÇEK BİLGİYİ GÖRSÜNLER.

BUYRUN TEMMUZ 2010 FATURAM: (SİZLER DE FATURALARINIZI KOYABİLİRSENİZ FAYDALI OLUR)

AVEA GSMobiLe TEK TAKIM TEK YÜREK TEK HAT TEK KONU TEK BAŞLIK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 2 Eylül 2010; 0:42:59 >

• TEMMUZ 2010 FATURA DETAY

• TEMMMUZ 2010 FATURA DETAY DEVAMI ( 444 LÜ NUMARALARI ÜCRETSİZ ARADIĞIM GÖRÜLÜYOR)

• quote:

Orijinalden alıntı: NetAnket.Net
    BÜYÜK HARFLERLE YAZIYORUM,FORUMDA BAZI YAZILARDA, 444' LÜ NUMARALARI ARAMANIN AVEA'DA ÜCRETLİ OLDUĞU YAZILMIŞ,ARKADAŞLAR BAKINIZ,BU BAŞLIKTAKİ BİRÇOK YAZIDA DETAYLARIYLA ANLAIM VE YAZDIM,FATURAMI DA KANIT OLARAK BU BAŞLIKTAKİ ÖNCEKİ SAYFALARDA KOYDUM BURAYA.ŞİMDİ TEKRAR GÖZLERİNİZLE GÖRMENİZ İÇİN KANIT OLARAK SON FATURAMI DA KOYUYORUM,FATURAMDA GÖRÜLECEKTİR Kİ; 444 'LÜ NUMARALARI ARARKEN BAŞINA NUMARANIN BAĞLI OLDUĞU ŞEHİR KODLARINI EKLERSENİZ ÜCRET YANSIMIYOR,YANSIMAZ.TABİ EĞER SABİT HAT YÖNÜNE YADA HERYÖNE BEDAVA DAKİKALARINIZ VARSA.

BAKINIZ ARKADAŞLAR,TEKRAR YAZIYORUM,BU BAŞLIKTAKİ ÖNCEKİ SAYFALARDAKİ MESAJLARIMI YAZILARIMI DİKKATLE OKUYUNUZ,BİRÇOK DİKKAT ETMEMİZ GEREKEN NOKTALARI DETAYLARIYLA ANLATTIM.
    BUNLARDAN BİRİ DE,FATURASIZ HATLAR İLE 444 LÜ NUMARALARI İSTERSE BAŞINA 0212 EKLEYİN,ARADIĞINIZDA ÜCRETLİ KONUŞURSUNUZ.YANİ 444 LÜ NUMARALAR İLE BAŞINA MESELA 0212 EKLEYEREK ÜCRETSİZ KONUŞMAK SADECE BEDAVASI OLAN FATURALI HATLAR İÇİN GEÇERLİDİR,BEDAVASI OLSA BİLE FATURASIZ HATLAR İÇİN GEÇERLİ DEĞİLDİR.

YANİ,444 LÜ HATLARLA YADA NUMARALARLŞA ÜCRETSİZ GÖRÜŞEBİLMEK İÇİN,KONUŞTUĞUNUZDA BEDAVALARINIZDAN DÜŞMESİ İÇİN

1.)HATTINI FATURALI OLACAK.
    2.)HATTINIZDA SABİT HAT,EV-İŞ YÖNÜNE BEDAVA DAKİKANIZ OLACAK.TABİ BAŞINA ŞEHİR KODU EKLEYEREK KONUŞACAKSANIZ.0532 YADA 0542 444 DİYE EKLERSENİZ BU ANLATTIKLARIMA GİRMEZ.

