Şimdi Ara

avast

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • s.a beyler avast yükledim ama avastı aktif edemiyorum kaspersky yüklü diyo ama kasper skyıda bulamadım program ekle kaldır c'de filan hiçbirşeyde bulamadım nasıl silebilirim onu
     avast

• arkadaşım öncelikle bazı antivirüs proğ. çakışabiliyor, sizede rast gelmiş
    http://www.inndir.com/program.php?id=27646 bunu kurun ve bunula kaldırmayı deneyin
    kaspersky in kayıtlarını kayıt defterinden silin
    http://www.inndir.com/program.php?id=29518 bundan faydalanabilirsiniz
  • tamam deniyim sağol
  • sana tavsiyem bütün virüs yazılımlarını kaldır makinandan yerine nod32 ve ewido security suite programlarını kur kafan rahat etsin nod32 antivirüs programıdır makinayı kasmaz diğeri ise spay virüslerinde çok etkilidir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mehmetclk

sana tavsiyem bütün virüs yazılımlarını kaldır makinandan yerine nod32 ve ewido security suite programlarını kur kafan rahat etsin nod32 antivirüs programıdır makinayı kasmaz diğeri ise spay virüslerinde çok etkilidir.

benim bildiğim NOD32 kasıyor makinayı, ama sisteme göre farklılık gösterir bu durumda anlaşılan sisteminiz oldukça iyi
    Antivirüs yazılımı olarak AVG free edit. veya Avastın pro versiyonunu
    SPY için: AVG antispyware veya AD-aware se personal
  • quote:

benim bildiğim NOD32 kasıyor makinayı, ama sisteme göre farklılık gösterir bu durumda anlaşılan sisteminiz oldukça iyi

yanlış biliyosun NOD32 kasmaz makinayı. en az zorlayan nod32 dir hatta. düşün evde eski celeron466 bi makina var ondada nod32 yüklü o bile kasılamıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kicker -- 2 Şubat 2007; 16:28:19 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: pc-system1

quote:

Orjinalden alıntı: mehmetclk

sana tavsiyem bütün virüs yazılımlarını kaldır makinandan yerine nod32 ve ewido security suite programlarını kur kafan rahat etsin nod32 antivirüs programıdır makinayı kasmaz diğeri ise spay virüslerinde çok etkilidir.

arkadaşım yanlış biliyorsun bütün antivirüs ve spay programlarını denemiş ve kullanmış biri olarak NOD32 ve Ewido security ısrarla tavsiye ediyorum.Makinamda her ikiside yüklü ve çok rahatım celeren 2400 makinada bile kolaylıkla kullanabilirsin bunları.Önce kur makinana dene ondan sonra aradaki farkı görüp buraya yazarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetclk -- 2 Şubat 2007; 16:53:45 >

• Spy İçin: Spyware Doctor
    Virüs İçin: Kaspersky & Nod32 & Avast
  • quote:

Orjinalden alıntı: Peçito

Spy İçin: Spyware Doctor
    Virüs İçin: Kaspersky & Nod32 & Avast

sende vur bir yandan
  • pc-system1 kimsenin vurduğu yok yaa . burası bi forum ve herkes bildiklerini paylaşarak doğruyu bulmaya çalışıyo. şaka yaptığını biliyorum ama sakın düşünme öle bişey
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kicker

pc-system1 kimsenin vurduğu yok yaa . burası bi forum ve herkes bildiklerini paylaşarak doğruyu bulmaya çalışıyo. şaka yaptığını biliyorum ama sakın düşünme öle bişey

olur mu hocam, olur böyle şeyler
  • arkadaşlar adam nesormuş siz program derdine düşmüşsünüz . arkadaş daha kasperskyi kaldırmadan başak program yüklemeyekalkmış. gogledan kasperskyinin kaldırma programı nı bulup ondan sonra yeni virüs programı yükle.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.