Şimdi Ara

Avea Faturasız 200 DK - 20 SMS - 2995 MB #21TL# hattını taşıynlara (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
11
Favori
5.364
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ragnar -_-

Bende 23 liralıktan vardı 12 ay geçtiği için 25 oldu ve 2 GB internet yetmiyor. Buna geçsem 3 GB tamı tamına kullanabilirim dimi. Yani fazla yiyor ya aç kapa yapınca onu soruyorum.

paket üye alımına kapandı malesef

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delikli Nane

quote:

Bende 23 liralıktan vardı 12 ay geçtiği için 25 oldu ve 2 GB internet yetmiyor. Buna geçsem 3 GB tamı tamına kullanabilirim dimi. Yani fazla yiyor ya aç kapa yapınca onu soruyorum.

Ne zaman kapandı ben 3 hafta önce geçtim

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

quote:

Orijinalden alıntı: Delikli Nane

quote:

Ne zaman kapandı ben 3 hafta önce geçtim

şu an baktım kapalı

• tarife avealı olupta geçiş yapmak isteyenlere kapalı... hattını taşıyanlara açık...

http://www.woops.com.tr/faturasiz-woops/paketler/woopssuz

Paketten son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat alımı yoluyla gelip Mobil Avea ya da Mobil Öğrenci tarifesinde olan 7-25 yaş arasındaki faturasız Woops üyesi müşteriler yararlanabilir."
    Kafama Göre 800 paketini almak için 800 yazıp 4545’e ücretsiz SMS gönderebilirsin. SMS atmakla işim olmaz dersen paketi almak için Müşteri Hizmetleri’ni de arayabilirsin. Paketin tanımlandığında SMS ile bilgi veriyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimsum -- 25 Kasım 2015; 0:27:47 >

• Yilbasindan sonra bu tarifedeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pttcell daha iyi değil mi? her şeyi avea zaten, ücretler daha düşük ve konuşma süreleri daha yüksek gibi?

mesela 20lik tarife:http://www.pttcell.com.tr/faturali-tarifeler/20lik-tarife
  • 3g li tabletim için böyle bir şey arıyordum teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hepsi manyak bunların -- 25 Kasım 2015; 11:05:48 >
  • 20 bin kisi limit dolmusmudur?

• Çekmedikten sonra full bedava olsan ne yazar !
  • Avea hatadır. 4 yıldır avealıyım. Son 2-3 aydır nefret ettim, evde çekmiyor, telefon hep pencere kenarında artık. Hat ablamın üzerine ve il dışında, taşıyamıyorum yani
  • Arkadaşlar bugün 25 tl yükledim paket yenilensin diye. Telefonda da 1.02 tl vardı. Yükledikten sonra kontrol ettim.

Degerli musterimiz, paketinizde 02.02.2016e kadar kullanabileceginiz yurtici heryone 799 dakika ve 53 saniye hakkiniz kalmistir. Kalan dakikalarinizi 15997 SMS veya 3071 MB cepten internet olarak kullanabilirsiniz.

Aynen böyle mesaj geldi. Ama 9333'ten de şöyle mesaj geldi kafam karıştı.

Paketiniz 30TL karsiliginda yenilenmistir. Paket kapsamindaki haklarinizi 02/02/2016 saat 23:59'a kadar kullanabilirsiniz. Paketinizin otomatik yenilenmsini iptal etmek icin IPTAL 800 yazip 4545'e gonderiniz.

Avea bazen çekmiyor ama çarşıda oturduğum için bu paket benim için en iyisi şu anda.

• En son cikan yeni yil tarifelerine kiyasla bu tatifenin 17tl gibi bir fiyatta olmasi lazim. Ozaman super olurdu...

• MUTAF kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=113020597

Oldumu simdi mutafcim

• Turkcell'den avea faturalıya geçtim geçmez olaydım :( Şehir merkezinde bile çekmiyor interneti.

• Hayata İnat H kullanıcısına yanıt
    bilmeden mi geçtin kardeş çekip çekmediğini?
  • Biliyordum fakat bu kadar olacağını sanmıyordum.Şehir merkezinin en orta yerindeyim ve 5.katta oturuyorum ona rağmen çoğu zaman sıkıntı yaşıyorum internette.Taahhütlü olduğu için bozamıyorumda mecbur bitmesini bekleyeceğim.

• 1000dk+1000sms+2024mb 19tl ...++3gb gece 00:00-06:00 arası gb tan sonra sınırsız hız 128kbps..avealılar ile sınırsız konuşma 21:00 dan sonra

Bu tarifeye kıyasla bu tarifenenn hakkı 15tl!

Ha bu arada pencere kenarında konuşurken birini görrseniz bilinki avea dır

• quote:

Orijinalden alıntı: imhiret

1000dk+1000sms+2024mb 19tl ...++3gb gece 00:00-06:00 arası gb tan sonra sınırsız hız 128kbps..avealılar ile sınırsız konuşma 21:00 dan sonra

Bu tarifeye kıyasla bu tarifenenn hakkı 15tl!

Ha bu arada pencere kenarında konuşurken birini görrseniz bilinki avea dır

O dediğin yeniyıl tarifesi ise o sınırsız internetli değil hatta hiç sınırsız internetli paket yok aveada olsa hemen geçerim.

• imhiret kullanıcısına yanıt
    96Kbps ile gece internete girmeye çalışacağıma hiç girmem daha iyi. Bende o gece paketi var daha bir haftada 200mb kullanmışım. O da güncelleme yaptım ondan. Gece uyuyorum kim kalkıp girecek internete ayrıca neden faturasızlara da o hizmeti vermemişler faturalılara yazmışlar ;) daha çok çarpıyorlar faturalıları onun için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Telefonunu seven bilge -- 3 Ocak 2016; 17:41:58 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.