Şimdi Ara

AUDI A4 B9 (ANA KONU) (255. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.513
Cevap
127
Favori
894.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler. Yarım kavrama şeklinde kullandım çoğu zaman. Yarin ona dikkat ederim. S modu da denemedim. Yani normal bir durum bu diyorsunuz bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arslanut kullanıcısına yanıt
    Kendi aracımda silkeleme hissetmedim hocam ama sizin km daha çok düşük. Biraz dikkat edelim. Aslında rodaj bitene kadar ilk 1500km devir çevirmemek adına S moda pek almamak gerekir ama dur kalkta aynı silkeleme var mı diye denenebilir.

• M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    Daha ilk kez trafiğe girdim bugün araçla. Bakalım sonraki günlerde nasıl olacak. Teşekkürler.

• daha öncede çok hızı hissettirmeyen araba kullandım ama bugün ilk defa yaşadım. biraz acelem vardı tempolu gidiyordum, kadrana baktım 180le gidiyormuşum şaşırdım açıkçası
  • Arkadaşlar işim gereği İstanbul adana arası yolculuk yapıyorum 10-12 saat.Daha evvelki aracım 2015 3.20i bu hafta aracımı sattım.a4 dinamik buldum bayide kumaş koltuk 188 deri 192.Araçta soğutma yok.bmw sentetik deri koltuk yazın çok terletiyor illalah geldi.Hele Adana’da araç 1 saat güneşte kalınca içine girilmez oluyor.

Bir daha deri almam demiştim.Sizce kumaş döşeme alsam bu araçta 2. Elde zorlanır mıyım.min 3 yıl kullanıyorum.Araçların özellikleri aynı tek fark deri döşeme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.AzmiCansever -- 19 Ocak 2019; 21:19:33 >
  • Dr.AzmiCansever D kullanıcısına yanıt
    Şahsi fikrim deri olması yönünde. Satmaktan da ziyade görsel olarak da daha göze hitap ediyor. Ayrica koltuk İsıtma da birlikte geliyor. Yani 4 bin farka değer. Tabi Adana’nın sıcağında durum değişir mi orası düşünülebilir.

• merhabalar değerli forum üyüleri,

Belki biraz komik olacak ama arkadas tüvtürk muayenesi için benim A4'ün yangın tüpünü istedi. Aradım aradım bulamadım. 1.4 A4 20017 model TFSI sport model arabam. Sizin arabalarınızda tüp var mı acaba? Teşekküerler.
  • srknka S kullanıcısına yanıt
    Tüp yoktu benim araçta, ben satın aldım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • srknka S kullanıcısına yanıt
    Maalesef ben de sonradan satın aldım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Kumaş pek yakışmıyor bu araca. Ayriyeten ikinci el piyasasında sıkıntı çekebilirsiniz. Fakat Adana için istisnai bir durum olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr.AzmiCansever

Arkadaşlar işim gereği İstanbul adana arası yolculuk yapıyorum 10-12 saat.Daha evvelki aracım 2015 3.20i bu hafta aracımı sattım.a4 dinamik buldum bayide kumaş koltuk 188 deri 192.Araçta soğutma yok.bmw sentetik deri koltuk yazın çok terletiyor illalah geldi.Hele Adana’da araç 1 saat güneşte kalınca içine girilmez oluyor.

Bir daha deri almam demiştim.Sizce kumaş döşeme alsam bu araçta 2. Elde zorlanır mıyım.min 3 yıl kullanıyorum.Araçların özellikleri aynı tek fark deri döşeme.
    ben aracı yazın aldım (15 Ağustos)
    Son iki haftayıda İzmirde ve Çeşmede geçirdim, tabi ki kumaş gibi değil ama rahatsız edicide olmadı.
    Bu arada oturulan kısımlar gerçek deri, sürücü koltuğunun sol yanıda gerçek deri :)
    Havalandırma veya soğutma Yoksa kesinlikle kumaş diyorum. Sıcakta deri koltuk çekilmez oluyor.

