Şimdi Ara

Avea'dan gelen mesaj ( AVEALILAR GELİN ) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
2
Favori
16.637
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yec44

quote:

Orijinalden alıntı: dimsum

baktılar millet vodafone a geçiyor.. eski müşterileri kaçırmayalım..

ben kaçtım direk vodafone. öyle avea ile farkı yok çekim kalitesi aynı seste güzel iletiyor. 3g de vodafone bariz üstün.

Ben de geçtim vodafone a ama 3g de bariz üstünlüğünü görmedim, avea çok daha iyiydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mumy2121

quote:

quote:

ben kaçtım direk vodafone. öyle avea ile farkı yok çekim kalitesi aynı seste güzel iletiyor. 3g de vodafone bariz üstün.

Ben de geçtim vodafone a ama 3g de bariz üstünlüğünü görmedim, avea çok daha iyiydi

ben ist fatih atikali mahallesindeyim açıkçası aveayı terkettiğime pişmanım .1 hafta oluyor vodafonlu olalı.
    şaşıracaksınız ama internet sayfası açılmıyor desem yeridir.vodafone bizim sokakta halt etmiş.

haa konuşmada sorun yok idare eder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 31 Mart 2013; 20:27:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: endülüs_faruki

quote:

quote:

quote:

ben ist fatih atikali mahallesindeyim açıkçası aveayı terkettiğime pişmanım .1 hafta oluyor vodafonlu olalı.
    şaşıracaksınız ama internet sayfası açılmıyor desem yeridir.vodafone bizim sokakta halt etmiş.

haa konuşmada sorun yok idare eder

Eğer böyle devam ederse 3 ay sonra avea da aynı kampanyayi bitirmezse tekrar geçiş yapacağım..

• quote:

quote:

quote:

şöyle
    evde avea nin 2g si bazen oluyor haklarını yemeyelim
     Avea'dan gelen mesaj ( AVEALILAR GELİN )

vodafonenun 3 gsi
     Avea'dan gelen mesaj ( AVEALILAR GELİN )

avea 3gsi de sc almamışim.
    yanlız vodafonenin neti yavaş. yani işlemi geç yapıyor. aveada 3 sn yede açarken sayfa vodafone de 5 sn. ama download hızı az değil.

• Kısa bir süreliğine avea kullandım. Geçtiğime geçeceğime pişman oldum. Vodafone'dayken internete kazara bağlandığımda kullanımdan sonra şu kadar KB kullandınız, şu kadar TL tutuyor diye mesaj gelirdi. Avea'da ise kullandığın interneti ancak fatura çıktıktan sonra görebiliyorsun. Ocak ayında telefondan haberim olmadan internete bağlanmışım, 84 MB. Paket almadığım için fatura 99 TL, konuşmayla birlikte 125 TL geldi. Müşteri hizmetlerini aradığımda bir yıllık kalma sözü karşılığında 75 TL indirim yapalım dediler. Kabul ettim. Ama başkalarının 20 TL'ye kullandığı paketi bana 25 TL'ye verdiler. Yaptıkları indiriminde neredeyse tamamını zaten oradan çıkarıyorlar. Taahhütlü pakete geçişime de izin vermiyorlar. Yıkılan tarifeye de geçemiyorum. Arada arayıp başka paketleri önerdiler. Arayanlarında mantıklı bir paket öneremiyorlar. Önerdiklerinin hepsini ben onlardan daha iyi biliyordum. Türkcell'de müşteriye yardımcı olmak için geçmişe dönük paket tanımlayabiliyorlarmış. Ama Avea'da hiçbir şekilde yardımcı olacak birşey yapamıyorlar. En sonunda yaptığınız indirimde sizin olsun dedim Vodafone'a geçip Avea'dan kurtuldum.

Bir daha Avea mı Allah göstermesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: hunter_06

quote:

Orijinalden alıntı: nfsworld

quote:

Orijinalden alıntı: abilgen

quote:

Orijinalden alıntı: Gabriel+

quote:

Artık çok geç ...

Artık çok Geç.. Aynen...

artık çok gec vadofone akar:D

• quote:

Orijinalden alıntı: PoloGTI

quote:

Orijinalden alıntı: dionisus

quote:

Vodafone'a kaçmayalım diye uğraşıyolar zaten gidemiyorum 15 nisan'dan önce başka operatöre. Vodafone da 5 nisan'a kadar yapmış bunu kullanayım bari 3 ay, belki 3 ay sonra yeni bir şey çıkar

İşine yarar mı bilmem ama vdf kampanyayı 15ine kadar uzattı

Bilgim var hocam 15 değil 18. Ama ben 15inde başvursam 3günde geçebilir miyim ondan şüpheliyim, bir arkadaşım 4günde geçti. 4 güne uzarsa patlar bana

Vodafone bayisi bana "geçiş tarihi değil, geçiş için yapılan başvuru tarihi önemli" dedi.
    Bence bir sor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sancez

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dionisus

quote:

Vodafone'a kaçmayalım diye uğraşıyolar zaten gidemiyorum 15 nisan'dan önce başka operatöre. Vodafone da 5 nisan'a kadar yapmış bunu kullanayım bari 3 ay, belki 3 ay sonra yeni bir şey çıkar

İşine yarar mı bilmem ama vdf kampanyayı 15ine kadar uzattı

Bilgim var hocam 15 değil 18. Ama ben 15inde başvursam 3günde geçebilir miyim ondan şüpheliyim, bir arkadaşım 4günde geçti. 4 güne uzarsa patlar bana

Vodafone bayisi bana "geçiş tarihi değil, geçiş için yapılan başvuru tarihi önemli" dedi.
    Bence bir sor.

