Şimdi Ara

AUDI A4 B9 (ANA KONU) (148. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
12 Misafir (2 Mobil) - 10 Masaüstü2 Mobil
5 sn
11.513
Cevap
127
Favori
894.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim de %60 hasarsızlık 51 yaş bütün acısını benden çıkarmışlar sanki
  • denizsesi D kullanıcısına yanıt
    Hasarsızlığı yansıtmamış olabilirler mi? İlk başta öyle yapıyorlar uyarınca düzeltiyorlar. Ayrıca 2.yıl da audi kasko zorunlu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cyber-shot kullanıcısına yanıt
    Olabilir bilmiyorum ne yapmam lazım bu durumda? Hayır 2. yılda kasko zorunlu değil
  • Kerrami K kullanıcısına yanıt
    Radyo konusunda katılıyorum malesef. Ben samsung android kullanıyorum apple a göre ses çıkışı ve kalitesi zayıf gibi yorumlar okudum belki bu bir fark oluşturabilir, en yakın zamanda cd yi deneyeceğim. Cevap için teşekkürler

• sprinters03 S kullanıcısına yanıt
    Bizde bir kez sağ geri vites lambası için uyarı verdi ancak lamba yanıyor.. Sonra tekrarlamadı zaten. Eğer devam ederse ve özellikle lamba yanmıyorsa servise gitmek gerekir sanırım
    Edit: Bugün bir daha aynı uyarıyı aldım ancak lambalar yanıyordu yine tekrar çalıştırdığımda yoktu anlayamadım bu işi bir bilgi edinirseniz paylaşırsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizsesi -- 7 Aralık 2017; 18:24:15 >
    Garanti Uzatma kredi kapatılmadan erken iptal yapılabiliyor mu öğrendiginizde paylaşırsanız sevinirim hocam. Ben 23.ayda iptal edip etmemekte kararsızım ama erken iptal edilebiliyorsa krediyi kapatmadan evvel , beklemeye pek de gerek yok. Yaklaşık 3binTL az değil.

İlk önce indirim yansıtılmış mı onu öğrenmek lazım eğer yansıtılmadıysa vdf yetkilisiyle konuşmak lazım çünkü aylık kredi ödemesi değişiyor

• M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    Net bilmemekle beraber krediyi sıfırlamak gerek diye biliyorum ne kadar erken sıfırlanırsa o zaman iptali için başvurulabilir. Birisi vardı önceki Vw aracında iptal işlemi yaptırmış kendisi bilgi paylaşımında bulunabilir belki.. Ben de öğrenirsem paylaşırım tabi
    Zaten servise gidiyoruz iyi niyet olayı için bir de ekstra garanti adı altında neyi kapsadığını bilmediğim bir şeye 3 bin lira veremeyeceğim özellikle kasko ücretinden sonra..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizsesi -- 7 Aralık 2017; 14:25:19 >
  • cyber-shot kullanıcısına yanıt
    Sistem otomatik görüp yansıtır diye düşünerek bunu sormamıştım çok garip.. Görüşeceğim teşekkür ederim
    Hocam sizin hasarsızlık dahil edilmemiş olabilir. benim hasarsızlık da max. ama garantiyle birlikte sizinkine benzer bir fiyat verdiler. İndirim aracı aldıktan 1 hafta sonra yansıdı. VDF'nin sistemi biraz ağır işliyor sanırım. Nihayetinde kaskom 2.300 TL'ye düştü. VDF ile görüşün mutlaka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yvzali -- 7 Aralık 2017; 14:32:45 >
    O birisi ben olabilirim. 3 kez iptal ettirdim ama kredi borcum yoktu. Ya kapatmıştım yada kullanmamistim aracına göre. Şimdi kredim de var garanti uzatma da. Normalde 23.ayda kapatıp iptal edip etmemeye o zaman karar vermeyi düşünüyorum ama siz beklemeden iptal edecekseniz öğrenmek isterim akıbetini.

• Krediyi kapatmadan iptal edemezsiniz. Zaten paranızın iadesini kredi kapatmanızın ardından hesabınıza yatırıyorlar.