Hocam neden compact premium bakıyorsun? Eğer devamlı uzun yol yapıyorsan al bir Insignia Grand Sport konforu yaşa😀 benim şirket aracı olarak 3.20 D seçme imkanım vardı. İş arkadaşımın BMW sini aldım Bursa İzmir gidiş geliş ve Haftasonu 700 km yol yaptım ve her ne kadar sürüş zevki ve performansı Harika olsa da 3.20 yi tercih etmedim. Sebepleri şöyle ;
    -tüm kompakt premium ların içi dar A4 ve C serisi de dahil.
    -standart donanımda koltuk ısıtma ve havalandırma yok. Opsiyon çok var ekletilebilir ama fiyat arşa çıkıyor o zaman da. Uzun yol yapanın aracında deri koltuk varsa ısıtma ve havalandırma mutlaka olmalı bence.
    -Arkadan itiş araçlar kış koşullarında ve yağmurda önden çelişkiler kadar güvenilir değil
    - uzun yola büyük rahat araç lazım süspansiyon sürüş modları bence yine önemli konular.
    -A4 ü bilmiyorum ama 3.20 uzun yolda çok yoruyor, performansı araç ve pür dikkat kullanmak gerekiyor hatayı tölare etmiyor. Uzun yolda bu da önemli Yani konfor sürüş zevkinden daha öncelikli olmalı en azından benim için öyle.
    - İnsignia GS exclusive fiyat ve donanım olarak bakmanızı öneririm. Ve hatta yok ben illaki premium kullanırım demiyorsanız bir seyehatinizde İnsignia kiralayıp farkı görmenizi de öneririm. 😀

Kesinlikle deri koltuk diyorum. Aracın rengini mümkünse Beyaz tercih edin. Cam filmi olarak da daha evvel kullanmadıysanız Llumar ATR 35 , ön cama ise Llumar Air 80 uygulaması yaptırın. Air 80 tüm camlara da uygulanabilir ama renkli cam filmi seviyorsanız sadece ön cam bile fark yaratacaktır.

Aracım beyaz deri koltuklu dinamik. Ön cam hariç 1 numara cam filmi var. Yazın Kahramanmaraş ve Aydın da hiç sıkıntı yaşamadım ki bu iki şehir de iyi sıcak oluyor yazları. Tercihimi ben olsam deriden yana kullanırdım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu BMW Connected drive sisteminde olduğu gibi araç durumunu takip edebileceğimiz bir uygulama var mı Audi için iPhone da ? Kapıların durumu ,çamların durumu , yakıt vs gibi uygulama üzerinden takip edebiliyor muyuz ?

• Yazın aracın içinin ısınmasından şikayeti olanlar Llumar Air 80 i mutlaka araştırsınlar. Cam filmine ceza kesildiği dönemde zorunda kalsam ATR 35 leri söktürüp Air 80 e geçmeyi düşünmüştüm. Sonradan cam filmi ceza uygulaması kalkınca rafa kaldırdım ama etkileyici etkisi olan bir film. Renkli olmaması cezadan da kurtaracaktı , iki muayene arası kullanmayı düşünüyordum. Çocuklu aileler için cam filmi görsel değil zaruri bir ihtiyaç bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: ladinkayin

Hocam neden compact premium bakıyorsun? Eğer devamlı uzun yol yapıyorsan al bir Insignia Grand Sport konforu yaşa😀 benim şirket aracı olarak 3.20 D seçme imkanım vardı. İş arkadaşımın BMW sini aldım Bursa İzmir gidiş geliş ve Haftasonu 700 km yol yaptım ve her ne kadar sürüş zevki ve performansı Harika olsa da 3.20 yi tercih etmedim. Sebepleri şöyle ;
    -tüm kompakt premium ların içi dar A4 ve C serisi de dahil.
    -standart donanımda koltuk ısıtma ve havalandırma yok. Opsiyon çok var ekletilebilir ama fiyat arşa çıkıyor o zaman da. Uzun yol yapanın aracında deri koltuk varsa ısıtma ve havalandırma mutlaka olmalı bence.
    -Arkadan itiş araçlar kış koşullarında ve yağmurda önden çelişkiler kadar güvenilir değil
    - uzun yola büyük rahat araç lazım süspansiyon sürüş modları bence yine önemli konular.
    -A4 ü bilmiyorum ama 3.20 uzun yolda çok yoruyor, performansı araç ve pür dikkat kullanmak gerekiyor hatayı tölare etmiyor. Uzun yolda bu da önemli Yani konfor sürüş zevkinden daha öncelikli olmalı en azından benim için öyle.
    - İnsignia GS exclusive fiyat ve donanım olarak bakmanızı öneririm. Ve hatta yok ben illaki premium kullanırım demiyorsanız bir seyehatinizde İnsignia kiralayıp farkı görmenizi de öneririm. 😀
    malasef A4 de dahil aracların içi çok dar ,boyum 1.79 ve kafam neredeyse tavana degecek hissi veriyor ,insanların neden suv tarzı araclara yonelmelerin sebebi bu olsa gerek

• M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    Beyaz kumaş koltuk 188, siyah içi bej deri koltuk 192 var.Başka araç kalmamış .

Beyaz alsam ilerde alacantra yaptırsam sorun çekermiyim?

Bu hangi bayi acAba ?

• 
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.