Şimdi Ara

► AURIS FAN CLUB ◄ (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.400
Cevap
104
Favori
1.222.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: RoadRR

Merhaba,
    Auris in MMT viteslerinde vitesin direkdiyon yanindaki kollardan kumanda etmek icin vitesi manuele gecirmek mi gerekiyor yoksa otomatikte giderken de arttirip azaltabiliyor muyuz?

otomatikde de müdahale ediliyor ama araç 10 sn sonra yine kontrolü geri alıyor ve kendi isteği ile vitesi değiştirebiliyor
  • akita dostum çok güzel durmuş gerçekten , fazla gözede batmıyor büyüklüğü.Ekzos sesisnde bir fark varmı peki ? bangır bangır ses çıkmasını istememde!
  • quote:

Orjinalden alıntı: JeFFreY.JeY

►  AURIS FAN CLUB  ◄

Eğer yanlış görmediysem, şuan Bodrumdasınız, eğer öyle ise Toyota Plazamıza bekleriz
    (aracınızı incelemek isterim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utkucay -- 24 Temmuz 2008; 12:01:42 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: aticik

akita dostum çok güzel durmuş gerçekten , fazla gözede batmıyor büyüklüğü.Ekzos sesisnde bir fark varmı peki ? bangır bangır ses çıkmasını istememde!

Sesde herhangi bir değişiklik yok, zaten sadece boş boruyu takıyorsunuz sadece görüntü yani
  • Arkadaşlar bi sorum olacak kullandığımız araçlardaki yani aurisler de bulunan far mercekleri ne marka bilen var mı?
  • merhaba arkadaşlar. çok kaliteli bir forum yürütüyorsunuz. bende burdan öğrendiklerim sayesinde 1.6 auris comfort sahibi oldum. hepinize teşekkürler. iyi forumlar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ospeedyo

Arkadaşlar bi sorum olacak kullandığımız araçlardaki yani aurisler de bulunan far mercekleri ne marka bilen var mı?

Servise sorarsaniz soylerler galiba ancak mercek kalitesi hic fena degil. Xenon gercekten iyi bir sonuc veriyor.
  •  ►  AURIS FAN CLUB  ◄
    buda benim aracım
  • Aracınız hayırlı olsun, sizi de listemize ekledim. Çok doğru bir seçim yapmışsınız. Tebrikler.
    quote:

Orjinalden alıntı: erincar

merhaba arkadaşlar. çok kaliteli bir forum yürütüyorsunuz. bende burdan öğrendiklerim sayesinde 1.6 auris comfort sahibi oldum. hepinize teşekkürler. iyi forumlar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: levent--

quote:

Orjinalden alıntı: ospeedyo

Arkadaşlar bi sorum olacak kullandığımız araçlardaki yani aurisler de bulunan far mercekleri ne marka bilen var mı?

Servise sorarsaniz soylerler galiba ancak mercek kalitesi hic fena degil. Xenon gercekten iyi bir sonuc veriyor.

Sağol levent kardeş anahtarlar falan valeo yapımı mercektede en iyi markalardan biri için valeo diyolar yoksa aksi taktirde 8000k xenon bile önünü zor gösterir dediler mercekler kötü ise
  • quote:

Orjinalden alıntı: erincar

merhaba arkadaşlar. çok kaliteli bir forum yürütüyorsunuz. bende burdan öğrendiklerim sayesinde 1.6 auris comfort sahibi oldum. hepinize teşekkürler. iyi forumlar..

Hayırlı olsun kazasız belasız güle güle kullan erincan
  • @erincar

Zevkli biriymişsiniz, tebrik ederim, çok iyi seçim . Hayırlısı olsun.
  • Arkadaşlar Fan Club hayırlı olsun. Size bir sorum olacak;

Site yöneticilerine direkt olarak ulaşma imkanım var mıdır? Nick Name'im ve profil bilgilerim, e-mail adresim sabit olmak üzere değişmiş. Normalde nick name'im ees olmalı(ilk auris topiğini açmıştım. Fan Club güzel oldu)
  • Bu arada mesaj sayım da sıfırlamış
  • Neden böyle bişey olmuş ki, ,ilginç. Sanırım sky__walker dostumuz buna cevap verebilir.
    Sİzin başlığınız arabayı alırken hepimiz için çok yararlı olmuştu. bu başlık da onun yolundan gider inşallah...

Edit: Bu arada bundan önceki başlıkta nickiniz hala ees olarak görünüyor. Mesaj sayınız da yüksek. İlginç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pis@gor -- 25 Temmuz 2008; 17:18:23 >
  • Evet ilk topik bana da faydalı olmuştu. Emekleme dönemi diyelim.

İlginç yanı, e-mail adresimin sabit kalıp kullanıcı ismimin değişimesi. Bende anlamadım.
  • Eski kullanıcı adınıza giriş mi yapamıyorsunuz? Yani login probleminiz mi var? Bana ayrıntılı bir şekilde pm atın öyle bişey varsa, yardımcı olalım.

quote:

Orjinalden alıntı: ese

Arkadaşlar Fan Club hayırlı olsun. Size bir sorum olacak;

Site yöneticilerine direkt olarak ulaşma imkanım var mıdır? Nick Name'im ve profil bilgilerim, e-mail adresim sabit olmak üzere değişmiş. Normalde nick name'im ees olmalı(ilk auris topiğini açmıştım. Fan Club güzel oldu)
  • Problem şu;

Benim bu forumdaki ilk kullanıcı adım ees idi. Tüm mesajlarım bu isimle sisteme girdi.
    Parolamı unuttum.
    Sistemden istedim.
    Mail aderesime bilgiler geldiğinde kullanıcı adı ese olarak değişmişti.

Arkadaşlar, topik içine bu şekilde girdiğim için konuyu biraz dağıtmış olabilirim. Bunun için hepinizden özür dilerim. Ancak belki böyle bir problem olduğunda nedeni hakkında size de fikir vermiş oluruz.

Bu arada bende Auris 2007 MMT Dizel Comfort var. Çokta memnunum. Ufat tefek bazı hususlar var. Beni en çok rahatsız edeni sizinle paylaşayım.

2. Vitesten 1. vitese düşüldüğü zaman (otomatik yada manuel'de) şanzımanda vuruntu meydana gelip aracı biraz sirkeliyor. Bununla karşılaşan yada nedeni hakkında bilgisi olan paylaşabilirse sevinirim.
  • devrin yuksektir vuruntu sirasinda devir gostergesi 2500 den falan yuksek ve veya yukari cikiyor ise arac fazla devirli oldugu icin ve sen gaza az bastigin icin devir yuksek geliyor we araba vuruntu yapiyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kabuto -- 25 Temmuz 2008; 20:12:19 >
  • Normal mi sizce?

Bence normal değil. Ne olursa olsun bu şekilde vuruntu yapmamalı? Çünkü, MMT ve manuel modda, devir uygun değilse vites düşürmeye araç izin vermiyor. Mantık olarak, eğer sarsıntyı hissediyorsa yine buna izin vermemeli. Yarın servise sormayı düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.