Şimdi Ara

AVEA GSMobiLe TEK TAKIM TEK YÜREK TEK HAT TEK KONU TEK BAŞLIK (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
751
Cevap
4
Favori
84.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Peerless

Arkadaşlar daha önce de dediğim gibi evdeki hatların çoğunu geçirdim GS Mobile fakat birkaç sorum olacak; öncelikle faturalı hatlarda kullandığımız tarifedeki kalan dakikaları nasıl öğreniyoruz, örneğin 90'lık tarifedeyiz kalan süreyi ÜCRETSİZ olarak öğrenmenin yolu var mıdır.Ayrıca faturasız hatlarda da aynı durum geçerli; yani 1905 dakikadan ne kadar kaldığını nasıl ücretsiz olarak öğrenicez.

BU KONU VE SORU ÇOK SORULAN SORULARDAN,BİRKAÇ KEZ DETAYLI ŞEKİLDE CEVABINI BU BAŞLIK İÇERİSİNDEKİ YAZILARDA ANLATMIŞTIM.BU TÜR BAŞLIKLARI TAKİP EDERKEN BAŞLIKLA İLGİLİ TÜM YAZILARI EN BİR KERE DE OLSA BİR ZAMANINI AYARLAYIP OKUMANIZ ÇOK FAYDALI OLACAKTIR.

KALAN DAKİKALAR,KULLANIM DAKİKALARINI ÜCRETLİ VE ÜCRETSİZ ÖĞRENME ŞEKİLLERİNİ BU BAŞLIK VE KONUNUN 6. VE 7. SAYFALARINDA UZUN UZUN ANLATMAYA ÇALIŞTIM.
    LÜTFEN SAYFALARA BİR GÖZ ATINIZ,BAŞLIK İÇERİSİNDE İSTEDİĞİNİZ SORU İLE ALAKALI ARAMA DA YAPABİLİRSİNİZ MESELA,SAĞ ÜSTTE KONU İÇİNDE BAŞLIK İÇERİSİNDE KELİME ARAT BUTONUNDAN BU BAŞLIKTA , SORUNUZUN CEVABI VARMI ARATABİLİRSİNİZ.

MESELA KALAN DAKİKAYI NASIL MI ÖĞRENİRİM DİYORSUNUZ,DAKİKA,KALAN DAKİKA GİBİ KELİMELERİ ARATABİLİRSİNİZ.

Avea' da senin numaran kayıtlıdır,sana reklam atarlar.Turkcell de olsan da avea sana reklam atar.Avea dan mesaj geldş,galiba ben mobil öğrenciyim zaten sanma.O mesajı ellerinde reklam defterinde kaydı bulunan her numaraya atıyorlar.
    Eğer maddi olarak menfeatine olacaksa,konuşma bakımından daha kazançı isen,tabiki Mobil Öğrenci tarifesine geç,önce biz arkadaşımızın maddi durumunu düşünürüz,sonra takıma destek gelir.Bir gün yine gelirsin,taraftar hatları her zaman en iyisini sunacaktır bundan emin ol,bugün böyledir,yarın bir kampanya olur,koşa koşa gelirsin nasıl olsa sporcu adamsınız.

Çevrenizdekilere taraftar hatlarını duyurmayı tanıtmayı unutmayın.Hangi takımdan olursa olsun,tanıtın,farketmez kendi takımlarına geçsinler,ilerde kulüpler arası anlaşmalar olacağını sanıyorum,fenercelliyi de kartalcelliyi de avantajlı arayacağız.

Bakınız,bu konumuzda bu başlığımızda önceki sayfalarda önceki yazılarda çok faydalı bilgiler yazılı,mesela fatıralı hatlardan 02124440905 diye aradığınızda sabit hat yönüne bedava dakikanız varsa,yani heryöne bedava dakikanız varda ordan düşer,ama faturasız hatlarda heryöne bedava dakikanız olsa da,bedava dakikalardan düşmez,ücret yansır.BU da yazılı mesela,bunu herkes bilmez.Faturalı heryöne bedava dakikalar ile bankaları ve benzeri 444 lü numaraları başına 0212 ekleyerek bedava ararsınız bedava dakikalarınızla ama faturasızlarda bedava dakikalardan düşmez,ücret yansır.Bu ve buna benzer çok püf noktasını önceki yazılardan öğrenebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 19 Ağustos 2010; 7:13:42 >

• Sonunda haber paketinden ilk mesajım geldiAslan forma ile sahadayız diye; darısı transfer haberlerine
  • 1000 heryöne ve 10.000 avea içi sms paketine Gsmobile kullananlar 'KAYIT' yazıp 4905'e göndererek katılabilecektir.

• quote:

1000 heryöne ve 10.000 avea içi sms paketine Gsmobile kullananlar 'KAYIT' yazıp 4905'e göndererek katılabilecektir.

