Şimdi Ara

AUDI SAHIPLERI VE ADAYLARININ BIRLESTIGI TOPIK (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.240
Cevap
18
Favori
229.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam benim bildiğim kadarıyla Opel o jantı Türkiye'ye getirmiyor.GTC jant dediğinde 16 inç jant.Bi tek turbolarda 17 kullanıyorlar..O da Audi'nin jantlarının yanında çok kötü kalıyor..Ayrıca Opel de jant opsiyonu diye bi şey de yok

O yüzden sen Audi'den vazgeçme!! Şöyle bi 34000 euro param olsa yarın sabah siparişi çakıcam valla..Ama yok işte lanet olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: mitril

Selam A3'cü arkadaşlar,

Bende bu aralar arabamı değiştirmek istiyorum. Geçen gün maltepe'deki Audi bayiine gidip A3 'ü inceledim. A3 sportback yoktu o an ama 2 kapılılardan vardı. Arabayı inceledim oldukça güzel. Zaten tip olarak çok beğeniyorum. Neyse, şöyle bir fiyat verdiler bana;

A3 Sportback 1.6 102hp Ambition Tiptronik Sedefli fantom siyahı
    Opsiyonlar:
    -------------
    Sedefli fantom siyahı
    X-enon plus far
    Esp
    Spo çok fonk. tip. kumandalı deri direksiyon (3 kollu)
    Open Sky
    Medial aliminyum iç dekor
    Hız sabitleme sistemi
    Bose ses sistemi

39500£ dediler. Indirimli 38000£ ya bıraktılar.

Ama düşündümde fiyat fazla geldi bana. Sonuçta 1.6 bir araç için 60000 ytl gibi bir fiyat fazla. Hemde motor 102 hp. FSI motor bile değil. İkinci ellere bakıyorum ama ikinci elde fazla yok. Olanlarda düz attraction paket falan. İstediğim özelliklerde denk gelmedi.

Bu sistem için düşünceleriniz nelerdir ?

Evet 60.000 YTL gerçekten fazla. O paraya 10 larca seçenegin var.

Ama gösterdigin örnek yerine

Opelden : Yeni Astra GTC 2.0 Turbo - 200 HP 62.414 YTL ( Araç boş ama motor dolu ),

Alfa Romeo : GT 2.0 JTS DISTINCTIVE 64.135 YTL

VW : Golf 2.0 GTI 200 hp 64.000 YTL

Gibi örnekler mevcut. Pazarlıkla dediğin fiyata kadar düşebilir ve hepsinin motoru tr şartlarına göre gayet performanslı.

Tabiki a3 iyidir güzeldir ama o para gerçekten verilmez. Opsiyonlarını çıkartıp a3 fsi belki ama bu şekilde bence biraz fazla.

• zevkler ve renkler bence hangisini seviyorsan onu al ama aldiktan sonra pisman olma....
  • Aerobero:
    Dediğin gibi A3 daha karizma bir araç ama arada ciddi fiyat farkı var. Astra'nın birde dizel modelleri var. 1.3 CDTi elegance modeli. Bir kaç kişiye sordum benzinlisinden daha performanslı diyorlar. Dizel olduğu içinde yakıt tüketimi daha ekonomik. Kafam karıştı valla bakalım. Biraz daha araştıracağım. Zaten benim aracı daha satamadım onu satmadan yeni bir araç alamam.

audilover:
    Ben hiç audi kullanmadım. Bakalım test sürüşüne izin verirlerse belki yaparım. Şu anda astra kullanıyorum (2002 Elegance) yol tutuş açısından memnunum aslında. Ama audi eminim daha iyidir. Karizması yeter zaten.

GS_1905 :
    Ben bayiye sordum. GTC jantlarını fark vererek alabiliyormuşsun. Benim beğendim bir jant var o resimdeki, onun için 800 ytl fark ödemek gerekiyor.

Gkhn_:
    60000 ytl'ye dizel vectralar falan da var. Birde ikinci el A4 'ler falan var. Ama ben şu an o kadar para veremiyeceğim. Senin bahsettiğin araçlar çok güzel aletler ancak benim için fazla. Yani yakıt tüketimi ve vergiler vs. düşündüğüm zaman bana fazla geliyor. Benim için performanstan daha çok konfor önemli.

Son olarak Astra 1.3 CDTi Elegance + Xenon Paket + Sunroof + GTC jant farkı toplamda 42000 ytl fiyat aldım. Bana iyi gibi geldi. Çünkü konfor ve özellik açısından o standartlarda bir araç için yok yok gibi. Yakıt tüketimide çok ekonomik. Ve kullanan bir kaç kişi ile görüştüm performansı yeterli dediler. Benim için süper performans gerekmiyor zaten. Öyle çok süratli ve agresif araç kullanmayı sevmiyorum. Bu yüzden A3 'e göre ekonomik olmasınıda göz önünde bulundurarak sanırım Astra alacağım. Ama bakalım tabi önce kendi aracımı satmam lazım. Ama şöyle 40-45 arası ikinci el A3 sportback bulsam onu alırım herhalde.

