Şimdi Ara

audi mi? mercedes mi? bmw mi? (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
468
Cevap
7
Favori
262.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=86389138&p=1#

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • barisatlas B kullanıcısına yanıt
    Dedigin herseye katiliyorumda sacmasapan A- C derken? SU anda siniflarinda daha ustun tek bir arac varmi? Audiye gelince A5 diger markalara göra secebilecegim tek arac..BMW ye gelince abi su ic tasarimi mercedesin yanina falan yaklasamaz..heleki su Audi a3 e 80-90 bin verenleri gorunce uzuluyorum..dis tasarim tamam ama ici Dacia dan araklama gibi...insan o kadar para verecek sonra oturunca bombos bisi yok..forever merso yani

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar konuyu sonuna kadar okudum yaklaşık 2 saatimi aldı hepinizin eline sağlık bende bu konuda kararsız kaldım 2007 1.4 tsi conf manuel aracımı satıp üzerine biraz para ekleyerek 50000 55000 maksimum bmw 2004 model üzeri 5 serisi 2006 model üzeri 3 serisi audi 2006 model üzeri a4 veya 2003 model üzeri e Serisi düşünüyorum bu konuda siz ne tavsiye edersiniz donanim ve ekonomi ön planda tabi surus zevkide yilda ortalama 10000 15000 arasi yol yapan biriyim simdiden tesekkur ederim saygılar
  • Yokmu bir cevap verecek arkadaş

• Sağlamlık açısından mercedes diyorum. Tasarım ve estetik açısından da bmw bence. Audi hakkında çok fikrim yok.
  • 1) Mercedes : konfor ve güvenlik
    2) BMW : sport
    3) Audi : konfor , güvenlik , sport
  • quote:

Orijinalden alıntı: atababa123

1) Mercedes : konfor ve güvenlik
    2) BMW : sport
    3) Audi : konfor , güvenlik , sport
    Bkz:https://www.youtube.com/watch?v=350tD8E7htM
  • Reklam iyiydi ama daha yönlendirici cevap yokmu

• Bmw > Mercedes > Audi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mercedes E serisi

• sonsuz döngü bu

• E Klasse
    5 Series
    A6

• 1-mercedes
    2-bmw
    3-audi

• bu markalarin pic modellerini cikardilar olan premiumlarini kullananlara oldu. e 280 cdi sahibiyim. ayda 5.000 km yi genellikle sehirlerarasi yaparim. otobanda cok rahat. ama servisten de cikamam. o da ayri. dolayisiyla bu arabalarda hadise e, 5 , a6 lardan sonra baslar. agirlik, konfor artar. dolayisiyla yol tutus daha iyi hale gelir. c serisi alacagina git jetta al paran cebinde kalsin. anlicaniz 3 markanin da pic modellerinin vw, opel, toyoto dan hicbir farki yok. ha paran yoksa kardesim binme. aslinda kabahat ureticilerde. neyime girdiniz dusuk kodlu serilere.
  • Kalite sağlamlık konfor hepsinde var önemli olan kişisel zevkler ve görüşler.

Sonuçta hepsi Alman teknolojisi ha bunların babası Mercedes ayrı mesele ama her evlilik mantık evliliği olmuyor aşk ta var bu işte..

Onun için ;

1.AUDİ : Takım elbise giymiş bir sporcu. Her zaman Favorim (Aşk)

2.Mercedes :Sağlam, güçlü ama genelde resmi bir hava hissettiriyor bende ( Mantık evliliği)

3.Bmw : Gençlik İksiri ( Evin yaramaz çocuğu)
  • 3 markada süper ama audi bana göre ve şuda var gerçekten 10 numara konfor ve ses te devrim istiyosan kesinlikle bmw

• 6 yıl tartışılmış ama bir sonuca varılmamış:) demekki her 3 marka tartışılmaz derecede iyi araçlar üretebiliyor..
  • Cevap bmw dir. Hem karizma hem dinginlik hepsi var.

• Bmw mercedes audi Bu bi gerçek dostum

• Arkadaşlar Bizde GLK 350 cdi var amcada her türlü bmw ye bindi konfor olarak merso Gençseniz bmw 30 yasından sonra mersoya gecin C ve e serisi gençler için cls cla serisi güzel olur ama herzaman 330cd bmw ve c63 amg
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.