Şimdi Ara

Avea'dan gelen mesaj ( AVEALILAR GELİN ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
2
Favori
16.637
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de yakın zamanda vodafone dan avea ya geçiş yaptım. Faturasız. Bu saattten sonra da faturalıyı düşünmüyorum.
  • bi dönem faturalı hatlar uygun oluyodu, soradan faturasız hatlar uygun olmaya başladı.
    Avea dan telefon aldım 2 yıl taht verme hatasında bulundum. Hatla ilgili sorun yaşamıyorum ama nerde kazık paket var onları alabiliyorum sadece.
    Sıf bu tutumlarına uyuz olduğum için tahtm biter bitmez hattı değiştiricem
  • BEN AVEA MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARADIM DEDİM BÖYLE BÖYLE ELİNİZDEKİ MÜŞTERİLERE KAMPANYANIZ YOKMU..VAR DEDİLER BİR SÖYLEDİ 45 TL LİK FALAN..DEDİMKİ YENİ GELENLERE 15-20 TL DEN VERİYOSUNUZ BİR SÜRÜ DAKİKA SMS İNTERNET..BİZİM GÜNAHIMIZ NEDİR..SONRA ŞİKAYET OLUŞTURUN DEDİM BU SEFERDE KIZ BAŞLAMAZMI PAPAĞAN GİBİ SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPILMAYACAKTIR EFENDİM BUNU HATIRLATMAK İSTERİM BİLMEM NE DİYE..BENDE DEDİMKİ SANANE KARDEŞİM SEN BENİM ŞİKAYETİMİ OLUŞTUR YÖNETİCİLERİN GÖRSÜN YETER DEDİM..BU SAATTEN SONRA DURMAM ZATEN DEDİM AVEA DA..SONRA KAPATTIK TELEFONU BAKTIM 4441500 ARIYOR..AÇTIM SAÇMA SAPA OTOMATİK TEKLİFLER SUNUYOR..KAPATTIM SURATINA..SONRA GİTTİM VODAFONE GEÇTİM..AĞIZLARINI AÇSINLAR BEKLESİNLER..VODAFONE 23 TL YE 500DK+1000SMS+1GB İNTERNETİ DEVAM ETTİRDİĞİ SÜRECE VODAFONE DAYIM..YAŞASIN VODAFONE..
  • şu an yıkılan paketi kullanıyorum yeterli bakiye olmadan sadece bu tarifeye geçiş yaparmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanarya_avcisi

BEN AVEA MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARADIM DEDİM BÖYLE BÖYLE ELİNİZDEKİ MÜŞTERİLERE KAMPANYANIZ YOKMU..VAR DEDİLER BİR SÖYLEDİ 45 TL LİK FALAN..DEDİMKİ YENİ GELENLERE 15-20 TL DEN VERİYOSUNUZ BİR SÜRÜ DAKİKA SMS İNTERNET..BİZİM GÜNAHIMIZ NEDİR..SONRA ŞİKAYET OLUŞTURUN DEDİM BU SEFERDE KIZ BAŞLAMAZMI PAPAĞAN GİBİ SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPILMAYACAKTIR EFENDİM BUNU HATIRLATMAK İSTERİM BİLMEM NE DİYE..BENDE DEDİMKİ SANANE KARDEŞİM SEN BENİM ŞİKAYETİMİ OLUŞTUR YÖNETİCİLERİN GÖRSÜN YETER DEDİM..BU SAATTEN SONRA DURMAM ZATEN DEDİM AVEA DA..SONRA KAPATTIK TELEFONU BAKTIM 4441500 ARIYOR..AÇTIM SAÇMA SAPA OTOMATİK TEKLİFLER SUNUYOR..KAPATTIM SURATINA..SONRA GİTTİM VODAFONE GEÇTİM..AĞIZLARINI AÇSINLAR BEKLESİNLER..VODAFONE 23 TL YE 500DK+1000SMS+1GB İNTERNETİ DEVAM ETTİRDİĞİ SÜRECE VODAFONE DAYIM..YAŞASIN VODAFONE..

