Şimdi Ara

AUDI SAHIPLERI VE ADAYLARININ BIRLESTIGI TOPIK (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.241
Cevap
18
Favori
229.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: GS_1905

Jantı buradan mı alacaksın hocam??Benim arkadaş 4 milyara 4 Sline jant 4 ince yanaklı yaz ve 4 tane vakumlu kış lastiği aldı...

İlk aldığında Ambition jant taktırman daha hesaplı olmaz mıydı??

Açıkçası çok pahalı birşey almayı düşünmüyorum, yani toplamı 1,5 milyarı geçmez.. ambition paket jant taktırması vergilerle birlikte yaklaşık 2000 euro idi... yani en azından 1,5 milyar cepte kalacak ve istediğim janti taktıracağım...
    zaten lastikleri değiştirmeyi düşünmüyorum, sadece 4 adet jant...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Aerobero

quote:

Orjinalden alıntı: GS_1905

Jantı buradan mı alacaksın hocam??Benim arkadaş 4 milyara 4 Sline jant 4 ince yanaklı yaz ve 4 tane vakumlu kış lastiği aldı...

İlk aldığında Ambition jant taktırman daha hesaplı olmaz mıydı??

Açıkçası çok pahalı birşey almayı düşünmüyorum, yani toplamı 1,5 milyarı geçmez.. ambition paket jant taktırması vergilerle birlikte yaklaşık 2000 euro idi... yani en azından 1,5 milyar cepte kalacak ve istediğim janti taktıracağım...
    zaten lastikleri değiştirmeyi düşünmüyorum, sadece 4 adet jant...

Orijinal Audi değil de dışarıdan bi jant seçeceksin yani...Neyse hocam tekrar güle güle kullan allah ağız tadıyla eskitmeyi nasip etsin...

• quote:

Orjinalden alıntı: Gkhn_

@audilover
    Yaza almayı düşündügüm araçlardan birini almışsın arkadaşım. Rengine kadar aynısı.

Ben aldıktan sonra arkaya sağ sol çift çıkış egzos . ( Bi tanesi görüntü olucak ) , 2006 için çıkmadı ama çıkınca Led li stop , Engel Eye ön farlar ve seninkisi gibi pio. touchpad in-dash dvd .

Bu arada 40 cm kicker ? 40 cm kicker mı var? Solo x 46 ise o çok fazla. Ben bi tane L7 30 düşünüyorum Kicker .

Ve tabiki 17 veya 18 jant. Güzel bi model bulabilirsem Alu. ama o arabaya bi Lexani Sterling yakışır ...
     AUDI SAHIPLERI VE ADAYLARININ BIRLESTIGI TOPIK

benimkide l7 15 inch (38 cm) sub cok memnunum eski aracimda vardi degismek istemedim belki bir kutuyu degisicem ilerde ama simdilik biraz ekonomimi duzeltmem gerek malum cok masraf oldu.Jantida yaza insallah dusunuyorum bir aksilik olmazsa yaza jant alicam.insallah araci alirsin memnun kalacagin kesin hayirlisi olsun insallah.subwoferin resimlerini ekliyorum 38 cm hicde fena durmuyor...

• gkhn
    buda benim arkadasin oda senin istedigin gibi egzosu degisti baya bir sey yapti resimlerini koyum belki takmadan nasil bir sey olacagini gorursun..

• quote:

Orjinalden alıntı: audilover

gkhn
    buda benim arkadasin oda senin istedigin gibi egzosu degisti baya bir sey yapti resimlerini koyum belki takmadan nasil bir sey olacagini gorursun..

Evet arkadaşın araç hoş olmuş. Ben zaten araba sektöründe oldugum için alırsam bayagı bi değişiklik olucak üzerinde. 17 sanırım arkadaşın jantlar ben 18 istiyorum fakat yollar malum... 17 de olabilir.

Öne ellemeden yan etek ve arka tampon dedigim çiftçıkış egzosu yapıcagım.

Sorun çıkarmıyacagınada garanti verirlerse Lambo Door istiyorum.

Kısmet bakalım ne olucak. Ya 2003 e46 kasa bi bmw alıp takılıcagız yada a3 alıp modlıyacagız.

• araç çok güzel
  • sanirim kimse yok a3 u olan forumda veya olanlar tatilde.Arkadaslar nerdesiniz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Janjan

quote:

arkadaslar dıkkat ettım her aracın bır topıgı var sahıblerı arac hakkında yazıyorlar bırlık olmuslar bende boyle bır topık baslatmak ıstedım.Sızlerden ricam sadece arac sahibleri yorum yapsin.Bir baslayalim sonu gelir insallah.herkes aracinin ozelliklerini yazarak baslarsa arti ve eksileri ile birlikte cok iyi bir topik yapmis oluruz...

2006 audi a3 1.6 fsi
    ambition paket
    xenon plus
    sunroof
    mairutus mavisi
    lastik basinc gostergesi
    dvd sinema sistemi
    kicker 40 cm

opsiyon listesini istersen sana gonderebilirim bende pdf formatinda var.istersen pm atarsan sana email atabilirim..

dvd-kicker-lastik basınç haricinde ne kadara mal oldu?? Bir de audi'nin opsiyonlarına nerden bakabiliriz??

