Şimdi Ara

Avea Faturasız 200 DK - 20 SMS - 2995 MB #21TL# hattını taşıynlara (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
11
Favori
5.364
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi güzel kampanyada 25 yaş altı tc bulamadım arkadaş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

İyi güzel kampanyada 25 yaş altı tc bulamadım arkadaş.

istediğin tc olsun hocam internette tonla var pm ye gel yardımcı olayım..
  • Geçeceğim ama ücretlendirme periyodunun 100KB olması düşündürüyor.
    Kullanan arkadaşlar, cep telefonunun kota sayacıyla Avea'nınki örtüşüyor mu? Ben şu anda Süperfırsat kullanıyorum, Avea'nın sayacı Android'den daha iyi çıkıyor genellikle
  • Kalan neti ve smsleri nasıl hesaplıyoruz arkadaşkar.

• avealılar faydalanamıyormuş

türkcele geçtim bugün
    yarın tekrar aveaya taşıyacağım
  • bende cogu donanim haberli gbi super firsat kullaniyorm buna gecen bir arkadas diger gecicek olanlara kisaca ne yapmasi gerektigini yazabilirmi sanirim 800 yazip 4545 e gonderiyoruz kayit icin ancak super firsati nasil iptal edecegiz birde bu pakette bir bit yenigi olmasin 3gb 21 tl bedava resmen paketi aldiktan sonra extra bir ayari olacakmi

• quote:

Orijinalden alıntı: zimbabve milyarderi

avealılar faydalanamıyormuş

türkcele geçtim bugün

Avealıyım ben dün geçtim bu kampanyaya. 5 ay önce geçmiştim büyük fırsat kampanyasını şimdi de buna geçtim. Operatör falan değiştirmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: nickimsonikimsi

bende cogu donanim haberli gbi super firsat kullaniyorm buna gecen bir arkadas diger gecicek olanlara kisaca ne yapmasi gerektigini yazabilirmi sanirim 800 yazip 4545 e gonderiyoruz kayit icin ancak super firsati nasil iptal edecegiz birde bu pakette bir bit yenigi olmasin 3gb 21 tl bedava resmen paketi aldiktan sonra extra bir ayari olacakmi

IPTAL SUPER FIRSAT yazıp 5555 e yollayın. Söz konusu hat sahibi 25 yaşın altındaysa WOOPS yazıp 4545 e yolla. Yok 25 yaşın üstündeyse herhangi bir 25 yaş altı birisinin tc sini yazıp yolla 4545 e. Woops üye oldun diye sms gelince 800 yazıp 4545 e yolla.

• quote:

quote:

avealılar faydalanamıyormuş

türkcele geçtim bugün

Avealıyım ben dün geçtim bu kampanyaya. 5 ay önce geçmiştim büyük fırsat kampanyasını şimdi de buna geçtim. Operatör falan değiştirmedim.

dün 444 ü aradım, 20.000 limiti dolmuş dediler. onun için türkcell kartı almak zorunda kaldım

faturalıydı benimki normalde
  • quote:

quote:

bende cogu donanim haberli gbi super firsat kullaniyorm buna gecen bir arkadas diger gecicek olanlara kisaca ne yapmasi gerektigini yazabilirmi sanirim 800 yazip 4545 e gonderiyoruz kayit icin ancak super firsati nasil iptal edecegiz birde bu pakette bir bit yenigi olmasin 3gb 21 tl bedava resmen paketi aldiktan sonra extra bir ayari olacakmi

IPTAL SUPER FIRSAT yazıp 5555 e yollayın. Söz konusu hat sahibi 25 yaşın altındaysa WOOPS yazıp 4545 e yolla. Yok 25 yaşın üstündeyse herhangi bir 25 yaş altı birisinin tc sini yazıp yolla 4545 e. Woops üye oldun diye sms gelince 800 yazıp 4545 e yolla.

Sanirim woopsluyum onu nasil ogrenebilirim
    dolmuş zaten valla kacirdik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nickimsonikimsi -- 21 Mayıs 2015; 18:55:24 >

• 20.000 doldu mu?

Daha super firsat paketim bitmemesine biraz beklemek istedigim halde 20.000 doldu yazilinca para yukleyip denedim. Aktiflesti yabi dolmamis görünüyor gitti 21 tlm :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimmm78 -- 21 Mayıs 2015; 19:19:00 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Sanirim woopsluyum onu nasil ogrenebilirim
    dolmuş zaten valla kacirdik

Mh yi arayın hocam en iyisi..

• quote:

Saçmalığa bakın yahu. avealıyım fakat woops'a geçemiyorum.

vodafone'a geçeceğim 2 günlüğüne sonradan tekrar woops'a geçeceğim

yapacağın işi ... avea

3 ay da bir operatör değiştirebiliyorsunuz.
  • faturasız da istediğin zaman

• Delikli Nane kullanıcısına yanıt
    Oda birşeymi heryöne 500 dk 1000 sms 4gb net ayda 8 tl ödüyorum (2aydabir 16 tl ödüyorum en az 15 tl ye fatura kesildiği icin)

• quote:

Orijinalden alıntı: hunnkaar

Oda birşeymi heryöne 500 dk 1000 sms 4gb net ayda 8 tl ödüyorum (2aydabir 16 tl ödüyorum en az 15 tl ye fatura kesildiği icin)

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler iptal edip gectim bende woopsluymusim zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

20.000 doldu mu?

Daha super firsat paketim bitmemesine biraz beklemek istedigim halde 20.000 doldu yazilinca para yukleyip denedim. Aktiflesti yabi dolmamis görünüyor gitti 21 tlm :(

Neden para yuklediniz ki bende bakiye olmamasina ragmen gectim super firsat pakedi iptal edip bidahaki yuklemede 800 pakedinden faydalanmak icin uye olmak icin ucret talep etmiyorlar ki.

• nickimsonikimsi kullanıcısına yanıt
    :) Hocam bilmiyordum neyse artik bunu okuyan diger arkadaslar dikkatli olur

• quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

faturasız da istediğin zaman

Gecen sene faturasiz hattimi tasimak isteyince 3 ay dolmadan gecis yapamazsiniz demislerdi bana.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.