Helal olsun hocam alkış

• quote:

Orijinalden alıntı: kanarya_avcisi

BEN AVEA MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARADIM DEDİM BÖYLE BÖYLE ELİNİZDEKİ MÜŞTERİLERE KAMPANYANIZ YOKMU..VAR DEDİLER BİR SÖYLEDİ 45 TL LİK FALAN..DEDİMKİ YENİ GELENLERE 15-20 TL DEN VERİYOSUNUZ BİR SÜRÜ DAKİKA SMS İNTERNET..BİZİM GÜNAHIMIZ NEDİR..SONRA ŞİKAYET OLUŞTURUN DEDİM BU SEFERDE KIZ BAŞLAMAZMI PAPAĞAN GİBİ SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPILMAYACAKTIR EFENDİM BUNU HATIRLATMAK İSTERİM BİLMEM NE DİYE..BENDE DEDİMKİ SANANE KARDEŞİM SEN BENİM ŞİKAYETİMİ OLUŞTUR YÖNETİCİLERİN GÖRSÜN YETER DEDİM..BU SAATTEN SONRA DURMAM ZATEN DEDİM AVEA DA..SONRA KAPATTIK TELEFONU BAKTIM 4441500 ARIYOR..AÇTIM SAÇMA SAPA OTOMATİK TEKLİFLER SUNUYOR..KAPATTIM SURATINA..SONRA GİTTİM VODAFONE GEÇTİM..AĞIZLARINI AÇSINLAR BEKLESİNLER..VODAFONE 23 TL YE 500DK+1000SMS+1GB İNTERNETİ DEVAM ETTİRDİĞİ SÜRECE VODAFONE DAYIM..YAŞASIN VODAFONE..

Aynen bende kaç kere çekmiyor diye şikayet başvurusu yaptım, orada çalışmamız var dediler. 8 ay geçti tık yok. Zaten vodafonden geçmiştim şimdi şükürler olsun ki 30 Mart tarihinde tekrar vodafone dönüyorum. Allah Avea'lıya sabır versin.

• quote:

Orijinalden alıntı: dimsum

quote:

Orijinalden alıntı: husock

quote:

baktılar millet vodafone a geçiyor.. eski müşterileri kaçırmayalım..

vodafone da ne var hocam iyi __???

http://forum.donanimhaber.com/m_72867799/mpage_1/key_/tm.htm VODAFONE KAMPANYASI SANIRIM BUNU SORDUNUZ..

yaw 26 yaş aştı diyor... onu napcaz.. 30 olduk biz.. bizde geçsekmi nasıl geçccez ???

• quote:

quote:

quote:

quote:

vodafone da ne var hocam iyi __???

http://forum.donanimhaber.com/m_72867799/mpage_1/key_/tm.htm VODAFONE KAMPANYASI SANIRIM BUNU SORDUNUZ..

yaw 26 yaş aştı diyor... onu napcaz.. 30 olduk biz.. bizde geçsekmi nasıl geçccez ???

26+'ya da var, ama 4 lira farkla 23 liraya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Olan turkcelle oldu. Kazanan vodafone olacak son kampanyalar sonucunda

• turkcell köşe olmuş, sömürüyo milleti, bizim kiler de hiç tepki yok
  • Avea da tarifem buydu. Vodafone a geçtim. Evde 3g çekmiyor. Sim kart edge de bile ısınıyor. Masada lambalı amfi var telefon sinyalinden etkileniyor baya. Aveada gıkı çıkmazken vodafoneda sürekli cızırtı var. Baz değişikliğinden kaynaklanıyor sanırım şarjada etkisi var.

Turkcell şu paketlerin yarısını aynı fiyata verse ona geçerim.

