Şimdi Ara

avea akıllı kamu tarifesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
1
Favori
24.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sabah itibariyle numara taşıma yoluyla başka bir GSM operatörüne geçtim.

İlgili arkadaşlara teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesutgul

Ha, bu arada, önemli bir benzerlik var:

(Eski) HerYöne Kamu Tarifesi:
    "Tarife kapsamında sunulan 1 GB yurt içi veri kullanımı Internet APN ve WAP APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır."

(Yeni) Akıllı Kamu Tarifesi:
    "Tarife kapsamında sunulan 2 GB cepten internet kullanımı yurtiçinde Internet APN ve WAP APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır."

Güzel değil mi?
    Neymiş?
    İnternete 3G hızında bağlanamıyorsunuz, her ikisinde de.
    2G hızında, yani, en fazla 128Kb/s hızla bağlanabilirsiniz.
    Öyle 7.2 Mb/s falan beklemeyin.

hocam suan aktif olarak kullaniyorum avea hatlari aradigimda 3000 dakikadan dusuyor.

2 gb interneti 3g hizinda kullaniyorum.

bu yazdiklarim sizi ikna etmiyorsa dahada birsey demiyorum.

diger operatorlerde uygun turkcell kamu 1gb internet 14.90tl vodafone kamu 30tl avantaji sms ucretsiz kamulularla.

benim cevremdekiler cogunlukla avea kullandigi icin mecbur avea kullaniyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 22.07.2012ye kadar kullanabileceginiz SabitHat+DigerOperatorYonu 368DKniz, Sebekeici 2691DKniz kaldi.Son 48 saat harictir.

aha buda ispati 300dk kendi kendimle konusamiyacagim icin senin tezin ispstli olarak curuyor.(benim haricimde konustuklarimdan hicbiri bu tarifede degil)

• Merhaba,

Belirtmiş olduğunuz Akıllı Kamu tarifesinde;

Aylık 35 TL Ücretle Tarife kapsamında verilen şebeke içi 3.000 dk görüşme süresi sadece bu tarifeyi kullananlar için değil, Avea hatları

yönüne yapılan aramalar için geçerlidir.Yurt içi Ev/iş, diğer operatörler yönüne yapılan aramalarda tarife kapsamında verilen Heryöne 500 dakikadan düşmektedir.

Ayrıca 8 Nisan 2012 itibariyle iptal edilen faturalı hatların son faturalarına 8,31TL’lik hat iptal bedeli yansıtılacaktır. Hat iptal bedeli tutarı,

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenmiş bir ücret olup, daha önceki süreçte uygulanmamaktaydı.

Bu ücret, operatörü kullanma bedeli olarak değerlendirilebilir; benzer şekilde yeni hat tesisi ile hat alan müşteriler tüm operatörlere kullanım bedeli olarak açılış ücretleri ödemektedir.

Bilginize sunarız.
  • Sayın Avea Destek,

Tarife şartları ile ilgili bir iki sorum var, yardımcı olabilirseniz sevinirim:

"Tarife kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar, yurtdışına, 500 Avea Müşteri Hizmetlerine, özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları, faks, data ve WAP aramalarını kapsamamaktadır."

Burada maddede WAP aramasından kasdedilen nedir ?

"Tarife kapsamında sunulan 2 GB cepten internet kullanımı yurtiçinde Internet APN ve WAP APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır."

Internet APN ve WAP APN dışında internet e bağlanma imkanı var mı ki ? Bir de bu iki access point in tam olarak farkını açıklayabilir misiniz?

2GB limit dahilinde, cep telefonunu modem olarak kullanma yani PC/tablet i bluetooth üzerinden telefona bağlayıp, telefon üzerinden internete çıkma şeklinde kullanım mümkün müdür?

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i386 -- 5 Temmuz 2012; 21:16:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AveaDestek

Merhaba,

Belirtmiş olduğunuz Akıllı Kamu tarifesinde;

Aylık 35 TL Ücretle Tarife kapsamında verilen şebeke içi 3.000 dk görüşme süresi sadece bu tarifeyi kullananlar için değil, Avea hatları

yönüne yapılan aramalar için geçerlidir.Yurt içi Ev/iş, diğer operatörler yönüne yapılan aramalarda tarife kapsamında verilen Heryöne 500 dakikadan düşmektedir.

Ayrıca 8 Nisan 2012 itibariyle iptal edilen faturalı hatların son faturalarına 8,31TL’lik hat iptal bedeli yansıtılacaktır. Hat iptal bedeli tutarı,

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenmiş bir ücret olup, daha önceki süreçte uygulanmamaktaydı.

Bu ücret, operatörü kullanma bedeli olarak değerlendirilebilir; benzer şekilde yeni hat tesisi ile hat alan müşteriler tüm operatörlere kullanım bedeli olarak açılış ücretleri ödemektedir.