Ben Galatasaray maçından önce aradım GSMobile Müşteri Hizmetlerini,telefona çıkan Ben Burcu, 11 Bin SMS paketlerinin yarından itibaren GSMobile hatları için kullanılabileceğini,yarın duyurulacağınız ve abonelerin cep telefonlarına bilgilendirme tanıtım mesajı gönderileceğini söyledi.Pekala ne yapmamız lazım ne yazmamız nereye göndermemiz lazım 11 Bin Sms paketi için dedim,herşey bitti sadece yarın duyurulacak ama malesef resmi duyuru olmadan detayları söyleme yetkimiz yok dedi.Yani 4905 e gönderme olayını söylemedi daha.Acele etmeyin bence yarını bekleyin.
    Hem ne yapacaksınız bu kadar SMS'i, ?

Yarın duyuru açıklanınca burada yazarız kesin bilgileri ve nasıl SMS paketine üye olunacağını.

• quote:

Orijinalden alıntı: NetAnket.Net

quote:

1000 heryöne ve 10.000 avea içi sms paketine Gsmobile kullananlar 'KAYIT' yazıp 4905'e göndererek katılabilecektir.

Ben Galatasaray maçından önce aradım GSMobile Müşteri Hizmetlerini,telefona çıkan Ben Burcu, 11 Bin SMS paketlerinin yarından itibaren GSMobile hatları için kullanılabileceğini,yarın duyurulacağınız ve abonelerin cep telefonlarına bilgilendirme tanıtım mesajı gönderileceğini söyledi.Pekala ne yapmamız lazım ne yazmamız nereye göndermemiz lazım 11 Bin Sms paketi için dedim,herşey bitti sadece yarın duyurulacak ama malesef resmi duyuru olmadan detayları söyleme yetkimiz yok dedi.Yani 4905 e gönderme olayını söylemedi daha.Acele etmeyin bence yarını bekleyin.
    Hem ne yapacaksınız bu kadar SMS'i, ?

Yarın duyuru açıklanınca burada yazarız kesin bilgileri ve nasıl SMS paketine üye olunacağını.

Tam bu mesajı yazdım,yarım saat geçti ve Galatasaray-Kharkiv maçımız Baros'un golleriyle 2-2 bitmişti ki,taraftarı sakinleştirmek için sanırım telefonuma 11 Bin SMS paketi ile ilgili mesaj geldi,aynen şu şekilde aşağıya yazıyorum:

11000 Sms atıyosun! 11000 Sms paketi artik GsMobile'da!Kayit yazin 4905'e gönderin,11000 sms paketini sadece 9 TL'ye alin! Bilgi: 4440905

Bu pakete üye olmanız için hattınızda yeterli bakiyeniz (en az 9,50 TL tahminim)olması gerektiğini unutmayınız.Üye olduğunuz diğer sms paketi varsa,bu sms paketini iptal etmeden 11 bin sms paketi alınabilirmi şu an bilgim yok.

• tüm dostlara hayırlı uğurlu olsun
  • Biz uğraştık,Avea'yı mesaj yağmuruna tuttuk,maça bilet hediye ederiz Avea müdürüne dedik,binbir dereden su getirdik ama diğer takımların aboneleri de yararlanıyor,haksızlık değil mi :)
  • quote:

Biz uğraştık,Avea'yı mesaj yağmuruna tuttuk,maça bilet hediye ederiz Avea müdürüne dedik,binbir dereden su getirdik ama diğer takımların aboneleri de yararlanıyor,haksızlık değil mi :)

aynen öyle hocam bu arada artık diğer avea hatların neredeyse hiç bir artısı kalmadı düşüncesindeyim
  • quote:

quote:

Biz uğraştık,Avea'yı mesaj yağmuruna tuttuk,maça bilet hediye ederiz Avea müdürüne dedik,binbir dereden su getirdik ama diğer takımların aboneleri de yararlanıyor,haksızlık değil mi :)

aynen öyle hocam bu arada artık diğer avea hatların neredeyse hiç bir artısı kalmadı düşüncesindeyim

Taraftar hatlarında duyurulacak yeni tarifelerle piyasadaki hiç bir operatörün hiç bir tarifesinin artısı önemi kalmayacak.Bekle ve gör :)

• Evet sonunda olmuş. Sırf kulübe katkı olsun diye bundan sonra sms paketimi de aveadan satın alacağım.

Ayda 250 mesaj atmıyorum ama olsun. :)))
  • ya bir ara bu taraftar hatlarının eski adıyla kontör kartları baya çoktu uzun zamandır göremez oldum onlar kalktı mı acaba?kalkmamış olsa almışken onlardan da almak gerek ama bulabilmek sorun işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mp3DeLiSi

Evet sonunda olmuş. Sırf kulübe katkı olsun diye bundan sonra sms paketimi de aveadan satın alacağım.

