Şimdi Ara

AUDI A4 B9 (ANA KONU) (26. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
13 Misafir (2 Mobil) - 11 Masaüstü2 Mobil
5 sn
11.513
Cevap
127
Favori
894.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kapsamda olmalı.Eğer bir sistem yapmışlarsa siz performansını dilediğiniz gibi kullanabilmelisiniz....
    yok hoparlör yanmış ise bunun sizinle alakası olamaz....
  • certac C kullanıcısına yanıt
    Aynı fikirdeyim. Teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Test...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

Test...

Teşekkürler..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mevcut kasa design ediyion araçlarda bulunan 17 inch jantları servis harici bulmak mümkün müdür?

• Konuyu devir aldım arkadaşlar ilk sayfayı kabaca güncelledim eksik bilgi varsa iletirseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Konuyu devir aldım arkadaşlar ilk sayfayı kabaca güncelledim eksik bilgi varsa iletirseniz sevinirim

Hayırlı olsun. belki biraz canlanır buralar.

• quote:

Orijinalden alıntı: El Gato Negro

quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Konuyu devir aldım arkadaşlar ilk sayfayı kabaca güncelledim eksik bilgi varsa iletirseniz sevinirim

Hayırlı olsun. belki biraz canlanır buralar.

inşallah hocam
  • b9 avanta bagaj havuzu arıyorum. serviste 560 tl dediler, pas geçtim doğal olarak
    piyasada b9 sedan için havuzlar var ama avant için yok. bir satıcı b8 avanta uyan havuzun b9'a da uyacağını iddia ediyor. ne dersiniz?

bir de hız 15 kmh olunca kapılar otomatik kilitleniyor. bunu etkisiz hale getirmek mümnün mü? manuele baktım, pek birşey göremedim..
  • El Gato Negro kullanıcısına yanıt
    İyi günlerde kullanın hocam. Forumda fazla kişide b9 A4 yok ne yazık ki. Bu nedenle sizi yakalamışken sormak istediğim bir soru var müsadenizle. Aracınızın ortalama hız ve ortalama tüketim değerlerini rica edebilir miyim ( 1.4 TFSi olduğunu varsayarak sordum hocam, farklı motorsa belirtirseniz sevinirim. ) ?

• quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

İyi günlerde kullanın hocam. Forumda fazla kişide b9 A4 yok ne yazık ki. Bu nedenle sizi yakalamışken sormak istediğim bir soru var müsadenizle. Aracınızın ortalama hız ve ortalama tüketim değerlerini rica edebilir miyim ( 1.4 TFSi olduğunu varsayarak sordum hocam, farklı motorsa belirtirseniz sevinirim. ) ?

teşekkürler..

evet 1.4 tfsi. araç daha yeni, 300 km civarında. akşama bir foto çeker koyarım buraya yakıt tüketimiyle ilgili eğer unutmazsam.
    Acelesi yok hocam. Aracınız çok yeni, hayırlısıyla biraz km yaptiktan sonra da atabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

Acelesi yok hocam. Aracınız çok yeni, hayırlısıyla biraz km yaptiktan sonra da atabilirsiniz

Doğru, araç daha çok yeni henüz 257 kmde. Ama yine de bir fikir vermesi açısından bir resim aldım. Kullanım tamamen kısa mesafe ve şehir içi. Hava soğuk, kullanım stili gayet sakin.
    AUDI A4 B9  (ANA KONU)

• 130-140 ps 1.6 yada 1.5 dizel motor ustune 7 ileri islak dsg gelse su araca baya satardi burada c200 d satilma sebebi 1.6 dizel motordur

Aslında gerçekten bu bile yeterli oldu hocam. Teşekkürler. Ortalama hızınıza göre 8.5 lt çok iyi. Hemen hemen tahmin ettiğim de bu düzeylerdeydi.

Avant'a uyar mı bilmiyorum da eski a4'ümde vardı yenisinede aldım tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnurFB1453

Avant'a uyar mı bilmiyorum da eski a4'ümde vardı yenisinede aldım tavsiye ederim.

n11'de bir yerden sipariş ettim. satıcı 2 defa aradı 2015 öncesi avanta uyan havuzların buna da uyacağını söyledi. uymazsa da geri gönder dedi. 1-2 güne gelir, gelince dener buraya yazarım.
  • 2017 modeller ayın 10'undan sonra bayilere inmeye başlayacaktır. Stok durumu var mı, gecike de bilir. Son dönemde 1.4 TFSi Sport veya 2.0 TDi için fiyat alan oldu mu? ( 2016 ile 2017 arasında ne kadar fark oluştu Euro ve Ötv nedeniyle)

MMI araç ayarları menüsünü kurcaladınız mı sanki orda vardı diye hatırlıyorum deaktivasyon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: breakerman

MMI araç ayarları menüsünü kurcaladınız mı sanki orda vardı diye hatırlıyorum deaktivasyon.

baktım ama göremedim.. yelken modunu kapadım ama oradan. kapılar için bir daha bakınayım bakayım. teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.