Bilginize sunarız.

İyide zaten verginin verginin vergisini ödüyoruz be kardeşim bu 8.31 tl nerden çıkıyor???? Hak mıdır bu şimdi? İstediğim zaman iptal ederim istersem etmem.Niye devlet herşeyden vergi alma çabasındaki?? Bu kadar fakir bir ülke miyiz biz? Bu kadar aç mıyız??
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesutgul

Ha, bu arada, önemli bir benzerlik var:

(Eski) HerYöne Kamu Tarifesi:
    "Tarife kapsamında sunulan 1 GB yurt içi veri kullanımı Internet APN ve WAP APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır."

(Yeni) Akıllı Kamu Tarifesi:

Güzel değil mi?
    Neymiş?
    İnternete 3G hızında bağlanamıyorsunuz, her ikisinde de.
    2G hızında, yani, en fazla 128Kb/s hızla bağlanabilirsiniz.
    Öyle 7.2 Mb/s falan beklemeyin.

Avea akilli kamu kullaniyorum buyrun ss konussun

avea akıllı kamu tarifesi

• akıllı kamu tarifesinde 12 ay taahhüt verip indirim alan var mı ? bir arkadaşımı arayıp %10 indirim yapmışlar %10 dan fazla indirim alan var mı bende ona göre pazarlık yapacağım ....
  • valla ben iptal ettircem dedim baya bi konuştum 4 tanede hattım vardı %50 indirim akıllı kamu tarifesi 17,50+11sms=29 lira 5 liraya heryöne 100 paketi alcam 35 40 lira mis gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimoz_33

valla ben iptal ettircem dedim baya bi konuştum 4 tanede hattım vardı %50 indirim akıllı kamu tarifesi 17,50+11sms=29 lira 5 liraya heryöne 100 paketi alcam 35 40 lira mis gibi

bize niye böyle ind. Vermiyorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu tarifede avea yonune 3000 dk bittikten sonra yapılan avea gorusmeleri 500 dk dan mı duser yoksa ayrıca faturalandırılırmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: karafaruk19

quote:

Orijinalden alıntı: kerimoz_33

valla ben iptal ettircem dedim baya bi konuştum 4 tanede hattım vardı %50 indirim akıllı kamu tarifesi 17,50+11sms=29 lira 5 liraya heryöne 100 paketi alcam 35 40 lira mis gibi

bize niye böyle ind. Vermiyorlar

eee hocam ayarı iyi çekemiyon demek oda sende kalmış geçen sene ben her yöne kamu yu %75 indirimli kullandım 8,75 ödüyodum:D
  • az önce bende bu tarifeye geçtim, akıllı yazıp 2010'a mesaj attım, 15 saniyede onay mesajı geldi, daha önce kamu 300plus tarifesi kullanıyordum, dakika olarak yetiyor ama aynı paralara 2 gb internet paketide almış olduk, mantıklı gibi görünüyor ama uygulama nasıl görelim bakalım, bi sorum olacak bu arada avea müşteri hizmetleri ve 444'lü numaralara yapılan aramalar dakikalarımızdan mı düşüyor yoksa ayrı ücretlendirmesimi var ? tşk.
  • ben kamu 300 kullanıyorum.aylık %25 indirimim var. bu tarifeye geçersem bu indirim devam eder mi,tarife değiştirdiğim için indirim iptal mi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s&m

ben kamu 300 kullanıyorum.aylık %25 indirimim var. bu tarifeye geçersem bu indirim devam eder mi,tarife değiştirdiğim için indirim iptal mi olur.

indirimin aynen devam eder
    ben 2 ay oldu geçelı 28 tl fatura ödedım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

quote:

Orijinalden alıntı: s&m

ben kamu 300 kullanıyorum.aylık %25 indirimim var. bu tarifeye geçersem bu indirim devam eder mi,tarife değiştirdiğim için indirim iptal mi olur.

indirimin aynen devam eder
    ben 2 ay oldu geçelı 28 tl fatura ödedım.

çok teşekkür ederim cevabınız için
  • bu kampanya devam ediyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

bu kampanya devam ediyor mu?

biraz önce müşteri hizmetleriyle görüştüm devam ediyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavi_06

bu iyi haber peki biz bu pakete ek mesaj paketi alabiliyormuyuz 3-5 liraya hiç mesaj olmadan da olmaz ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

quote:

Orijinalden alıntı: mavi_06

bu iyi haber peki biz bu pakete ek mesaj paketi alabiliyormuyuz 3-5 liraya hiç mesaj olmadan da olmaz ki.

evet sms paketleri alabiliyorsunuz.

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/Faturali/Mesajlasma
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.