Şimdi Ara

AVEA ' DAN TURKCELL ' E BÜYÜK DARBE BAS KONUŞ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
2.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar tabiri caisse avea türkcell e öyle bir bas tı ki :)) türkcell bu durumda biraz b..a bastı gibi oldu reklam manyak bişey yaw 1 şubata kadar da bedava Supper Yani :))

• harbiden büyük darbe reklamlarda da dalgaya almışlar zaten siz anca test yapın diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: asilx

harbiden büyük darbe reklamlarda da dalgaya almışlar zaten siz anca test yapın diye
    İşte bas konuş hakkında biraz bilgi...

Avea'dan bir ilk daha, Avea BasKonuş
    Avea, abonelerinin anlık hızlı iletişim talebini, BasKonuş servisiyle karşılamayı hedefliyor. Avea BasKonuş servisi ile Avea aboneleri, BasKonuş uyumlu cep telefonları üzerindeki bir tuşa basarak, bir ya da birçok kişiyle aynı anda GPRS altyapısı üzerinden konuşabilecekler.

Avea BasKonuş servisi, birebir ya da grup içinde sesli iletişimi sağlayan bir servistir. BasKonuş servisi, kişileri tek tek aramak yerine oluşturulmuş olan gruplara tek tuşla ulaşma imkanı verir.

Avea BasKonuş servisi ile beraber sunulan "Durum" özelliği sayesinde kontak listesinde bulunan kişilerin veya grupların BasKonuş servisine bağlı olup olmadıkları görülebilir.

Servisi kullanmak için abonelerin BasKonuş uyumlu cep telefonlarından kontak listesindeki kişi veya grubu seçip BasKonuş tuşuna basmaları yeterlidir. Konuşmak için basılı tutulan tuş bırakıldığında karşı taraf konuşma hakkı alabilir, arayan kişi dinlemeye başlar ve aranan kişi veya grup üyesi aynı şekilde konuşma başlatabilir.

Avea BasKonuş servisinden faydalanmak için Avea abonesi olmak yeterlidir.

Avea BasKonuş servisini, sahada görev alan ve ekip halinde çalışan kurumsal aboneler kullanabileceği gibi sohbet amaçlı arkadaş grupları ya da aileler günlük hayatta yapılan kısa konuşmalarda da kullanılabilecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: esoly

İşte bas konuş hakkında biraz bilgi...

Avea'dan bir ilk daha, Avea BasKonuş
    Avea, abonelerinin anlık hızlı iletişim talebini, BasKonuş servisiyle karşılamayı hedefliyor. Avea BasKonuş servisi ile Avea aboneleri, BasKonuş uyumlu cep telefonları üzerindeki bir tuşa basarak, bir ya da birçok kişiyle aynı anda GPRS altyapısı üzerinden konuşabilecekler.

Avea BasKonuş servisi, birebir ya da grup içinde sesli iletişimi sağlayan bir servistir. BasKonuş servisi, kişileri tek tek aramak yerine oluşturulmuş olan gruplara tek tuşla ulaşma imkanı verir.

Avea BasKonuş servisi ile beraber sunulan "Durum" özelliği sayesinde kontak listesinde bulunan kişilerin veya grupların BasKonuş servisine bağlı olup olmadıkları görülebilir.

Servisi kullanmak için abonelerin BasKonuş uyumlu cep telefonlarından kontak listesindeki kişi veya grubu seçip BasKonuş tuşuna basmaları yeterlidir. Konuşmak için basılı tutulan tuş bırakıldığında karşı taraf konuşma hakkı alabilir, arayan kişi dinlemeye başlar ve aranan kişi veya grup üyesi aynı şekilde konuşma başlatabilir.

Avea BasKonuş servisinden faydalanmak için Avea abonesi olmak yeterlidir.

Avea BasKonuş servisini, sahada görev alan ve ekip halinde çalışan kurumsal aboneler kullanabileceği gibi sohbet amaçlı arkadaş grupları ya da aileler günlük hayatta yapılan kısa konuşmalarda da kullanılabilecek.

Alıntıları Göster
    Tcell de hala çalışmalar dewam ediyor ..

• quote:

Orijinalden alıntı: Negative

Tcell de hala çalışmalar dewam ediyor ..

Alıntıları Göster
    Ya bu konuyla ilgili kaç başlık açtınız yahu? Nereye yorum yazacağını şaşırıyor insan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turetskiy_Muj

Ya bu konuyla ilgili kaç başlık açtınız yahu? Nereye yorum yazacağını şaşırıyor insan.

