Şimdi Ara

AUDI A4 B9 (ANA KONU) (147. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
11.511
Cevap
127
Favori
893.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sprinters03

Hocam bence freewhell apayrı birşey. Zaten verimlilik modu altında başka seçenek çıkmıyor. Serbest sürüş modu kapatıldığında audinin bahsettiği diğer özelliklerin devre dışı kalacağını zannetmem. Drive selectin vites değişimi ve direksiyon hassasiyetine etkisi var ama süspansiyona yok.

Ben de size katılıyorum, sanki farklı bir şey gibi. Akıllı Freewhell ile verimlilik modu aynı şey değil gibi, ama başka bir seçenek de yok menüde.
  • Şöyle bir ilan görmüştüm 0 araç design paket.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-2017-audi-a4-1.4-tfsi-design-paket-s-tronic-sunroof-plusled-plusderi-507270086/detay

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dayanamayıp aradım sordum, design paket araç 197.000 TL sadece koltuk ısıtması var, dynamic paket 176.000 TL.
    60 ay %0 faiz kampanyası varmış. 2018 fiyatları çok daha farklı olacak dedi satış temsilcisi...
    fiyatlar çok yükselmiş daha da yükselecek gibi gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fomadiner -- 6 Aralık 2017; 12:19:32 >
  • Model yılı yükseltildiğinde standart donanıma takviye de yapılıyor.Euro kuru son günlerdeki gibi ılımlı seyrederse sırf model yılı arttığı için abartı zam olacağını sanmıyorum.Geçen yıl led eklenmişti,aynı zamanda kur artışı olduğu için zam en az 2 led fiyatı kadar artmıştı.Bu yıl koltuk ısıtma,cruise control ve/veya geri görüş kamerası standart donanıma dahil edilebilir. Zaten Doğuş grubu audi satış stratejisine baktığımızda yılın ilk aylarında eski model yılından araç kalırsa onları eritiyorlar.Yeni model yılı için hemen kampanya olayına girmiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi g-dncr -- 6 Aralık 2017; 13:34:40 >
  • Zorunlu kasko zımbırtısından dolayı aşırı kazıklanmış hissediyorum. Kaskoda hasarsız 6.yılım ve 4400 TL ödemek durumunda nasıl kaldım anlayamadım. Sizler ne ödediniz merak ettim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizsesi

Zorunlu kasko zımbırtısından dolayı aşırı kazıklanmış hissediyorum. Kaskoda hasarsız 6.yılım ve 4400 TL ödemek durumunda nasıl kaldım anlayamadım. Sizler ne ödediniz merak ettim?

Dün kasko yaptırdım. Mercedes c180 2015 model %55 hasarsızlık 35 yaş 1496 tl ödedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Zorunlu kasko zımbırtısından dolayı aşırı kazıklanmış hissediyorum. Kaskoda hasarsız 6.yılım ve 4400 TL ödemek durumunda nasıl kaldım anlayamadım. Sizler ne ödediniz merak ettim?

0 faiz Kredi kullandıysanız kaskoyu audiden almanız gerekiyor, işte oradan faizi çıkarıyor doğuş...
    Bana çıkarılan kasko fiyatı 3000 küsür tl idi, ama ben kredi kullanmadan kendi şirketim olan allianzdan 1005 tlye yaptırdım.

• Şu durumda söyleyeceklerimi ben söylemeyim siz anlayın o halde.. Tamam gerçekçi bir fiyat beklemiyordum ama bu kadarını da beklemiyordum. Uzatılmış garantiyi iptal edeceğim yaklaşık 8 bin lira tuttu ikisi en azından onu geri alayım
  • denizsesi D kullanıcısına yanıt
    1 senelik değil mi hocam ? Garanti Uzatma ile birlikte olmadığını da teyit ettiniz ? Benim kasko ile garanti uzatma ikisi birlikte 4.850-TL tutmuştu. 1.950-TL kadarı kasko. Benim daha önce aldığım fiyatlar ile Eureko Kasko fiyatları pek fark etmiyor genellikle. Aradaki 300 - 400 farkı da ben önemsemiyorum çünkü kasko ile sorun yaşamisligim olduğu için servis - kasko uyumu benim için önemli. Sizinki sadece kasko 4.400-TL ise epey yüksek görünüyor.

Edit : ikisi birlikte 8binTL demissiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.L.Crassus -- 6 Aralık 2017; 19:42:31 >
  • El Gato Negro kullanıcısına yanıt
    Bazı kaynaklar rodaj sürecinde yağ eksiltmenin normal olduğunu söylüyor, söylediğim gibi zaten gösterge full değildi 0 alındığında belkide sizin araçla aşağı yukarı aynı seviyeye denk geliyor böylece, bu arada sizin adınıza sevindim 7000 km de düşmediyse sonrasında da düşmez herhalde.