Ayda 250 mesaj atmıyorum ama olsun. :)))

Mp3Delisi, illa kulübe katkı yapmak istiyorsan sms paketi almana gerek yok daha iyisini yapabilirsin,şu senin şifalı ballardan takıma gönder de yesinler,kendilerine gelsinler.verem edecek bu futbolcular beni.2-2- ile kurtulduk,bakalım deplasmanda ne yapacağız.
    Takımdaki futbolcuların senin bala ihtiyacı var ciddi şekilde çünkü takımda sevgilisi olmayan ve zürekli nişantaşında alem yapan futbolcu yok gibi.Hepsi Arda^'yı örnek almaya başladı,balık baştan kokar demişler.
    Sen en iyisimi kulübe katkı yapmak istiyorsan Bal gönder bu adamlara.Yesinler enerji kazansınlar.
  • Aston Martine binen adama ne bal göndercem ya? :D Ona balın kilosu 1000TL. Manitasına çatır çatır yediriyor parayı. Azcıkta biz yiyelim. :d

Ayrıca kulübe destek olurum ama bu arada kendi işimi de görmüş olurum. 3tl fazla verir aveadan mesaj paketi alırım.
  • Buarada basit bir soru sorayım :) faturasız 1905dk olan tarifeyi kullanan kişi o 1905 dk sı ile gsmobile faturalı tarifeleride arayabiliyormu yoksa sadece 1905 tarifesinde olanları mı arayabiliyor ? Hatta şöyle sorayım Mp3DeLiSi arkadaşımız NetAnket.Net arkadaşımızı bedava arayabiliyor mu 1905 dk sı dahilinde :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeSiN -- 20 Ağustos 2010; 1:10:36 >
  • quote:

Aston Martine binen adama ne bal göndercem ya? :D Ona balın kilosu 1000TL. Manitasına çatır çatır yediriyor parayı. Azcıkta biz yiyelim. :d

Ayrıca kulübe destek olurum ama bu arada kendi işimi de görmüş olurum. 3tl fazla verir aveadan mesaj paketi alırım.

Abi çaktırma,balı futbolcular değil,kız arkadaşları istiyor.Malum,maçtır,antrenmandır çok yorucu geçiyor hayat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

Buarada basit bir soru sorayım :) faturasız 1905dk olan tarifeyi kullanan kişi o 1905 dk sı ile gsmobile faturalı tarifeleride arayabiliyormu yoksa sadece 1905 tarifesinde olanları mı arayabiliyor ? Hatta şöyle sorayım Mp3DeLiSi arkadaşımız NetAnket.Net arkadaşımızı bedava arayabiliyor mu 1905 dk sı dahilinde :)

1905 tarifesini kullanan ve 1905 dakika kullanım hakkı olan bir Gsmobile abonesi bu dakikalarını tüm gsmobile abonelerini arayarak kullanabilir. Yani şuan mevcut 3600küsür dakikamı Netanket.neti arayarak kullanabilirim. ( 3600 küsür dakika olmasının sebebi bu ay 2defa 20TL yüklememdir ve taraftar hatlarında 30 gün süre şartı yok)

@Netanket.net

Manitasıda götürüyor. Ona da 1000TL balın kilosu. Başka türlü olmaz. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mp3DeLiSi -- 20 Ağustos 2010; 1:42:59 >

• quote:

quote:

Buarada basit bir soru sorayım :) faturasız 1905dk olan tarifeyi kullanan kişi o 1905 dk sı ile gsmobile faturalı tarifeleride arayabiliyormu yoksa sadece 1905 tarifesinde olanları mı arayabiliyor ? Hatta şöyle sorayım Mp3DeLiSi arkadaşımız NetAnket.Net arkadaşımızı bedava arayabiliyor mu 1905 dk sı dahilinde :)

1905 tarifesini kullanan ve 1905 dakika kullanım hakkı olan bir Gsmobile abonesi bu dakikalarını tüm gsmobile abonelerini arayarak kullanabilir. Yani şuan mevcut 3600küsür dakikamı Netanket.neti arayarak kullanabilirim. ( 3600 küsür dakika olmasının sebebi bu ay 2defa 20TL yüklememdir ve taraftar hatlarında 30 gün süre şartı yok)

@Netanket.net

silinmiyor mu yani 30 gün dolunca 1905 dk :S

• quote:

quote:

quote:

@Netanket.net

Kazanılan 1905 dakikadan eğer kalan dakika olursa 30 gün sonunda siliniyor. Şöyle bir durum var; örneğin bir ay içinde 1905 dakikanız biterse, yeni bir 1905 dakika gelmesi için 30gün dolmadan ve beklemenize gerek kalmadan yeni bir 20tl yükleme yaparak yeniden 1905 dakika kazanabiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mp3DeLiSi -- 20 Ağustos 2010; 1:54:36 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

@Netanket.net

Kazanılan 1905 dakikadan eğer kalan dakika olursa 30 gün sonunda siliniyor. Şöyle bir durum var; örneğin bir ay içinde 1905 dakikanız biterse, yeni bir 1905 dakika gelmesi için 30gün dolmadan ve beklemenize gerek kalmadan yeni bir 20tl yükleme yaparak yeniden 1905 dakika kazanabiliyorsunuz.

Anladım şimdi :) sağolasın.

• http://www.gsmobile.com.tr/tarifeler/faturasiz_sms_paketi.aspx
    arkadaşlar 11000 sms paketi hayırlı olsun GSMobile
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.