BEN,AVEA GSMOBİLE ESKİ AÇIK TARİFESİ KULLANMAYA BAŞLADIĞIMDAN BERİ SÜREKLİ BANKALARI VE BİLEMEDİNİZ BİRÇOK 444 LÜ NUMARALARI ARIYORUM,DAKİKALARCA KONUŞUYORUM VE SABİT HAT YÖNÜNE VERİLEN 1000 DAKİKA BEDAVA DAKİKALARIMDAN DÜŞÜYOR,AYRICA ÜCRET YANSIMIYOR.ÇÜNKÜ BAŞINA 0212 EKLİYORUM(HER NUMARADA 0212 OLMAZ,BAZI NUMARALARDA,ŞİRKETİN BAĞLI OLDUĞU ŞEHİR GEÇERLİ)

KANIT OLARAK FATURAMIN RESMİNİ BURAYA EKLİYORUM,GÖREMİYORSANIZ,UĞRAŞIN,AÇIN,GEREKİRSE RESMİ İNDİRİN BİLGİSAYARINIZA ÖYLE AÇIN.

ÖNCEKİ SAYFALARDA ÖNCEKİ FATURALARIM DA MEVCUT,O FATURALAR DA DA AYNI GERÇEKLER GÖRÜLECEKTİR.BEN ŞİMDİYE KADAR 444 LÜ NUMARALARA ÜCRET ÖDEMEDİM.BU BİLGİYİ FORUMDA LÜTFEN KULLANIN ARKADAŞLAR,SÜREKLİ GÖRÜYORUM BU KONUDA BAŞLIKLAR ÇIKIYOR VE YANLIŞ BİLGİLER VERİLİYOR.YUKARDAKİ BİLGİLERİ GÖRMESİ İÇİN İHTİYACI OLANLARA BU SAYFANIN LİNKİNİ KOPYALAYIN YAZIN,GELSİNLER BURDA KESİN,GERÇEK BİLGİYİ GÖRSÜNLER.

BUYRUN TEMMUZ 2010 FATURAM: (SİZLER DE FATURALARINIZI KOYABİLİRSENİZ FAYDALI OLUR)

Bence tartışmaya son nokta koyulmustur.
    Bu arada ayrıca BASTURKEMIN kardesimin kulaklarını çınlatıyorum.
    12 AY TAAHHÜTÜME KARŞILIK imzalı hediye fb formam geldi.
    Ayrıca NETANKET.NET kardeşime beni kulüp hatlarına yönlendirmesine TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜRLER.

• arkadaşlar taraftar hatları avea'nın çekişi gibi mi yoksa bu hatlar kendi şebekesini mi kullanıyor..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: meliksah
    arkadaşlar taraftar hatları avea'nın çekişi gibi mi yoksa bu hatlar kendi şebekesini mi kullanıyor..?

Aveanın şebekeyi kullanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meliksah

arkadaşlar taraftar hatları avea'nın çekişi gibi mi yoksa bu hatlar kendi şebekesini mi kullanıyor..?

Herhangi bir fark yoktur. Avea neyse taraftar hatları da o derece çekim göserir..
  • Merhaba,
    Google da GSmobile diye bilgi almak için aratınca buraya girdim,baştan sona okudum yazıları,hem GSmobile hakkında hemde nasıl dikkatli telefon kullanırız konusunda çok şey öğrendim. NetAnket.Net arkadaşın gerçekten eline sağlık,yorulmamış yazmış.İnsanüstü bir gayret.GSmobile kullanımını teşvik etmek bir yana sanırım insanlar bilinçlensin diye düşünerek gayret etmiş.Birçok bilmediğim,kolay kolay da öğrenemeyeceğim,bulamayacağım çok bilgiler yazmış burada.Tekrar tekrar teşekkür ediyorum,inanın googla girip GSmobile araştırması yaptığım için çok memnun kaldım,çünkü burayla tanıştım ve bu yazılarla karşılaştım.
    Buraya bunları yazabilmek için üye olmak gerekiyormuş,ben de hemen üye oldum,ilk mesajımı ilk yazımı buraya yazıyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: FANATİK_25

ekle benide bende GS mobile - 1905 tarifesindeyim

Beni de eklermisin NetAnket.Net abicim,Operatörüm GSmobile , tarifem Eski Açık, birde faturasız hattım var, o da faturasız 1905.Bir de heryöne 240 tarifesini alacağız amcaoğluna,ama üye değil,üye olunca onu da ekletirim buraya.

