Şimdi Ara

AVEA'da mesajlarım gitmiyor, (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
1
Favori
33.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu tür bedava sms kampanyası olan başka şebeke varmı acaba ?
  • ben ankaradayım ve burda (keçiörende) her şey normal.
    aveadan şikayeti olan arkadaşlar sadece şebeke içi mesaj için ve bir kaç kişi için kullanıyorsanız topluca tcell kampuscell e geçip ayda 90 kontöre ya da topluca vodafone a geçip ayda 60 kontöre rahatça mesajlaşabilirsiniz.
    ancak tüm operatörlerde zaman zaman aksaklıklar olabiliyor. seçim size kalmış...
  • Bakın şimdi normal. Çatır çatır mesajlar gidiyor geliyor. Hey Allah'ım yaa..
  • 21-01 arası hatlarda sorun var ya aksam musterı hızmetlerını aradım. 3 dk fılan bekledım kımse gecmıo durmadn muzık calıyo. Oraya buraya reklam vereceklerıne alt yapıyı gelıstırseler keske ama nerde. Bide dun mail attim. Gelen cevaba bakın

AVEA'da mesajlarım gitmiyor,
  • avea bi an önce düzeltmeli su sms derdini,yoksa baya müşteri kaybetçek gibi gözüküyor.
  • bır yahudı atasozu ucuz mala para verecek kadar zengın degılım turkcell kullancan rahat etcen ne msj sorunu nede cekmeme sorunu var avea ve vodafone 10 yıl ıcınde tam duzelır dıyorum ben 15 senelık turkcell hala yatırım yapıyor ve hala baz ıstasyonu dıkıyor anlayın artık olayı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Anumis

21-01 arası hatlarda sorun var ya aksam musterı hızmetlerını aradım. 3 dk fılan bekledım kımse gecmıo durmadn muzık calıyo. Oraya buraya reklam vereceklerıne alt yapıyı gelıstırseler keske ama nerde. Bide dun mail attim. Gelen cevaba bakın

AVEA'da mesajlarım gitmiyor,

şu maile verdikleri cevaba bak
    az kalsım mesaj çekmeyi tarif edeceklermiş
    "telefonunuzun mesaj bölümüne girin yeni mesaj oluşturu seçtikten sonra telefonunuzun
    üzerindeki tuşlarla istediklerinizi yazın daha sonra göder tuşuna basın......
  • quote:

Orjinalden alıntı: Giray Han

yemin ederim tam bir rezillik...

kız msj atıyor , bende atıyorum ama benimkiler ya iletilmiyor yada gönderilemedi diyor...

ondan snra kız birdaha msj atıyor , sen benimle ilgilenmiyorsunda telefona bakmıyorsunda mesajlarıma cvp yazmıyorsunda vb....

deli olcam harbiden.

bende de durum farksız... kız msj atıyor benımle ılgılenmıosun vs..vs....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDKAYA -- 27 Haziran 2008; 0:31:42 >
  • up
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tornedo
    up

Hönk..
  • Ulen konu 2007 ve halen sms lerimiz gitmiyor iyi mi
  • kuzenle buluşacaz msj atıyorum cvp vermiyor neyse buluşuyoruz aa senden msj geldi diyor lanet olsun böyle hatta ! vodafona geçecem yakın zamanda
  • telefonu kapatıp acınca 2 tane mesaj gidiyo 3. mesj gitmiyo we hiç bi işlem yapamıyorum neden olabilir acil yardım istiyorumm
  • Ağlama duvarına dönmüş buraı
  • Benim mesajlarım anında gidiyor sizin sorununuz telefonunuzda
  • Aynen kardeş yha manita öldürecek beni nie msj atmıyon die ben böle hattın taaaaaaaa...............................................................................
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.