Şimdi Ara

Avea Faturasız 200 DK - 20 SMS - 2995 MB #21TL# hattını taşıynlara (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
11
Favori
5.364
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 20000 kişilik sınır daha dolmamış. Pakete geçiş yaptım. Sağ olun bildirim için.
  • bende şimdi geçtim kişi sınırı dolmamis musteri hizmetlerine 5mb işini sordum geveledi durdu cevap veremedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben aveaya geçtim. 20bin kişi yalanını ortaya atarlarsa geri döüş yaparım tcelee
  • pakede kaydolduktan sonra dakikaları internete çevirmek için herhangi bir şey yapıyor muyuz yoksa her şey otomatik mi?
  • Otomatik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nisan 1990 doğumlu 25 yaş sayılıyormu yoksa 26 mı sayılıyor.
  • Süper fırsat var acaba oldumu olduğuna emin olmadan süper fırsatı iptal etmek istemiyorum da.

Yeterli bakiyen bulunmadigi icin Kafama Gore 800 Paket'in tanimlanamadi. 29 gun icinde hattinda en az 21 TL bulundugunda paketin otomatik olarak tanimlanacaktir. Iptal etmek istersen IPTAL 800 yazip 4545'e gonderebilirsin.

• Yarim saat once aveaya gecisim tamamlandi. 21Tlye donusen paket aldim bakalim turkcellden sonra nasil gelecek

• quote:

Orijinalden alıntı: IDeoxysI

200 DK - 20 SMS - 2995mb NET ideal duruyor.

İhtiyaca göre DK kısıp NET artırılabilir. Ama 20 Tane SMS kesin olsun olmadık an lazım olabiliyor.

Bu tarife faturasız değil mi hocam ben ek hat alıp kullanabilirim bunu

• quote:

Orijinalden alıntı: HeroCypheR

quote:

Orijinalden alıntı: IDeoxysI

200 DK - 20 SMS - 2995mb NET ideal duruyor.

İhtiyaca göre DK kısıp NET artırılabilir. Ama 20 Tane SMS kesin olsun olmadık an lazım olabiliyor.

Bu tarife faturasız değil mi hocam ben ek hat alıp kullanabilirim bunu

faturasız tarife

• 3g bi full cekiyor bi hic cekmiyor. Hizi da asiri kotu degil. Ben hep merkezde oldugum icin degisen bise olmuyor ama koye yaylaya gidenler icin turkcell sart bence.
    Kalan bakiyeyi gostermiyor ama o sknt

• haber veren arkadaşa teşekkürler, bende geçtim

• quote:

Orijinalden alıntı: Ctnkyx

3g bi full cekiyor bi hic cekmiyor. Hizi da asiri kotu degil. Ben hep merkezde oldugum icin degisen bise olmuyor ama koye yaylaya gidenler icin turkcell sart bence.
    Kalan bakiyeyi gostermiyor ama o sknt

*122# tuslayarak bir deneyin isterseniz.

• Hala devam ediyor mu? Geçiş için başvursam 4 gün sonraya devam eder mi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: alos2000

Hala devam ediyor mu? Geçiş için başvursam 4 gün sonraya devam eder mi acaba

Kampanya yeni başladı zaten. Hemen bitmez..

• bugün kayıt oldum bir sıkıntı çıkmadı yarına önceki paketim bitiyor onu iptal ettirdim.Şimdilik bir problem gözükmüyor bakalım paket 2 gün sonra olacak mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkness2tr

bugün kayıt oldum bir sıkıntı çıkmadı yarına önceki paketim bitiyor onu iptal ettirdim.Şimdilik bir problem gözükmüyor bakalım paket 2 gün sonra olacak mı

hattında yeterli bakiye yoksa 800 yazıp yolla ön kayıt yap, yeterli bakiye olunca otomatik tanımlanır

• devam ediyormu acaba? ananemi bu tarifeye geçirecemde, ona göre bizim kuzenin tc sini felan isteyecem.
  • Bende donuşumlu 500 var baya işe yarıyor

• Bende 23 liralıktan vardı 12 ay geçtiği için 25 oldu ve 2 GB internet yetmiyor. Buna geçsem 3 GB tamı tamına kullanabilirim dimi. Yani fazla yiyor ya aç kapa yapınca onu soruyorum.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.