• quote:

gkhn

kendi fikrim...
    fabrika çıkışı yani sizin arabalarınızda olan jantlar cok daha yakışıklı...
    bu arabaya 2. sınıf şahinlerin doğanların yada başka markaların taktığı jantlar iyi gitmiyor...
    biraz orjinal olsa daha iyi olurdu...
    kimseyi kırmak istemem sadece bence böyle...

• Slazer arkadaşım bende bu araç için Lexanin bi jant modeli ni önermemin nedeni çogu insanda olmayışı veya olanlarında kalite arabalarda oluşu.

4 jant fiyatı 4 milyar dan başlayınca kimse pek ragbet etmiyor malesef.
  • aslinda haklisin her marka jant takilmaz bu araca.orijinal janti bencede guzel ama kaliteli ghkn arkadasimizin da soyledigi gibi az olan ve kaliteli olan jantlar takmak guzel oluyor araca baska bir hava katiyor.kesinlikle kaliteli olmak sarti ile ama soylediginde haklilik payi var cogu orijinal jantini degistirip daha igrenc bir jant takiyor buda goruntu kirliligine sebep oluyor...

quote:

Orjinalden alıntı: Slazer

quote:

gkhn

kendi fikrim...
    bu arabaya 2. sınıf şahinlerin doğanların yada başka markaların taktığı jantlar iyi gitmiyor...

• quote:

Orjinalden alıntı: Gkhn_

Slazer arkadaşım bende bu araç için Lexanin bi jant modeli ni önermemin nedeni çogu insanda olmayışı veya olanlarında kalite arabalarda oluşu.

4 jant fiyatı 4 milyar dan başlayınca kimse pek ragbet etmiyor malesef.

evet Gökhan senin verdiğin jant modeli oldukça uyumlu çünkü orjinali gibi hem kalın direkli hemde biraz daha abartı...
    ancak dikkat edilmesi gereken bir şeyde bazı araçlara krom yakışmıyor yani boyası cok pastelimsi bir renkse ara. krom iyi gitmiyor ama sanırım a3 ün gri ve siyahlarına oldukça yakışır ama ginede genellikle görünen rengi olan maviye denemek lazım

ama 4 jant 4 milyarda cidden sıkıntılı ya
    tabi hem güzel hem kaliteliyi ucuza almak zor ama malum işte insan 2 kere düşünüyor sonra alamaya biliyor ama jantlar şahane

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Slazer -- 15 Ocak 2006 20:35:10 >

• arkadaslar aracin 210 km de giderken motor sesi ve yol sesini merak edenler icin kucuk bir video ekliyorum

http://rapid share.de/files/11099380/audi_video2.wmv.html
    rapid ve share arasinda bosluk yok....
  • Toplam 4 kisiyiz sanirim baska kimse yok forumda.Evet a3 u olan arkadaslar nerdesiniz...
  • a3 sportback almayı düşünen biri olarak fikrinizi almayı istiyorum.Metalik boya farkı vermek istemeyenler için 3 renk alternatifi var: siyah,beyaz,kırmızı.Malum siyah cok yakısıyor ama bakımı zor.beyaz sizce bu arabaya gider mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: erca

a3 sportback almayı düşünen biri olarak fikrinizi almayı istiyorum.Metalik boya farkı vermek istemeyenler için 3 renk alternatifi var: siyah,beyaz,kırmızı.Malum siyah cok yakısıyor ama bakımı zor.beyaz sizce bu arabaya gider mi?

Bence gitmez kardeş.. Kırmızı veya Siyah tercihin olsun...
  • beyazı bence a3 ü tam olarak yansıtmıyor tabiki altındaki araba a3 ama beyaz olunca pek iyi kendini belli etmiyor gibime geliyor...
    metalik olarakta mavisi bence a3 ün kendi rengi gibi ki en cok mavisi satılıyor heralde...
    bence mavi al tabi metalik opsiyon olmassa kırmızıda olur ama nazar değer gibi kırmızı malum göz alıyor
    şaka bir yana metalik olmassa ilk seciç siyahsa öle dakka başı yıkayamam diyorsan kırmızı al derim
  • kırmızıyı tercih etmem,şimdiye kadar hiç kırmızı araba almadımMetalik olarak siyaha yakın fümesi var ismini unuttum daha cok hosuma gitti,yada siyah renk ve bol miktarda temizleme ekipmanı
    Yeni sipariş veren arkadaşlar bayiden ne kadar indirim aldınız?ersoy'un indirimi %4.
  • Benim arkadaşta füme var.. Güzel bi renk ama siyah kadar göstermiyor arabayı!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Slazer

quote:

gkhn

kendi fikrim...

Ben de katılıyorum sana güzelim Audi ye neler yapmışlar öyleee,şahin doğan dan farkı kalmamış arbanın...

Abartmamak lazım bu değişiklik işlerini

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.