Şimdi Ara

AVEA 150/25 ANNELÜTFEN İNDİRİM KODU 3 Nisan-3 Mayıs 2015

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.615
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    * Kampanya 3 Nisan-3 Mayıs 2015 tarihleri arasında annelutfen.com’daki Kraft marka ve hediye çekleri ürünler dışında tüm ürünlerde geçerlidir.
    • Kampanya kapsamında Avea müşterilerine özel annelutfen.com'da 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 25TL indirim uygulanacaktır.
    • Kampanyadan faydalanmak için ANNE yazıp 5060’a sms gönderilmesi ve indirim kodu alınması gerekmektedir.
    • Kampanyaya katılım mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 5060’a gönderilen kısa mesajlar KDV ve ÖIV dahil 34 kuruş olarak ücretlendirilir. Avea kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.
    • Annelutfen.com'da ödeme işlemi sırasında "indirim kodu" bölümüne indirim kodunuzu girip, "EKLE" tuşuna basarak indirimden yararlanabilirsiniz.
    • İndirim kodu tek kullanımlıktır. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
    • Avea ve Annelutfen kampanya süresini genişletme, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar.
    • Kupon kodları Kraft, Hediye Çekleri geçerli değildir.

EDİT: WORLD kart nisan ayı kampanyası çerçevesinde seçili internet siteleri arasında annelütfen 6x100 50 tl puan ( 8 tl alışveriş başına)
    %4 avantajix (4,50 tl geri ödeme veriyor)
    MAXİMUM kart 200'e 20 tl puan ile de birleşebilir ama oran olarak world daha karlı!!!

ne olur 150 tl 113'e düşer benim hesaba göre
     AVEA 150/25 ANNELÜTFEN İNDİRİM KODU 3 Nisan-3 Mayıs 2015

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi valihalil -- 9 Nisan 2015; 13:51:40 >

• yalnız ben avea fırsat uygulamasından kodu aldım ama bir türlü indirimi vermedi
    acaba sms mi göndermeden düşmüyor?
  • word değil de alışverişi 200 e tamamlayıp ödemeyi iş bank maximum ile yaparsanız 20 puan da ordan gelir.
    http://www.annelutfen.com/annelutfen-isbank-maximum-kampanya
    Yani 200'e 45 olur
  • Kıdemli Yarbay kullanıcısına yanıt
    oranları hesapladığımda world %25 civarında çıkıyor
    maximum %22,5 yapar
    maximum ve world kredi kartı kampanyaları ile sıcak fırsat
    ah birde kodu kabul etse uyuz oldum avea da genelde sorun çıkarıyor
    geçen ay turkcell vardı hem 2222 ye gönderiyorduk ücretsizdi sms si
    hemde hiç sorun yaşamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi valihalil -- 9 Nisan 2015; 13:46:10 >
  • SMS GÖNDERDİM VE GELEN KODU GİRDİM OLDU
    UYGULAMADAN ALINAN KODLAR GEÇERSİZ DİYOR
    SMS ŞART
  • Bir kez alışverişim oldu iptal ettim 10 iş gününde para iade edilecek dediler ve tam 10. güne kadarda beklediler işim olmaz artık.
  • ilk alışverişim de tiny love 3 ana kucağı aldım, teşhir ürün gönderdiler bilginiz olsun
  • benim tek yaşadığım sorun kutudan pişik kremi eksik çıktı mesaj yazdım cevap bile vermediler
    world seçili siteler arasında olmasa yaklaşmam bile
    bebek bezi alacağım
  • genelde biraz geç gönderirler ama gönderiler. acelesi olanlar bunu göz önünde bulundursun.
  • Annelutfen nedir ya

Daha iyi bi isim bulamamislar mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.