• Bu arada en iyi ses kalitesi hangi yöntemle alınıyor karşılaştıran oldu mu ? (Cd - bluetooth - aux- sd kart) cd diye tahmin ediyorum ama deneme fırsatı olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hkn08 -- 6 Aralık 2017; 21:24:7 >
  • M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hiç acımamışlar.. Sizin tutar gayet makul ben de 6 bin lirayı geçmez diye düşünüyordum
  • Yanlız yağ göstergesi sadece yağın eksildiğini göstermiyor aldanmamak lazım. Aynı zamanda yapın süresiyle doğru orantılı olarak düşüyor. Yani yağın ömrü 1 yıl olduğunu varsayarsak showroomda 6 ay beklemiş aracı aldığınzda göstergedeki bir miktar düşüş yağın eksildiğinin değil yap ömrünün bir kısmını tamamladığını da gösteriyor

• Hkn08 H kullanıcısına yanıt
    Bunu bende merak ediyorum

• two_fast_two_furious kullanıcısına yanıt
    Bu bilgi çok yararlı oldu teşekkürler, şimdi durum aydınlandı çünkü bizim araç 3 aylıktı alırken, ekranda sadece yağ seviyesi yazması bizi yanılttı.

• quote:

Orijinalden alıntı: two_fast_two_furious

Yanlız yağ göstergesi sadece yağın eksildiğini göstermiyor aldanmamak lazım. Aynı zamanda yapın süresiyle doğru orantılı olarak düşüyor. Yani yağın ömrü 1 yıl olduğunu varsayarsak showroomda 6 ay beklemiş aracı aldığınzda göstergedeki bir miktar düşüş yağın eksildiğinin değil yap ömrünün bir kısmını tamamladığını da gösteriyor

Dediğinğz doğru olabilir ama bu durum benim aracın durumunu açıklamıyor sanki. Nisan ayında araç1500 kmde iken servis bir miktar yağ ekledi ama şu anda aralık olmuş yağ seviyesi ful görünüyor. Eğer yağ yakma yoksa, sizin dediğinize göre yağın ömrünün azalmış olması yani seviyenin düşmüş olması gerekmiyor muydu? Yağ değişimi için hala 364 gün var diyor araç bu arada...

• Hkn08 H kullanıcısına yanıt
    hem cd hem bluetooth hem de sd kart ile müzik dinliyorum. CD dediğiniz gibi en iyi kaliteyi veriyor ama diğerleri arasında bariz bir fark görmedim. bluetooth ile apple müzik'ten dinliyorum, SD kartım da bir önceki A4'ten kalma :) yalnız bunlardan sonra radyoya geçince gerçekten çekilmez oluyor. dijital radyo yayınında çok geride kaldık maalesef..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kerrami -- 7 Aralık 2017; 9:57:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Gato Negro

quote:

Orijinalden alıntı: two_fast_two_furious

Yanlız yağ göstergesi sadece yağın eksildiğini göstermiyor aldanmamak lazım. Aynı zamanda yapın süresiyle doğru orantılı olarak düşüyor. Yani yağın ömrü 1 yıl olduğunu varsayarsak showroomda 6 ay beklemiş aracı aldığınzda göstergedeki bir miktar düşüş yağın eksildiğinin değil yap ömrünün bir kısmını tamamladığını da gösteriyor

Dediğinğz doğru olabilir ama bu durum benim aracın durumunu açıklamıyor sanki. Nisan ayında araç1500 kmde iken servis bir miktar yağ ekledi ama şu anda aralık olmuş yağ seviyesi ful görünüyor. Eğer yağ yakma yoksa, sizin dediğinize göre yağın ömrünün azalmış olması yani seviyenin düşmüş olması gerekmiyor muydu? Yağ değişimi için hala 364 gün var diyor araç bu arada...

Sadece ömrünü göstermiyor eksiltmeyi de gösteriyor. Çünkü showroomlardaki yeni araçlara da bakmıştım ben hiç kullanılmamasına rağmen biraz seviye düşük gösteriyordu

• quote:

%60 hasarsızlık yaş 43... vdf zorunlu kasko 2604 ödedim..önce 3000 biraz üzeri rakam çıktı ,sonra 2800 civarına düştüler..%60 hasarsızlığım var neden bu kadar yüksek diyerek söylenince rakam en son 2604 e düştü
    Bu rakam bile piyasanın 1200-1300 üstünde..
  • A4 'ü Scuba Mavi olan var mı aramızda ?

• 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.