Şimdi Ara

AUTOWAX'tan hiç memnun kalmadım (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
1
Favori
19.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • biraz hort olacak ama adanadaki (metropark hast. ordaki) autowax'dan çok memnunum. 1 yıldır aracımın her şeyini autowax'da yaptırıyorum. aracıma hiç zarar gelmedi, aksine çok büyük yararını gördüm. 10 metre yanındaki sonax full pakete 1000 küsür lira çekerken adamlar 450 liraya yapıyorlar. malzemeleri kaliteli, işçilikleri de iyi. satış görevlileri, işletmeciler hoş sohbet. 1 kere full paket yaptırdım sonra 1 kere boya koruma ve bir ton yıkama. hepsinden memnun kaldım. öneririm.
  • Antalyadakını deneyen var mı_
  • Komple bakım için bilmiyorum ama iç dış yıkama için mahalle aralarındaki isimsiz yıkamacaları tavsiye ederim. Özellike Car-Wax'ın Neomarin ve Tersane istasyonlarından uzak durun. Neomarin deki CarWax rezil bir iç temizlik yaparken plus puan olarak arkadaki orjinal paspası deldi. Bugün de Tersane arkasındaki Car-Wax a götürdüm. Arabanın içini silmemişler bile. Kapı içleri olduğu gibi tozdu. Diğer istasyonlarını bilmiyorum ama Neomarin ve Tersane istasyonları rezil ötesi.
  • batıkenttekinde detaylı komple iç temizlik yaptırdım 350 tl idi %50 indirimle 175 tl verdim . hiç memnun kalmadım ön göğüsteki lekeleri bile kendim elimle sürterek çıkardım onlar birşey yapmamışlardı, bagaj ıslak kalmış leş gibi bir haftada ancak kurudu, nem kokusuda cabası. hiç tavsiye etmiyorum.
  • ciddi anlamda memnun kalan var mı ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: individual

bir kere gaza gelip bostancıda autowax da aracımı yıkattım.

baktım bir sürü şey yazıyor.
    yeni sünger
    arıtılmış su
    vs.. vs..
    25 YTL

e dedik bi deneyelim.

aracı olduğu gibi bırakmamı söylediler.
    iyi dedim indim arabadan.(araba çalışıyor)

aracın içine eleman bindi.çalışan aracı çalıştırmaya çalıştı.
    öyle bir ses çıktı ki arabadan içim gitti.

neyse adam aldı götürdü yıkama yerine.
    bi ileri bir geri bi ileri bi geri.
    adam resmen oyun oynuyor arabayla.
    üzerine doğru yürüdüm oyun oynama diyecektim.
    neyseki o anda park edebildi ve de el frenini araç hareket ederken sonuna kadar çekti.

içim bir kez daha cız etti.
    her parçasını alnımın teri ile aldığım aracım resmen can çekişiyor ne idiğü bilinmezin elinde.

içeride gazete okuyayım dedim.
    bir bayan geldi.internete girecek.
    (çay kahve internet koymuşlar bekleme salonuna)

bayan yanlışlıkla kahvesini bilgisayar masasına döktü.
    eli yandı.
    orada sorumlu olan başka bir bayan bir telaş bir telaş.

tühh pc leri yeni almıştık.
    nasıl olacak şimdi.
    o çalışmıyo bu çalışmıyo

iyicene gerildim.

neyse gazete okurken aracın bittiğini söylediler.
    eleman para ister gibi son bir kez aracı aracı hışımla temizlemeye çalışıyor.
    yer miyim?
    para istiyor akıllı.

araca şöyle bir göz gezdirdim.
    aracın tampon altlarında su değmeyen yerler vardı.
    eve geldiğimde dikiz aynalarımda kalan sular kapılarda rüzgarın etkisi ile iz yapmışlardı.
    10 dakika bahçede nemli bez ile sildim.

uzun yazdım ama yaşadıklarımda en ufak bir abartma yok.
    auto wax, ziebart,sonax marka önemli değil.
    mahalledeki oto yıkamacı daha iyi aracı temizleyebilir.

önemli olan isim değil.
    önemli olan çalışanın ehil olması

her gittiğimde benzerlerini yaşıyorum. toplam on metre gidip park edecek arabayı 20 manevra yapıyor ani frenler vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: opelmania

quote:

Orijinalden alıntı: individual

bir kere gaza gelip bostancıda autowax da aracımı yıkattım.

baktım bir sürü şey yazıyor.
    yeni sünger
    arıtılmış su
    vs.. vs..
    25 YTL

e dedik bi deneyelim.

aracı olduğu gibi bırakmamı söylediler.
    iyi dedim indim arabadan.(araba çalışıyor)

aracın içine eleman bindi.çalışan aracı çalıştırmaya çalıştı.
    öyle bir ses çıktı ki arabadan içim gitti.

neyse adam aldı götürdü yıkama yerine.
    bi ileri bir geri bi ileri bi geri.
    adam resmen oyun oynuyor arabayla.
    üzerine doğru yürüdüm oyun oynama diyecektim.
    neyseki o anda park edebildi ve de el frenini araç hareket ederken sonuna kadar çekti.

içim bir kez daha cız etti.
    her parçasını alnımın teri ile aldığım aracım resmen can çekişiyor ne idiğü bilinmezin elinde.

içeride gazete okuyayım dedim.
    bir bayan geldi.internete girecek.
    (çay kahve internet koymuşlar bekleme salonuna)

bayan yanlışlıkla kahvesini bilgisayar masasına döktü.
    eli yandı.
    orada sorumlu olan başka bir bayan bir telaş bir telaş.

tühh pc leri yeni almıştık.
    nasıl olacak şimdi.
    o çalışmıyo bu çalışmıyo

iyicene gerildim.

neyse gazete okurken aracın bittiğini söylediler.
    eleman para ister gibi son bir kez aracı aracı hışımla temizlemeye çalışıyor.
    yer miyim?
    para istiyor akıllı.

araca şöyle bir göz gezdirdim.
    aracın tampon altlarında su değmeyen yerler vardı.
    eve geldiğimde dikiz aynalarımda kalan sular kapılarda rüzgarın etkisi ile iz yapmışlardı.
    10 dakika bahçede nemli bez ile sildim.

uzun yazdım ama yaşadıklarımda en ufak bir abartma yok.
    auto wax, ziebart,sonax marka önemli değil.
    mahalledeki oto yıkamacı daha iyi aracı temizleyebilir.