Sevgiler.

• Hadi hayirlisi olsun.Bence sen genede bir maslaktaki audiye ugra derim deniz hanimi bul bir test surusu iste araci kullan bir konfigurasyonda orda yapin fiyat cikartsin daha sonra kesin kararini ver.Araba aliyorsun tabiki test surusu vermek zorundalar.Fiyat olarakda sikinti verirlerse benim ismimi verebilirsin.Gitmeyi planlarsan pm at telefon numaralarini veririm.
  • 4 kisimi var arkadaslar baska yokmu yaw koca sitede en az 1000 tane focus var 100 tane coralla var 4 tane audimi var.Nerdesiniz cikin saklandiginiz yerden...
  • quote:

Orjinalden alıntı: audilover

4 kisimi var arkadaslar baska yokmu yaw koca sitede en az 1000 tane focus var 100 tane coralla var 4 tane audimi var.Nerdesiniz cikin saklandiginiz yerden...

Ah bi A3'üm olsa bu topic hiç aşağı inmezdi ya yok işte lanet olsun yok yok

Böyle kadere
  • quote:

Orjinalden alıntı: GS_1905

quote:

4 kisimi var arkadaslar baska yokmu yaw koca sitede en az 1000 tane focus var 100 tane coralla var 4 tane audimi var.Nerdesiniz cikin saklandiginiz yerden...

Ah bi A3'üm olsa bu topic hiç aşağı inmezdi ya yok işte lanet olsun yok yok

Böyle kadere

olur insallah kardes senide bekleriz aramizda...

• topiciniz kilitlenmiştir.
  • hani kilit nerde
  • quote:

Orjinalden alıntı: lagaluga

quote:

Orjinalden alıntı: japon dostu

topiciniz kilitlenmiştir.

yav dur olm ben kitleyecektim......neyse artık bidakine

• lagluga hangi topicleri kitleyip kitlemediğimi anlayamadın sanırım?

Burda a3 sahipleri bilgi paylaşıyor tek bir model üzerinde şusu nasıl yiimi diye koşuyor.

Ben genel olarak ortada hiçbir teknik veri,model bişey olmadan marka üzerine çılgın sloganlar atılan topicleri kilitliyorum.Onlarda oturup hata nerde düşünün diye.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Can

lagluga hangi topicleri kitleyip kitlemediğimi anlayamadın sanırım?

Burda a3 sahipleri bilgi paylaşıyor tek bir model üzerinde şusu nasıl yiimi diye koşuyor.

Ben genel olarak ortada hiçbir teknik veri,model bişey olmadan marka üzerine çılgın sloganlar atılan topicleri kilitliyorum.Onlarda oturup hata nerde düşünün diye.
    Teşekkürler can kardeş zamanı gelmişti zaten
  • saol can kardes cok dogru yerinde bir yaklasim....
  • Arkadaşlar en sonunda aracım geldi... ilk izlenimlerim.. süper... resimleri ekliyorum....

daha sonra detaylı olarak yazabilirim...

• HAyırlı Olsun..
    Maşallah araba canavar gibi duruo siyah rengi de çok yakışmış
  • berke kardesim hayirli olsun jantlar super gozukuyor gule gule kullan kazasiz insallah...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Aerobero

Arkadaşlar en sonunda aracım geldi... ilk izlenimlerim.. süper... resimleri ekliyorum....

daha sonra detaylı olarak yazabilirim...

Hocam güle güle kullan..Allah bu mükemmel araca kazasız belasız binmeyi nasip etsin!!

Hakikaten renk tercihiyle,jantlarıyla mükemmel bi araç olmuş.. İç resimlerini ve farklı detayları da çekip bizimle paylaşırsan çok sevinirim..

Jantları da orjinal almakla çok iyi etmişsin hocam!! Kaça mal oldu 4 jant??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GS_1905 -- 19 Şubat 2006 0:15:32 >

• Allahım bana da nasip et artık ya!! Ne olursun..

• quote:

berke kardesim hayirli olsun jantlar super gozukuyor gule gule kullan kazasiz insallah...

Saol raşit... vakit bulunca detaylı bir şekilde anlatacağım arabayı zaten
    umarım bir A3 party yaparız, resimlerimizi koyarız buraya

GS_1905; jantlar orjinal değil aracı alır almaz değiştirdim... Allah sanada nasip eder inşallah...

bir resim daha

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.