Şimdi Ara

AUDI A4 B9 (ANA KONU) (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.511
Cevap
127
Favori
893.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada diğer araç sahibi arkadaşlara bir sorum olacak. Araç ilk çalıştırmada 40 km ye geldiğinde çıt çıt diye ses geliyor. Nereden geliyor anlayamadım. Böyle bir şey yaşayan var mı acaba?

Bir de xenon farlar selektör yaparken tok tok diye ses çıkarıyor. Olağan bir durum mu acaba? Teşekkür ederim.
  • Umit19 U kullanıcısına yanıt
    Dostum A4 ile 320iED arasında kaldım, ikisini de kullanan biri olarak + ve - gördüklerini yazmışın, audi güncel kasa ve bmw ne zman 3 serisini kesin güncelleyecek ben bilmiyorum ama yakındır, o segmentte ilk aracım olacak, sence audi ile mi başlamalıyım yoksa bmw mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Gato Negro

Ötv zammı gelmeden bu arabanın aynısını 151.5 a almak üzereydim zam geldi ve fiyatı 165 bin oldu. aynı araca galerici 205 bin tl fiyat çekmiş, anlamak mümkün değil. Yersen tabi, fındık misali
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-dogus-cik-0-km-a4-1.4-avant-turbo-fsi-design-sport-s-tronic-150-372310582/detay

2.00 tdi 4 ceker olsa belki eder

• quote:

Orijinalden alıntı: afumetto

Dostum A4 ile 320iED arasında kaldım, ikisini de kullanan biri olarak + ve - gördüklerini yazmışın, audi güncel kasa ve bmw ne zman 3 serisini kesin güncelleyecek ben bilmiyorum ama yakındır, o segmentte ilk aracım olacak, sence audi ile mi başlamalıyım yoksa bmw mi?

3.20 i varken 1.4 tfsi 150 a4 heleki onden ceker hic olacak is degil
    İmkan varsa 3.20 i dusnmeyin bile
    Araba cok guzel yuruyor

• james_dean78 kullanıcısına yanıt
    daha önceki yazılarda bahsetmiştik sanırım. 40 kms abs senkronizasyonu durumu.yani normal. uzunlarda tık tok sesi bende de oluyor. normal oldugunu dusunuyorum. siz yinede servise sorabilirsiniz.
  • Gözümden kaçmış olmalı. Teşekkür ederim.

• cealy kullanıcısına yanıt
    Gözümden kaçmış olmalı. Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cealy

daha önceki yazılarda bahsetmiştik sanırım. 40 kms abs senkronizasyonu durumu.yani normal. uzunlarda tık tok sesi bende de oluyor. normal oldugunu dusunuyorum. siz yinede servise sorabilirsiniz.

Aynen, bu ses ABS sistemi ile ilgili. Tüm yeni A4'lerde mevcut. Yani anormal bir şey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: afumetto

Ne aradığınıza bağlı.
    Konfor odaklı (özellikle süspansiyon) bir otomobil istiyorsanız; kesinlikle A4.
    Şürüş dinamikleri (performans) iyi olsun diyorsanız; 320i.
  • Merhaba. Bugün doğuş otodan a4 1.4 tfsi için 151.000 TL fiyat aldım. Baz paket deri koltuk, sunroof, koltuk ısıtma ön arka park sensörü var. Hangi donanımların standart olduğunu bilmediğimden bana önemli gelenleri yazdım.

Mercedesi aradım fiyat karşılaştırma yapmak için Mengerlerde sadece 1.6 benzin C amg paket var fiyatı 183.000, kolumanda ise en boş C 1.6 benzin 160,000 TL olduğunu söylediler ve bu arabada a4 te olan deri koltuk ve sunroof gibi donanımlar yok.

Bu fiyat normal mi? Fiyat listesinde en ucuz 1.4 tfsi 176,000 TL görünüyor.
  • Groin G kullanıcısına yanıt
    Hocam dün aynı araç için Avek 158K fiyat verdi. mevcut şartlarda(!!!) aldığınız fiyat iyi yani. bu fiyatları sunroofsuz araçlara veriyorlar.
    ama hala yüksek bana sorarsanız. Bu arada ST kademeli ÖTV'nin iptal edilerek %70 gibi tek oranda toplanma ihtimali olduğunu söyledi dün. böyle bir duyum alan var mı?
  • Teşekkur ederim.

• CarPlay veya Android Auto konusunda bilgisi olan var mı acaba? Yakın zamanda yazılım gelmesi söz konusu mudur?
  • james_dean78 kullanıcısına yanıt
    Selamlar yazılım derken?
    Şu an TR de aktif kullanılamıyor mu yoksa?
  • A4 tdi 2.0 çok iyi alet 2014 aldım. Cidden araç da ses yok konfor harika performans da tatmin edici yakıt da 6-7 litre arası 2016 ları daha da güzel ama o bütçe yok.
  • Sonunda karar verdim.Haftasonu yurt dışındayım.Döner dönmez salı günü işlemleri yapacağım...
    İbiz beyazı
    Design
    2.0 tdi
    Virtual Cockpit li...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi certac -- 15 Aralık 2016; 22:6:8 >
  • Arkadaşlar Audinin liste fiyatlarındaki bir güncelleme mi oldu? Son hatırladığım. 1.4 baz versiyonu net fiyatı 25.700 €, vergili fiyatı da 179k gibiydi.yanılmıyorsam. Şimdi netini 25.073 €, vergi dahil fiyatı da 175k çekmişler.
  • afumetto A kullanıcısına yanıt
    Bmw bir tık önde sanki

• certac C kullanıcısına yanıt
    Malesef hayır.

• Değerli arkadaşlar sizlere bir konu danışmak istiyorum. Aracımı alalı henüz 1 ay bile olmadı, ancak sağ ön hoparlörden bas seslerde flöp flöp şeklinde ses gelmeye başladı. Muhtemelen hoparlör patladı. Oysa ki ses sistemini 1/5-1/4 oranında ses yüksekliği ile kullanıyorum ve slowtime ağırlıklı dinlediğim radyo. Yazık ya bu kadar erken. Büyük hayal kırıklığı. Diğer araçlarımda hiç başıma gelmemişti.

Acaba bu durum garanti kapsamına dahil midir? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.