Şimdi Ara

AVEA Efsane Yıkılan Paketi geri getirmiş. 500DK+5000SMS+1GB İnternet şeklinde güncelledi! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.164
Cevap
16
Favori
139.927
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende cıddı cıddı dusunuyorum yarın gecmeyı benım ıcın onemlı olan 500 dk ve 1 gb ınternet zaten sms kullanan pek kalmadı whatsapp sagolsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

görmemiş gibi çoğu avea konusuna yazıyorum ama ben her yöne 500 dk + her yöne 2000 sms + sınırsız internete 13 buçuk lira veriyorum normalde de 20 liraydı itiraz edip indirim almıştım uzun lafın kısası bu yıkılan paket aslında pek de yıkılmıyor sanki

bu paket hangisi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaNcEt -- 22 Şubat 2013; 0:10:07 >
  • ben ilk çıktığından beri kullanıyorum gününü kaçırmaya çalışıyorum
  • bende geçmeyi düşünüyorum turkcelldeyim sms ve 100 mb yapabiliyoruz başka da bişey yok,eşşek kadar adam olduk telefonumuzdan sağı solu arasak aman kontör bitti korkusundan çağrı atıp geri kapatıyoruz en azından bunda bedava dakika var,yok yok hemen geçeyim net pek önemli değil benim için zaten

edit:sitesinde bulamadım kesin mi arkadaşlar her bayinin haberi varmıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fabrizo -- 22 Şubat 2013; 0:18:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakses

bundaki 1 gb internet sınırsız mı arkadaşlar ?

1gb internet nasıl sınırsız olacak zaten limit o 1gb :D 1gb hızında internet olmadığına göre 1mbit de yazmıyor filan :D neyse yav :D
  • Degerli musterimiz, paketimiz tarifeniz icin tanimli degildir. Cok avantajli diger paketlerimiz icin web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
    Bana neden bu sekilde mesaj geldi :( 3 ay önce bimcell e gelmiştim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

görmemiş gibi çoğu avea konusuna yazıyorum ama ben her yöne 500 dk + her yöne 2000 sms + sınırsız internete 13 buçuk lira veriyorum normalde de 20 liraydı itiraz edip indirim almıştım uzun lafın kısası bu yıkılan paket aslında pek de yıkılmıyor sanki

Bahsettiğiniz "her yöne 500 dk+ her yöne 2000 sms + sınırsız internet" Yeni Nesil 500 Tarifesi, benim kullandığım tarife.

Bu tarife zaten 35 TL'di siz nasıl 20 TL ödüyorsunuz ?
    Ayriyeten 12 ay boyunca taahhüt verildiğinde 12 ay boyunca 30 TL ödenip paket sonradan 35 TL oluyor. Taahhüt vermez iseniz de 6 ay sonra 35 TL oluyordu.

Kullandığınız "Yeni Nesil 500 Tarifesi'nin" 20 TL olduğunu iddia edip bütün herkesi burada kendilerini enayi yerine koydurmaya çalışıyorsunuz. Buraya gelip kimseyi kandırmaya ve bunu yapmaya hakkınız yok.

Varsa faturanızı ekleyin bu lafları da bana yedirmiş olun.

• quote:

Orijinalden alıntı: hiickimse

quote:

Orijinalden alıntı: hakses

bundaki 1 gb internet sınırsız mı arkadaşlar ?

1gb internet nasıl sınırsız olacak zaten limit o 1gb :D 1gb hızında internet olmadığına göre 1mbit de yazmıyor filan :D neyse yav :D

Paket asiminda hiz dussede hizmet devam ediyor. Mesela vodafone cep net. Arkadas onu sormus.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

ben de 1 liraya disk almıştım, o zaman disk alan başkaları kazık yiyor desene ?

ben öyle bir şey ima etmedim ki. adına gönderme yaptım sadece. 1 liraya aldığınız diske gelecek olursak, 1 liraya alma imkanı varken daha fazla ödeyenler kazık yemiş denebilir sadece.

soran arkadaşlar için,
    tarife bilgimde "NOTACTIVEYeni Nesil 500 Ekstra" yazıyor. aveanın dönem dönem yaptığı faturasızları faturalıya geçirme kampanyalarından birine denk geldim, 20 lira dediler ama 30 liraya açtılar lakin ilk faturam 35 lira geldi. ben de bunların üzerine tüm iletişim kanallarından aveaya itiraz ettim, müşteri hizmetleriyle pek çok kez konustum, bi kaç kere genel merkezden arandım. en sonunda baya bi indirim yansıttılar, fazla ödediğim tutarlar da iade edildi. bir süre fatura ödemedim. şimdi ise bazen 13 buçuk geliyor, bazen 13, bazen 13.25
    belki kişiye özel bi tecrübe yaşamış da olabilirim fakat 20 lira ile açılsaydı bile gene de bu paketten kat kat iyi bi hal alırdı. benim dikkat çekmek istediğim nokta bu paketin pek de avantajlı olmadığı. şu an piyasanın en avantajlısı olduğunu da iddia edebilirsiniz lakin her zaman istisnalar vardır.

bu da gelen faturalarımdan rastgele bir tanesi.

