Şimdi Ara

AVEA GPRS YARDIM!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aveanın 5 mb lık gprs paketine abone olacam 5 liralık olan...Yalnız bir arkadaş bunun cepteki msn programlarında kullanılmadığını söyledi...Bu konuda bilgisi olan var mı???

• kullanılıyor hocam ya. net paketi net paketidir. her türlü gprs kullanımnda kullanılabilir. msn içinde geçerlidir bu(e-buddy falan filan))
  • Ben bugün bayiye sordum dahil değil dedi bana...Mantıksız bir sistem öyleyse...
  • ne demek kullanılmıyor ben kendim kullanıyorum mig33 msn programı ile gprs pakedi.
    sana bunu diyen bayiyi bayi yapanın
    kullanılır msn ile mig33 veya ebuddy türü programlar ile msn rahatlıkla kullanabilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: SinanBest

ne demek kullanılmıyor ben kendim kullanıyorum mig33 msn programı ile gprs pakedi.
    sana bunu diyen bayiyi bayi yapanın
    kullanılır msn ile mig33 veya ebuddy türü programlar ile msn rahatlıkla kullanabilirsin

bayiyi geç burada tecrübe konuşuyor bende çok kullandım
  • Ya ben 100 mb lık paket aldım ama kankamsn ile giremedim...ceptemsn ile de giremedim...Böyle işin içine tüküreyim...
  • telefonundan wap.mig33.com'a giriyosun ücretsiz üye olup mig33 programını indiriyosun telefonuna ve msn icq v.b her türlü mesaj ağına girebiliyosun
  • mig33 ü kurdum da onda da kişi profili görünmüyor...Bazı kişilerin kim olduğunu bilmiyorum...e buddy ile giriyorum invalid session mu ne diyo...Anlamadım bişey bu işten...
  • mig33 te yazmıyor ama details ten görebiliyorsun..

ebuuddy çok yavaş açılıyor..

kanka msn yi bende çalıştıramadım

aynı zamanda cepte msn de..

en iyisi mig33
  • mig33 ten devam edecez artık ne yapalım...
  • Bu arada mig33 te arama ve sms var bunların ücretlendirmeleri hakkında bir bilginiz var mı acaba?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.