Şimdi Ara

Aura cleanmax 114f süpürge yan yatırdım su kaçtı. Ne yapmam gerekir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Değerli forumdaşlar başlıkta belirttiğim gibi süpürge kapalı haldeyken ve haznesi doluyken yan yatırdım. Su sesini duyunca hemen düzelttim. Hortumu çıkarttım. Ardından hortumdaki suyu döktüm(~400ml). Süpürgeyi daha sonra açmadım ve kurumaya bıraktım. Şimdi size sorum ne yapmam gerekir? Süpürgeyi söküp içini kurulasam fayda eder mi? Hemen altında motor varmış su ona kaçtıysa motor değişimiyle sıyırabilir miyim bu işten yoksa oradan başka yol var mıdır?
    Cevap veren arkadaşlara şimdiden çokça teşekkür ediyorum.
    Üst edit: kuru yerde kurumaya bırakmıştık, biraz önce de ilk çalıştıramızı yaptık ve şu anlık sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmfalper -- 3 Nisan 2020; 15:39:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Açıkken yan yatmadığı için çok sıkıntı olacağını zannetmiyorum.
    Makinenin altını basit birkaç vida tutuyor. Eğer garantisi yoksa açın alt kapağı güzelce metal bölümleri kurulayıp bir gün kurumaya bırakın.
    Büyük ihtimal kurtarırsınız. Motor giderse de çok pahalı bir motoru olduğunu zannetmiyorum bir şekilde yapılır dert etmeyin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Quattro kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkür ederim. Açtığımda kuru duruyordu ve metal bölümlerde kurumuş toz ve bazı işaretli yerlerde pas lekesi gördüm. Daha önceden su ile temas etmiş büyük ihtimalle çünkü pas lekesinin bir günde olacağını zannetmiyorum. Bir süre daha bekleyip açacağız artık yapacak bir şey yok.
    Aura cleanmax 114f  süpürge yan yatırdım su kaçtı. Ne yapmam gerekir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.