• Yvzali Y kullanıcısına yanıt
    Evet aynen öyle olmuş görüştüm hiç hasarsızlık indirimi yapmamışlar.. Bundan önceki aracın satışından sonra kasko iptali yapılmamış dediler ancak kasko 1 kasımda bitmişti sigorta da aynı şekilde yaptırmadan sattım ben yapılmamış poliçenin iptali olmaz ki.. Yarın sigortacımla görüşüp ne yol izleyeceğimi öğreneceğim. Mapfre görevlisi baktı hasarsızlığı göremedi benim sigortacımda hakkımın kaybolmayacağını söylüyor. İnşallah çözebiliriz :\
  • M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    Hımm siz miymişsiniz Anladım bilgi edindiğimde söyleyeceğim ancak bende kredinin tamamını ödeyip kapattıktan sonra tabi uzatılmış garanti başlamadan bir miktar önce iptalini isteyeceğim şeklinde biliyorum
  • Hasarsızlık görünmüyor de dahil olmak üzere bir kaç saçma bahanede bulundular. Ben de kendi sigortacımla görüştüm %65 hasarsızlıkla yeni poliçe yaptı. Önceki aracımın poliçe numarasını verdi ve buradan aktarmalarını isteyin dedi. Tekrar Mapfre ile görüştüm ve bu kez poliçe no vereyim bakın dediğimde gerek kalmadan buluverdi kendisi! 4400 liradan 2225 liraya indi kaskom ayrıca 5 yıllık hasarsızlığım sıfırlanacaktı kurtardık.. Vdf kullanıp kasko yaptıracak arkadaşlar için tecrübe olsun her adımın takipçisi olun
  • 3100 kmde yağ seviyesi benimde kıpırdadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sprinters03 -- 9 Aralık 2017; 10:34:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizsesi

Hasarsızlık görünmüyor de dahil olmak üzere bir kaç saçma bahanede bulundular. Ben de kendi sigortacımla görüştüm %65 hasarsızlıkla yeni poliçe yaptı. Önceki aracımın poliçe numarasını verdi ve buradan aktarmalarını isteyin dedi. Tekrar Mapfre ile görüştüm ve bu kez poliçe no vereyim bakın dediğimde gerek kalmadan buluverdi kendisi! 4400 liradan 2225 liraya indi kaskom ayrıca 5 yıllık hasarsızlığım sıfırlanacaktı kurtardık.. Vdf kullanıp kasko yaptıracak arkadaşlar için tecrübe olsun her adımın takipçisi olun

elinize sağlık..
    2200 tl fark..Sistem itiraz ve sorgulama mekanizmasına göre işliyor..Düzeni bilmediği için kazıklanmanın boyutunu bilmeyen, farketmeyen yada itiraz edemeyenlerden kazandıkları paraları düşünün artık güzel ülkemde..

• @El Gato Negro. Hocam siz yanılmıyorsam Falken kış lastiği almıştınız, lastiklerle ilgili değerlendirmelerinizi yazar mısınız Teşekkürler.

@M.L.Crassus. Hocam sizde yanılmıyorsam Goodyear E.G performans kış lastiği almıştınız, lastiklerle ilgili değerlendirmelerinizi yazar mısınız Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pinkfloyd1 -- 9 Aralık 2017; 12:25:2 >
  • pinkfloyd1 P kullanıcısına yanıt
    Hocam ; ben daha lastiklerle ıslak veya karlı zemine çıkamadım. Aldığımdan beri sadece kuru zeminde kullandım. O nedenle bu zeminlere ilişkin izlenimim mevcut değil. Kar lastikleri ıslak zeminde tutunma konusunda biraz geriye gittigi için yorum yapabilmek için görmem lazım. Kuru zeminde ise geçen seneki Nokian WR D4 lerime göre biraz daha sesli gibi geliyor bana. A4'ün yalıtımının daha iyi olmasına karşın biraz sesi var. Yakıt tüketimine beklediğim gibi eksisi olmadı.

• Hocam pazartesi günü sordum daha 200.000 pazarlıklı hali dediler.

• 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.