Takımıma destek olmak bir yana gerçekten GSmobile tarifeleri turkcell tarifelerinin verdiği dakikalardan daha çok dakika veriyor ve daha ucuz.

• Sınırsız Avea içi Taraftar Paketi, Faturasız GSMobile'da!

Ayda sadece 15 TL'ye 30 gün boyunca tüm GSMobile ve Avealılarla her gün 05:00 ve 17:00 saatleri arasında dilediğiniz kadar konuşun.

Pakete kayıt olmak için hemen KAYIT yazıp ücretsiz 5055'e gönderin.
    Paket kapsamı dışında yapılan aramalarda kendi tarifeniz üzerinden ücret ödeyin.
    !!!

Pizza Hut Restoranlarında İndirim!
    GSMobile'lılara Pizza Hut restoranlarında Tek kişilik Menü sadece 5,90 TL, çift kişilik menü sadece 10,90 TL! Hemen Pizaa Hut yaz 7444'e gönder pizza senin olsun.

Tüm GSMobile kullanıcılarına Pizza Hut restoranlarında özel 2 adet menü sunulacaktır.

5,90TL'ye tek kişilik menü (küçük boy klasik pizza+1 bardak içecek)
    10,90TL'ye çift kişilik menü (orta boy klasik pizza+2 bardak içecek)

Kampanya 04 Haziran - 31 Temmuz tarihleri arasında geçerlidir.
    GSMobile'lıler PİZZA HUT yazıp 7444'e gönderecek, karşılığında cep telefonlarına kupon numaraları gelecek. Bu numarayı Pizza Hut Restoranlarında gösteren kişiler kendilerine özel menülerden faydalanabileceklerdir.

Sms ücreti vergiler dahil 0,40 TL'dir.

Pizza Hut'tan iftar Menülerinde 5TL indirim!

Pizza Hut Restoranları'nda Sınırsız İftar Menüsü 19,5TL yerine 14,5TL
    Telefon ile evlere siparişlerde Dipsos pizza+Elma dilim patetes+4parça chicken wings+4 parça sarımsaklı ekmek ve 1lt Coca-Cola'dan oluşan Seramik Coca-Cola Dilim Tabak hediyeli İftar Menüsü 26,5TL yerine 21,5TL.

PIZZA HUT yazıp 7444'e SMS* gönderin, cep telefonunuza gelecek olan özel kodu Pizza Hut Restoranlarında veya telefonla siparişlerde siparişi alan kişiye söyleyip size özel indirimlerden faydalanmaya başlayın.

*SMS ücreti vergiler dahil 0,40 TL'dir.
    Bu kampanya Ramazan ayı boyunca geçerlidir.

Birazda ben buraya katkı yapayım,faydam olsun dedim,yazılmamış eklenmemiş yazılardan ekleyip haberdar etmek istedim.

• Başkan GsMobile konusunda 200bini geçtik dedi. Rakamlara nerden ulaşabiliriz acaba ?
  • Faturasız hatta belli bir ücrete avea için dakika satın alabiliyormuyuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: T_Gzgnr

Faturasız hatta belli bir ücrete avea için dakika satın alabiliyormuyuz ?

Sabah 05:00 Akşam 17:00 paketi için mi söylüyorsun,tam anlamadım ama bu paket için hattında en az 17 TL olması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NetAnket.Net

quote:

Orijinalden alıntı: T_Gzgnr

Faturasız hatta belli bir ücrete avea için dakika satın alabiliyormuyuz ?

Sabah 05:00 Akşam 17:00 paketi için mi söylüyorsun,tam anlamadım ama bu paket için hattında en az 17 TL olması lazım.

Yok hocam o değil. Kontör zamanında böyle paketler vardı. Mesela avea içi 240 dk konuşma paketi alıyordum . 40 kontördü galiba tam hatırlamıyorum . Böyle bir paket varmı diye sormuştum ...
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.