Şimdi Ara

AVEA FATURA % 50 İNDİRİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
477
Cevap
29
Favori
37.649
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar. 3 senedir avea musteri hizmetlerini arayıp faturamin çok geldiğini hattımi kapatacagimi söyleyerek pazarlık yapıyordum. Ilk sene % 25 diğer senelerde % 50 indirim yapmışlardı. Sanırım artık ben aramayayim diye not almışlar dün kendileri aradı. 1 yıl kalma taahhütü verirsem % 50 devam edecek diye kabul ettim tabiki. 19 TL fatura ödüyorum ayda. 500dk hy 3000dk avea 2gb internet için. Belki işine yarayan olabilir. Mesai saatleri icinde musteri hizmetlerini arayıp faturanın çok geldiğini ayrıca çevremde indirim yapılan insanlar olduğunu onların ne ayrıcalığı olduğunu felan söyleyin. Size bi yetkileri olmadığını bilgisayar sisteminin indirim tanımadığını soyleyecektir. Kapatın o zaman hattımi derseniz sizi genel Müdürlüğe bağlıyor baska bir kişi çıkıp neden kapatmak istediğinizi soruyor aynı şeyleri ona da söylerseniz en az % 25 indirim kaparsiniz. Çok çok düşük bir ihtimal de olsa hattinizi kapatma ihtimalleri var. Ama bence denemeye değer. Mesai saatleri icinde arayın unutmayın.

edit: Avea bol kepçe tarifesine geçtim indirimim devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi espanyol55 -- 21 Mart 2015; 15:17:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İlginc

• babamı da aramışlar zaten 19 ödüyormuş.
    avea borçlu çıkacak sonunda herhalde...
    bana geçen tüzde yirmi demişlerdi de kabul etmemişrtim.
  • Kardesim soylediklerin doğru not ediyorlar hatti kapatalim deyince hayir deyin yoksa tek tarafli Acma kapama bedeli odeyip aciyordunuz hatti hst kapama icin islak imza lazim

• Enteresan
  • Benim de kullandığım bir yöntem :) Ama %15 indirim vermişlerdi bana.Kamu Mega tarifesi (Her yöne 1000dk, 1000sms, 4 GB internet) 24 tl fatura geliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende denedim bunu az daha hattimi kapatiyorlardi :)

• Bana %50 + %25 vermişlerdi şuan 4 gb internet 500 dk her yöne kullanıyorum 16 lira fatura ödüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuzminRahTs?z! -- 22 Mayıs 2014; 18:09:39 >
  • Ayni tarifeye. 2 kez indirim
     AVEA FATURA % 50 İNDİRİM

• ozkan994 kullanıcısına yanıt
    O da güzelmiş :)
  • Ben önceki yıllarda denedim yok dediler kapatın o zaman dedim itiraz etmeden kapatmışlardı. Şansınızı fazla zorlamayın

• 2 defa aradım 2 defada da hattınızı kapattık ıslak imza için 7 gün içinde avea bayilerimize hat iptali yaptıracaksınız hattınız iptal olucak dendi buyur burdan yak avea
  • bende aradım 2 ay önce,indirim yapamayız dediler öğleden sonra hattı taşıdım geçtim :)
  • Ben bu indirimden PTT Cell hattımda faydalanıyorum. Zaten avantajlı sayılabilecek 24 TL ' lik paketi, ayda 12 TL ' ye alıyorum. 500 dk + PTTCell ile sınırsız + Mesaj + 250 Mbyte Int (geçince yavaşlıyor ama sınırsız) için 12 TL fiyat hakikaten çok komik bir rakam. Ama blöf yaparak %50 indirim alma işlemini daha önceden o departmanda çalışan bir arkadaşım yapmıştı, usulü daha iyi biliyor. Geçen annemin hattı için de yapalım bunu dediğimde de artık yapmadıklarını söyledi, belki de uğraşmak istemedi bilemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 28GİRESUNLUUU

Ayni tarifeye. 2 kez indirim
     AVEA FATURA % 50 İNDİRİM

kaç lira ödüyorsunuz acaba ?

• Bu kamu megaya sadece emniyet çalışanları mı üye olabiliyor arkadaşlar? Çok iyiymiş ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuzminRahTs?z!

Bana %50 + %50 vermişlerdi şuan 4 gb internet 500 dk her yöne kullanıyorum 16 lira fatura ödüyorum.

faturalı mıydı?

faturalı mı faturasız mı oldugunuzu belirtirseniz beyler,
    daha yardımcı olur bence.

kapatmak yerine baska operatore geciyorum blöfü yapsak :/
  • sistem atıyormuş indirimi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: espanyol55

Merhabalar. 3 senedir avea musteri hizmetlerini arayıp faturamin çok geldiğini hattımi kapatacagimi söyleyerek pazarlık yapıyordum. Ilk sene % 25 diğer senelerde % 50 indirim yapmışlardı. Sanırım artık ben aramayayim diye not almışlar dün kendileri aradı. 1 yıl kalma taahhütü verirsem % 50 devam edecek diye kabul ettim tabiki. 19 TL fatura ödüyorum ayda. 500dk hy 3000dk avea 2gb internet için. Belki işine yarayan olabilir. Mesai saatleri icinde musteri hizmetlerini arayıp faturanın çok geldiğini ayrıca çevremde indirim yapılan insanlar olduğunu onların ne ayrıcalığı olduğunu felan söyleyin. Size bi yetkileri olmadığını bilgisayar sisteminin indirim tanımadığını soyleyecektir. Kapatın o zaman hattımi derseniz sizi genel Müdürlüğe bağlıyor baska bir kişi çıkıp neden kapatmak istediğinizi soruyor aynı şeyleri ona da söylerseniz en az % 25 indirim kaparsiniz. Çok çok düşük bir ihtimal de olsa hattinizi kapatma ihtimalleri var. Ama bence denemeye değer. Mesai saatleri icinde arayın unutmayın.

2-3 sene evel yaşadım benzerini.. Ben %20-25 indirim beklerken telefondaki eleman taahhütsüz %50 indirim yapmıştı. Diyecek bişey bulamadım, teşekkür ettim kapattım telefonu ve ucuza konuşmanın keyfini çıkartmıştım..

Not: Hattımı taşıyacağım demiştim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VipLife -- 22 Mayıs 2014; 10:17:23 >

• 49 tl fatura geliyor bugün arayip indirim yaptirabilen oldumu

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.