Şimdi Ara

Av için yivsiz nasıl tüfek alınır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yivli nin harcı çok pahalı olduğundan yivsiz bakıyorum. Superpoze yarım otomatik ve pompalı arasında kaldım. Genel av için en uygunu nedir. Ayrıca fişek kapasitesi 3 ile sınırlanmış diye duydum böyle bir şey varmı? Fiyat olarakda uygun bişey istiyorum ama kaliteli ürüne daha fazla veririm. Bir kez alıp kullanmak istiyorum yıllarca, en ucuzunu alıpta elimde kalmasını istemiyorum. Tavsiyeleriniz ? Namlusu uzun olması tercihimdir dar şok da takmayı düşünüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Av tüfeği ya poze dir ya çifte. Domuz avıda düşünyorsanız o zaman yarı otomatikte eklenir seçenekler arasına. Huğlu, ata arms, armsan ın tüfekleri iyidir üzmez. Biraz daha uygun isterseniz kral ve hatsanlara bakın. Ama kalite istiyorsanız beneli ve beretta. Evet av için yasal kapasite maksimum 2+1 dir. Tüfeğiniz yarı otomatikse muhakkak takoz olması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoltAction -- 2 Aralık 2018; 20:56:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BoltAction kullanıcısına yanıt
    2000 tl altı yarı otomatik öneriniz varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: korayreyiz

2000 tl altı yarı otomatik öneriniz varmı?
    Ata neo, armsan phenoma.

Yarı otomatiğin yasal olarak çifteden farkı olurmu. Ayrıca kapasitesi 3 fişekten fazla olması sorun olurmu? Duyduğuma göre 15 temmuzdan sonra limit gelmiş. Namlu uzunluğu ve şok tavsiyeniz var mı? Ben daha uzağa vurmak istiyorum ama yivli harcı çok pahalı geldi

• 2+1 kapasiteyi geçmedikçe yarı otomatikte sıkıntı olmaz. Bunu geçerseniz ve yakalanırsanız ciddi cezalar var. Tüfek bile gidebilir. Avcılıktada pek etik olduğu söylenemez yüksek kapasitenin. Hayvanında kaçma şansı olmalı. kapasite limiti hep vardı, 15 temmuz ile ilgisi yok. Tüfeği zaten av harici bir amaçla alıyorsanız kapasite sınırlaması yok. Tek kurşun atacaksanız slug namlu alabilirsiniz. Namlu boyunun mesafeyi doğru orantılı olarak etkilediği bir gerçektir ama uzun namluda manevra kaabiliyetini kısıtlayabilir. Şok konusuna gelince, zaten ya kutu içeriğinde çıkar çeşitli numaralarda yada uygun fiyata amaca göre siz alabilirsinşz.

Yani aldığım tüfeğe sadece 3 fişek koyabilirim en fazla?

• quote:

Yani aldığım tüfeğe sadece 3 fişek koyabilirim en fazla?
    Sadece av yaparken.

Slug namlu yivli silah olarak sayılır mı? Ayrıca pistol grip denilen tabanca kabzeli silahlar yasal olarak sorun çıkarır mı? Optik ,aksesuarlarda ve kullancağım fişeklerde limitleme varmıdır? şu an kyk kredisi alıyorum öğrenci olarak bu borç gözüküp lisans almamı engellermi?

• quote:

Slug namlu yivli silah olarak sayılır mı? Ayrıca pistol grip denilen tabanca kabzeli silahlar yasal olarak sorun çıkarır mı? Optik ,aksesuarlarda ve kullancağım fişeklerde limitleme varmıdır? şu an kyk kredisi alıyorum öğrenci olarak bu borç gözüküp lisans almamı engellermi?
    Slug namlu yivli değildir, pistol grip bir tüfek alabilirsiniz, lazer harici nişan tertibat ve aksesuarlarını kullanabilirsiniz, bu aksesuar ve fişeklerde herhangi bir limitleme yoktur. Kyk yı bilmiyorum ama 100 lira üzerinde vergi borcunuz var ise tüfeğe ruhsat çıkaramassınız.

Sağolun verdiğiniz bilgiler için

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.