Şimdi Ara

Audio-Technica ATH-CKF303 FashionFidelity BIJOUÉ Kulakiçi Kulaklık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Arkadaşlar başlıkta belirttiğim kulaklığı alma düşüncesindeyim . Kulaklık hakkında yorumlarınızı bekliyorum. Nasıl bir kulaklıktır, performansı nedir, bass tiz durumu nedir, kullanışlı mı, kaliteli mi, deneyen var mı vs. Kulaklık şu:
    Audio-Technica ATH-CKF303 FashionFidelity BIJOUÉ Kulakiçi Kulaklık
    Süre kısıtlı olduğu için acele karar vermem gerekiyor.
    Ayrıca kulaklığı Xperia U telefonumda kullanıcam, problem olur mu, olmaz mı?
    Bunun dışında kulaklık önerileriniz varsa açığım. 50 liraya kadar yolu var. Tek koşul kulak içi olması.

• Konu güncel. Cevap arıyorum . Bu kulaklıklar forumu neden bu kadar cansız, canlanması lazım.
  • Konu güncel.
  • Arkadaşlar yok mu yardımcı olabilecek birisi? Bu kulaklığı bilen veya bu markayı tanıyan birisi yok mudur? Heryerde 70 lira hepsiburada da 42 lira şu an indirimde bitmeden almak istiyorum iyi bir kulaklıksa. Yok değilse aynı fiyat civarında daha iyi bir kulaklık önerisi alabilirim. Lütfen bilginizi esirgemeyin. Acil kulaklık ihtiyacım var ve paramı boşa harcamak istemiyorum.
  • Markayı çok iyi tanırız da öyle cicili bicili modelleri pek iyi tanımayız. Benzer fiyatlara yurtdışından kendi sitesinden bir Brainwavz m2 veya m5 edinin gitsin.
  • Teşekkür ederim. Bugün itirabiyle bir adet sennheiser cx200 street II sipariş ettim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.