önemli olan isim değil.
    önemli olan çalışanın ehil olması

her gittiğimde benzerlerini yaşıyorum. toplam on metre gidip park edecek arabayı 20 manevra yapıyor ani frenler vs.

Tabi bu yazdıklarım 5 sene önce idi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kampanya kodu alacaktım. dedim bi internette arayayım autowax ı iyiki almadım. Ayrıca şikayetvar sitesinde de baya bir şikayet var.
  • Arkadaşlar merhaba. Ben Adana AUTOWAX CAR CARE UYGULAMA MERKEZİ nden Onur. İşletme 11.04.2014 tarihinde el değiştirdi. Profesyonel ekibimizle sizlere daha iyisini sunabilmek için hizmet vermekteyiz.Yeni devralmış olduğumuz iş yerimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız
  • Arkadaşlar merhaba. Ben Adana AUTOWAX CAR CARE UYGULAMA MERKEZİ nden Onur. İşletme 11.04.2014 tarihinde el değiştirdi. Profesyonel ekibimizle sizlere daha iyisini sunabilmek için hizmet vermekteyiz.Yeni devralmış olduğumuz iş yerimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız
  • armonipark , starcity, torium hepsi autowax hepsine yıkattım üstün körü yıkama yapıyorlar. tavsiye etmem paranıza yazık. sıradan sokaktaki yıkamacı gibi yıkıyorlar. diğer işlemleri nasıl yaptıklarını siz düşünün. geçen vermiştim yine adam gelmiş kılcal çizik var abi şöyle yapalım böyle yapalım, dedim siz aracı daha yıkayamıyorsunuz işlem nasıl yapacaksınız?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bldshd

armonipark , starcity, torium hepsi autowax hepsine yıkattım üstün körü yıkama yapıyorlar. tavsiye etmem paranıza yazık. sıradan sokaktaki yıkamacı gibi yıkıyorlar. diğer işlemleri nasıl yaptıklarını siz düşünün. geçen vermiştim yine adam gelmiş kılcal çizik var abi şöyle yapalım böyle yapalım, dedim siz aracı daha yıkayamıyorsunuz işlem nasıl yapacaksınız?

Yer belirtmeyeyim,bir arkadaşım dünya devi Japon otomobil üreticisinin bayisindeki autowax da çalışıyor.Çocuğun anlattıklarından sonra mahalledeki en dandik oto yıkamacıya götürürüm daha iyi,hiç yoktan gözümün önünde işlerini yapıyor.Arabayla patinaj çekmeler,kapıları olanca gücüyle kapatmalar...bunları geçtim ses yalıtımı ve korozyon için aracın tabanına köpük sıkılıyormuş.Normalde 10 kutu sıkılması gerekirken 3 kutu sıkılıp,bırakılıyormuş.Bayiden alınan sıfır araçlar için yalan,dolanla motor koruma satılıyor.Yok aracınız içten paslanır,motor bozulur,ömrü uzar...inanan inanıyor ve parayı basıyor.Motor koruma içinde su tutulup,üst plastik kapağa spreyle cila sıkılıyor.Hatta bazen ustalar sadece su tutup,geçiyormuş.Ustalara bahşiş veya sigara paketi verirseniz işini özenle yapıyorlarmış.Bayiden alınan sıfır aracın 10-15 yıl paslanmazlık garantisi var.Ne akla hizmet boya koruma yaptırıyorsun ? Hatta öyle pazarlama yapıyorlar ki,kanmamak elde değil.Araç sıfır olduğundan ve fabrikadan yeni çıktığından boyası tam kurumamıştır,dış kaportaya işlememiştir.Biz boya koruma işlemiyle bu sorunu ortadan kaldırıyoruz...bilmem ne.

Ayrıca çok önemli bir noktaya değinecek olursak.Aracın motoruna uygulanan koruma veya alt tabanına yapılan köpük vb. işlemler sonucu bir arıza veya problem çıktığında yetkili servisin eline direkt garanti dışı bırakma şansı eline geçiyor.

• " ne kaybederim ki" diye düşünüp 100 TL kaybetmişsiniz. Neyse daha fazla kaptırmamışsınız en azından bununla geçmiş olsun
  • Kesinlikle böyle yerlere para kaptirmayin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukakgun -- 7 Haziran 2014; 10:04:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Autowax için Bonus kampanya yapmış 31.8.2014'e kadar. Pasta cila koruma vs diye ben de araştırayım derken burayı gördüm. Yazdıklarınızdan sonra acaip kuşku oldu bende. Götürüp yaptırsam mı bilemedim. Çoğunuz araç yıkamadan bahsetmişiniz o iş biraz dediğiniz gibi şans işi de. Bilemedim.
  • Bende Autowaxta aracımı yıkatmıştım 0 arabanın iç mekanda heryerine parlatıcı sürmüşler yapış yapış olmuştu ve berbat görünüyodu nemli bezle sildim bez camur gibi oldu.Onun dışında sıradan yıkamışlardı pek beğenmedim.Hepsi böyle değildir mutlaka ama araştırmadan aracınızı teslim etmeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.