Şimdi Ara

AUDI A4 B9 (ANA KONU) (253. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.500
Cevap
126
Favori
892.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kredi kampanyası gelme ihtimali var, kredi kullanmayı düşünenler biraz daha bekleyebilir.
  • Arkadaşlar bu 19'inc jantın fiyatını bilen varmı birde a4 kaldırır mı 19inc'i ?
    AUDI A4 B9  (ANA KONU)
  • tica T kullanıcısına yanıt
    Bu sabah aradığımda son bir tane dışı koyu lacivert vardı. Öğlen gittiğimde lacivert bitti siyah var son bir tane dedi yine. Son araç bir türlü bitemedi anlaşılan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canbye

Kredi kampanyası gelme ihtimali var, kredi kullanmayı düşünenler biraz daha bekleyebilir.

Aralık ayındaki gibi 100 bin lira sıfır faiz gibi mi kredi gelecek bilginiz var mı?

• elninom1 kullanıcısına yanıt
    Orada yanlış anlaşılma olmaması açısından; bayiler gerçekten stokta araç tutmayabiliyor. Birer birer veya özel istek varsa o aracı çekiyorlar . Bayide anlık olarak araç olmayabilir ama gümrük yığılıdır ve sattıkça çekerler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elninom1

quote:

Orijinalden alıntı: canbye

Kredi kampanyası gelme ihtimali var, kredi kullanmayı düşünenler biraz daha bekleyebilir.

Aralık ayındaki gibi 100 bin lira sıfır faiz gibi mi kredi gelecek bilginiz var mı?

Alıntıları Göster
    Şu an dynamic dışında hareket yok, kredi kampanyası yapınca dynamic satılmıyor (kredi kampanyası design ve sport için geçerli). Bütün müşterileri, “bir tane araç boşa çıktı, kaçırmayın” diye arıyorlar:) beni de aradılar:))) arabamı satamadığım için peşin alamam dedim.

Arkadaşım, “Önümüzdeki günlerde kredi kampanyasının olması muhtemel, bekle” dedi.

Dynamic paketliler bitince design ve sport paketleri stoğa çekip kampanyayı patlatacaklar gibi geliyor...

• Valla vazgeçen olabilir dediler ama böyle tek tek çıkması düşündürücü tabi.Ancak bu kadar talep varken de Ali Cengiz oyununa gerek yok bence.Beni de boşa çıktı diye muhtemel aradılar ama oralı olmadım.

• Bugun aracımızı teslim aldık. 1.4 dynamic. Daha 50 km yol yapabildim fakat ilk izlenimimiz oldukça olumlu.

• quote:

Orijinalden alıntı: arslanut

Bugun aracımızı teslim aldık. 1.4 dynamic. Daha 50 km yol yapabildim fakat ilk izlenimimiz oldukça olumlu.

Hayırlı olsun güle güle kullanın. 192 binlik deri model mi?

• elninom1 kullanıcısına yanıt
    Tesekkürler. Evet dynamic,deri ,192 olan.

• quote:

Orijinalden alıntı: fomadiner

bu konuyla ilgili daha önceki postlarda yorumlarımı bildirmiştim. okuybilirsiniz.
    selamlar.
    İlginiz için sağolun, bakacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: arslanut

Tesekkürler. Evet dynamic,deri ,192 olan.
    Hayırlı olsun,

deri koltuk olduğu için elekrikli koltuklar mı?

• arslanut kullanıcısına yanıt
    Kazasız belasız güle güle kullanın,
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    Maalesef sadece sport paketteki koltuklar elektriklidir.
  • Slm arkadaşlar bende 2016 model a4 b9 kasa a4 sahibiyim. Arabama acc (adaptive cruise control ) ve anahtarsiz giriş paketini taktırmak istiyorum. Istanbul veya ankarada bunu yapabilecek tecrübeli usta var mi. Eğer varsa iletişim bilgilerini paylaşır mısınız?

• Mr. Shadow kullanıcısına yanıt
    bilmiyordum, tşk ederim. Satış politikasından mı böyle yapmışlar acaba, kötü olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ata58

Slm arkadaşlar bende 2016 model a4 b9 kasa a4 sahibiyim. Arabama acc (adaptive cruise control ) ve anahtarsiz giriş paketini taktırmak istiyorum. Istanbul veya ankarada bunu yapabilecek tecrübeli usta var mi. Eğer varsa iletişim bilgilerini paylaşır mısınız?
    bu işi yaparsa ender elektronik yapar istanbul'da.
  • ata58 A kullanıcısına yanıt
    İstanbul'da Ender Elektronik'ten destek alabilirsiniz. İnternet adresinden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    Doğuş'un satış politikası her zaman tüketiciyle dalga geçme üzerine kurulu olduğu için önümüzdeki senelerde makyajlı kasalarda diğer paketler için de elektrikli koltuk görebiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fomadiner

tamamen haklısınız. bende son kasa passat 1.4 act aracımdan sonra a4 aldım. donanım olarak a4 düşük olsa da passat'ın yol tutuşu berbat, amortisörleri berbat, ses yalıtımı berbat... a4'ün en sediğim yanları komforlu amortisörlere rağmen aşırı iyi yol tutuşu ve sessizliği. araçtan tamamen memnunum dediğiniz gibi bu devirde yeni araba almak zor. 3-4 sene binerim sonra bakarım duruma.
    Kaç modeldi hocam önceki aracınız? Dsg ile stronic arasında hissedilir fark var mıydı?
    Passat o kadar kötü mü ya ? :)
  • 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.