Ekleme: Mail atmıştım biraz önce aradılar. Yeni baz istasyonu kuracaklarmış bizim bölgeye. Planlamada varmış zamanı belli değilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Söylev -- 28 Mart 2013; 16:28:29 >
  • Ben hattımı ta Aria iken almıştım 12-13 sene oluyor sanırım hala Avea kullanıyorum.Ankara'nın göbeğinde Çankaya'da çekmiyor.Ben de Vodafone'a geçmeyi düşünüyorum ama oldum olası Telsim ve Vodafone'a hiç ısınamadım..
  • Evet çok geç artık bende vodafone a geçtim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gabriel+

quote:

Artık çok geç ...

Aynen..

• turkcell aradı.

15tl her yöne 400dk

25tl sınırsız internet diyor.

40tl ediyor toplamda.

"vodafona geçiyorum 19tl 500dk+1000sms+1gb veriyor, siz 40 tl istiyorsunuz 30 yapın geçiyorum." dedim.

cevab veremedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Söylev

Avea da tarifem buydu. Vodafone a geçtim. Evde 3g çekmiyor. Sim kart edge de bile ısınıyor. Masada lambalı amfi var telefon sinyalinden etkileniyor baya. Aveada gıkı çıkmazken vodafoneda sürekli cızırtı var. Baz değişikliğinden kaynaklanıyor sanırım şarjada etkisi var.

Turkcell şu paketlerin yarısını aynı fiyata verse ona geçerim.

bi konuda biri yazmıştı, 500dk 1000 sms 500mb neti 26 tl ye önerdiler diye, aradım tceli var mı böyle bişey diye, yok demediler ama size yaparız da demediler iyi o zaman ben de 13 senlik hattımı taşıyorum dedim, işte sizi kaybetmek istemeyiz falan fistan.. la madem böyle bi tarife var, ben de yararlanayım, yararlanandan ne eksiğim var. bu konuşma üstüne 3 ya da 4 kere sözde fatura danışmanı denen biri aradı, nie beğenmiysunuz nesi hoşunuza gitmiyor şuanki tarifeniz şeklnde geyik sorular sordu, ben de cevap vereyim senin soruna diyerek, gittim taşıma başvurusu yaptım. artık iyi ya da kötü mü yaptım bilmem de, girdik bi yola. 500dk 500 sms 1 gb neti 30 tl ye yapsa devam ederdik, hazır kartlılara 20 tl yükle 8 le çarpayım 9 a böleyim dakikası 10 kuruşa konuşturayım geyikleri yapacaklarına az düzgün bişeyler yapsalardı keşke.

• Avea da son 12 saat 10 dakikam. Nerde kampanya varsa o hatta geçeriz, fanatik olmaya gerek yok
  • vodafonun telsim çıkalıdan beri 15 senedir faturasız abonesiyim
    iyi de hep TL yükledik yükledik hiç bir avantajını göremedik!!

eğer her yöne 500 dakika, 1000 sms ve 1 gb kendi sadık vefakar eski abonelerine kampanya yapıp vermezse aveaya geçeceğim

avea bile kendi aboneleri başka yöne geçmesin diye "her yöne 500 dakika, 1000 sms ve 1 gb" tarifesini "size özel" sms kampanyası ile bugünden itibaren göndermiş avealı herkese

yetti bea vodafone! yıkarım yakarım seni bak geçerim bak aveaya ha!

• avea'da konuşamıyorken 50-55tl fatura veriyordum. turkcelle'e geçtim. kazıkçı fln ama en azından 10tl için işkence yaşamıyorum.

avea barcelona modem aldım. barcelona'nın her golü için 100mb yükleyeceklerdi. onda da 2 aydır barcelona'nın gollerini yüklemeyi kesmişler. faturalar kol gibi girince farkettim. öteki ay avea jet modem'e de veda ederek avea defterini topyekün kapatmış oluyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atmosphere -- 28 Mart 2013; 17:54:28 >
  • Bana uygun paketleri yokmuş, dün vodafone'a başvurumu yaptım.
    Güle güle avea.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.