AVEA Efsane Yıkılan Paketi geri getirmiş. 500DK+5000SMS+1GB İnternet şeklinde güncelledi!

bi ara iki ayda bir fatura geliyordu

AVEA Efsane Yıkılan Paketi geri getirmiş. 500DK+5000SMS+1GB İnternet şeklinde güncelledi!

en başta şu mesajı görünce ise kriz geçiriyordum. (faturalıya geçtikten hemen sonra geldi)

(simage düzgün çalışmıyor nedense)

"tüm iletişim kanallarından aveaya itiraz ettim" dediğim kısım baya çetrefilliydi aslında, özet geçtim. istenirse anlatırım.

edit: hat babamın adına kayıtlı ama işlemi başından sonuna kadar ben yaptım. 10 yıldır kullanıyorum, 4-5 yıldır avealıyım. bu bahsettim olay ise temmuz 2012'de oluyor. 12 ay dolunca aynı tarifede kalmam herhalde. 1 yıldır kullandığım aynı tarifeye birden 3 katı para ödemek koyar adama :)

quote:

Orijinalden alıntı: Erchank

estağfurullah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Down -- 22 Şubat 2013; 0:53:18 >

• 10 yıllık avealıyım bu kampanyayı bana yapmayı reddediyorlar. taşıyacagım vodafone a en kısa zamanda !
  • Gecmek lazım aveaya :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

ben de 1 liraya disk almıştım, o zaman disk alan başkaları kazık yiyor desene ?

ben öyle bir şey ima etmedim ki. adına gönderme yaptım sadece. 1 liraya aldığınız diske gelecek olursak, 1 liraya alma imkanı varken daha fazla ödeyenler kazık yemiş denebilir sadece.

soran arkadaşlar için,
    tarife bilgimde "NOTACTIVEYeni Nesil 500 Ekstra" yazıyor. aveanın dönem dönem yaptığı faturasızları faturalıya geçirme kampanyalarından birine denk geldim, 20 lira dediler ama 30 liraya açtılar lakin ilk faturam 35 lira geldi. ben de bunların üzerine tüm iletişim kanallarından aveaya itiraz ettim, müşteri hizmetleriyle pek çok kez konustum, bi kaç kere genel merkezden arandım. en sonunda baya bi indirim yansıttılar, fazla ödediğim tutarlar da iade edildi. bir süre fatura ödemedim. şimdi ise bazen 13 buçuk geliyor, bazen 13, bazen 13.25
    belki kişiye özel bi tecrübe yaşamış da olabilirim fakat 20 lira ile açılsaydı bile gene de bu paketten kat kat iyi bi hal alırdı. benim dikkat çekmek istediğim nokta bu paketin pek de avantajlı olmadığı. şu an piyasanın en avantajlısı olduğunu da iddia edebilirsiniz lakin her zaman istisnalar vardır.

bu da gelen faturalarımdan rastgele bir tanesi.

bi ara iki ayda bir fatura geliyordu

en başta şu mesajı görünce ise kriz geçiriyordum. (faturalıya geçtikten hemen sonra geldi)

(simage düzgün çalışmıyor nedense)

"tüm iletişim kanallarından aveaya itiraz ettim" dediğim kısım baya çetrefilliydi aslında, özet geçtim. istenirse anlatırım.

edit: hat babamın adına kayıtlı ama işlemi başından sonuna kadar ben yaptım. 10 yıldır kullanıyorum, 4-5 yıldır avealıyım. bu bahsettim olay ise temmuz 2012'de oluyor. 12 ay dolunca aynı tarifede kalmam herhalde. 1 yıldır kullandığım aynı tarifeye birden 3 katı para ödemek koyar adama :)

quote:

Orijinalden alıntı: Erchank

estağfurullah.

Tüm iletişim kanallarını açar mısınız hocam ben de bu aveaya bir ayar çekmek istiyorum da hazır okul yokken vereyim ayarı.

• Geçmeyi düşündüm ama interneti kullanabileceğim telefonum yok
  • Avealarla 1000 dk isi bozuyor heryone olsaydi iyiydi

• avea once kendi kullanicilarini düşünsün.şahsen avealiyim ama çekim kalitesi bi turkcell değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertali

Cok avantajli Yikilan Paket ile tanismamis arkadaslarini Avea'ya davet etmenin tam zamani! Her yone 500 dakika, her yone 1000 SMS, 1 GB cepten internet iceren Yikilan Paketi arkadaslarina anlat, onlar da bu firsattan yararlansin!

Eski konuyu bulamadım.

Heryone 500 dk demiyor ama avealilara 1000 dk diyor

Link varmi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cemilture

bak 20tl den 30 tl olmuş.buna benzer benim başima geldi.

hattim aynen sana gelen mesaj gibi once 20 dediler sonra 30 oldu şimdi de hep 30 tl den fazla geliyor hat kullanmak boyle.ne olacaği belli olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elmariacci

quote:

hattim aynen sana gelen mesaj gibi once 20 dediler sonra 30 oldu şimdi de hep 30 tl den fazla geliyor hat kullanmak boyle.ne olacaği belli olmuyor.

benim yazdığımı alıntılamaya çalıştınız sanırım :)

itiraz edeceksiniz hocam. diğer türlü kimse kılını kıpırdatmıyor. müşteri halinden memnunsa kim ne yapsın.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: elmariacci

quote:

benim yazdığımı alıntılamaya çalıştınız sanırım :)

itiraz edeceksiniz hocam. diğer türlü kimse kılını kıpırdatmıyor. müşteri halinden memnunsa kim ne yapsın.

o kadr çok alinti vardi ki ne yaptim ben de bilmiyorum

itiraz ettim dedilerki mms göndermişsiniz dedim kapatin mms müsteri hizmetleri kapatti. bende bütün mms ayarlarini sildim ama yine fazla geliyor vergi falan ii bindiriyolar bazi aylar.

• Arkadaşlar sanırım avea beni dolandırdı Bana dakikanız bitti yada paketiniz şu tarihte yenilenecek diye bir şey gelmedi. 20tl yükledim 1 küsür lira vergiye gidince paket yenilenemedi bende ardına düşmedim. Avea bu yıkılan paketle ilgili de mesajda atmıyor?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.