Alıntıları Göster
    Turkcell'de reklam da dahil herşey hazır.. Çok yakında o da açıklayacak merak etmeyin..Avea'cılar çok sevinmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmir_sevdalısı

Turkcell'de reklam da dahil herşey hazır.. Çok yakında o da açıklayacak merak etmeyin..Avea'cılar çok sevinmeyin.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: clubcepmania

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: yirmiiki

quote:

+1

Alıntıları Göster
    Avea, üç ay bedava baskonuş hizmetini, sadece yeni abone olucak müşterilerine vericekmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: .

Avea, üç ay bedava baskonuş hizmetini, sadece yeni abone olucak müşterilerine vericekmiş.

Alıntıları Göster
    yeni uye eski uye fln sacmalık olurmu ole sey

bu arada AVEA cok pis koydu bende dun gece gordum war ya off off Tcel su baskonus reklamlarını fln durdurmustur artık

• quote:

Orijinalden alıntı: AIRBOSS

yeni uye eski uye fln sacmalık olurmu ole sey

bu arada AVEA cok pis koydu bende dun gece gordum war ya off off Tcel su baskonus reklamlarını fln durdurmustur artık

Alıntıları Göster
    arkadaslar o kadar sevinmeyin,..
    zira bas konus (push and talk) ozelligi olan telefonun sadece nokia 5140 oldugunu soyluyor Avea yetkilisi, yani guzel bir hizmet ama simdi sadece bas konus hizmetinden istifade etmek icin P900 telefonu satip nokia5140 almak akillica bir is olmaz degil mi?
    Acaba P900 telefonlarina yazilim yolu ile bas konus ozelligi kazandiralabilir mi?

nashi

• quote:

Orijinalden alıntı: nashi

arkadaslar o kadar sevinmeyin,..
    zira bas konus (push and talk) ozelligi olan telefonun sadece nokia 5140 oldugunu soyluyor Avea yetkilisi, yani guzel bir hizmet ama simdi sadece bas konus hizmetinden istifade etmek icin P900 telefonu satip nokia5140 almak akillica bir is olmaz degil mi?
    Acaba P900 telefonlarina yazilim yolu ile bas konus ozelligi kazandiralabilir mi?

nashi

Alıntıları Göster
    arkadaslar bu konuyla alakali tek topice yazi yazalim, nereye yazacagimi sasirdim?
    admin arkadaslardan birisi bir yonlendirme yaparsa iyi olur, ayni konu ayri topicler olusunca, takip etmesi zo oluyor,..
    tesekkurler
    nashi

• quote:

Orijinalden alıntı: .

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: .

üç ay bedava ama 3 aydan sonra o iş yatar millet hevesini avea ve turkcell de havasını alır

• quote:

Orijinalden alıntı: telefonda hassasiyet

quote:

Orjinalden alıntı: .

üç ay bedava ama 3 aydan sonra o iş yatar millet hevesini avea ve turkcell de havasını alır

Alıntıları Göster
    Ne olursa olsun pahalıda olsa bab hat turkcell avea once sebeke sorununu cozsun push to talk yapalım aveada artık kac gunde giderr bilmiyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: abazanforever

Ne olursa olsun pahalıda olsa bab hat turkcell avea once sebeke sorununu cozsun push to talk yapalım aveada artık kac gunde giderr bilmiyorum..

Alıntıları Göster
    Bu akşam reklamları iyi seyredin...Turkcell cevabını bu akşam verecek..
  • quote:

Alıntıları Göster
    Hocam Tcell artık çıakrsa bile, ilk kez adını servisine koyamayacak .

Önemli olan bu ..
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

abi dikkat ettimde sana turkcelle ilgili bir konu acıldıgında hemen savunmaya geciyosun turkcell calısanımısın?

• quote:

Orijinalden alıntı: gkkt

quote:

abi dikkat ettimde sana turkcelle ilgili bir konu acıldıgında hemen savunmaya geciyosun turkcell calısanımısın?

Alıntıları Göster
    O Tcell, ben de Avea avukatıyım, aramızda sır gibi saklıyorduk ama söylüyorum artık ..

• quote:

O Tcell, ben de Avea avukatıyım, aramızda sır gibi saklıyorduk ama söylüyorum artık ..

Alıntıları Göster
    olm böyle bir reklam olamaz ya muhteşem
    "ama avea yaptı" diyor ya :D
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Negative®

Abi ne yaptın ya?

• quote:

Orijinalden alıntı: Salleen

olm böyle bir reklam olamaz ya muhteşem
    "ama avea yaptı" diyor ya :D

Alıntıları Göster
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Endorphene -- 19 Nisan 2005, 6:21:04 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.