Bayilere de tam güven olmuyo ki, ben gider sorarım farklı bir şey derler şimdi yine de bi sorayım

• avea bal paketim vardı ve tanımlı 100 mb da internetim varmış. haberim yok ama internetim olduğundan. 30 lira yükleme yaptım 20 lira bal a gitti,10 lira nete gitti. aradım müşteri hizmetlerini yok bişey yapamayız dedi ve paketi isterseniz şimdi iptal edeyim,bir daha yenilenmesin dedi. e sen iptal edince 100 mb ı kullanamicam para ödedim.
    ayrıca yeni müşterilere tanınan ayrıcalıklar bize tanınmıyor. bekle beni vodafone geliyorum.
  • Avea katlayan tarife kullanıyorum. Bu mesaj daha önceden gelmişti, 30 tl yükleyip bu mesajı EVET şeklinde cevapladım;

Her yöne 180 dakika (katlayan tarifeden) + her yöne 500 dakika + 1000 mesaj + 1 gb internet verdi :D
    (hattımda 7 tl kaldı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpjasper -- 18 Nisan 2013; 22:03:31 >
  • Arkadaşlar

İnternet+mesaj+konuşma olan En ucuz tarife hangisi

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Tarifeler/SuperIkili1GB

Bende bu paket var ama mesaj yok içinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: errorman_cem

quote:

Orijinalden alıntı: hunter_06

quote:

Orijinalden alıntı: nfsworld

quote:

Orijinalden alıntı: abilgen

quote:

Orijinalden alıntı: Gabriel+

quote:

Artık çok geç ...

Artık çok Geç.. Aynen...

artık çok gec vadofone akar:D

+1 güle güle avea

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hiçbir esprisi yok.

Bana gelen teklif şuydu:

Her yöne 5000sms, 500 dakika, 500mb internet. Ayda 20 Lira. Ve bitişi falan da yok, ben istediğim zaman biter. Tek istedikleri 24 ay taahhüt. E böyle bir kampanyada 24 ay kalmak bana göre hiç sorun değil. Tabii ki hemen atladım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 18 Nisan 2013; 22:20:48 >
  • http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/YeniMusterilereOzelYikilanPaket5000SMS

8 Nisan 2013 tarihi itibarıyla, numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Avea'nın bireysel faturasız tarifelerine gelen müşteriler her yöne 500 dakika, her yöne 5000 SMS ve 1 GB cepten internetten oluşan Yıkılan Paket yeni müşteri teklifinden faydalanabileceklerdir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avea'dan çok memnunum senelerce Turkcell full paketten iyi kazik yedim. gecen Haziran'da yıkılan 19 tl Lik pakete geçtim. İstanbul ici bir sıkıntı yok nette disarda kotu degil evdede wifi olunca sıkıntı olmuyor.

• yıkılan pakete gectim sesi de int.'i de idare eder ama sıkıntı paket bitince hizmetler kazık fiyattan devam ediyor ve her ay 1 paket alma hakkın var.

kısaca 15 gunde 500 dk'yı veya 1gb int.'i bitirdin babayı yedin, ay sonuna kadar yeni paket alamıyosun 48-49 l den yıkılan paket yıkan pakete donusuyor

ben haber verıyımde sonradan bilmiyoduk filan demeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnt-2 -- 18 Nisan 2013; 23:44:37 >
  • yıllarca avea kullandım 11 sene kadar.kamu 500 tarifesindeydim.geçen aylarda fazladan 65 mesaj çekmisim fatura geldi 2 katı.30 gelirken 60 geldi.kızdım numarayı turkcel kamuya tasıdım.her yöne 600 dakka 600 sms.kullanmadığın dakikalar devrediyo aveada öyle bisey yoktu mesala.sonra gülermisin ağlarmısın turkcelden yediğim kazığa bakınız.SADECE 63,05 KİLO BAYT(DİKKAT MEGABYTE)DEĞİL interente girmisim ve anında faturaya 5 tl geçirmisler.mh lerini arıyorum yok,bayiye gidiyorum yok.neymis 0-50 kb kullanırsan 1 tl 50 kb ı geçersen 5 tl yahu kafamı buluyolar.63 kb için 5 tl.sen benden o 5 tl yi alırsın turkcel ama bi daha beni NAH bulursun.işin çözümünü buldum cep telefonunu kırdım attım kullanmıyacam ulan.ulaşmak isteyen mektup yazsın,güvercin yollasın olmadı dumanla işaretleşelim.KARDEŞİM ÇAKAL BUNLAR ÇAKAL...YAZIKLAR OLSUN LAN TURKCEL SANA.63 KB İÇİN 5 TL HA.AL SANA 5 TL.K...MUN TURKCELİ AVEASI VODAFONU...
  • Aveanın 500dk+1000sms + 1gb net kapmanyası bitti mi?

1 senedir kullanıyordum, durduruldu mu yani?
  • ?
  • avea cepten daha hizli nete baglaniyor vodafone yerlerde

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.